Jaki film ostatnio zobaczyliście?

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
Sherlock Holmes- bardzo mi się podobał, może nie jest to jakieś mistrzostwo świata, ale bardzo fajnie zrobiony i dobrze się ogląda :)
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
"Sherlock Holmes" - film wydał mi się okropnie nudny, nie znalazłam w nim nic takiego co by mnie skłoniło do obejrzenia tego filmu ponownie...
 

Katarzyniak

Insza
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
763
Punkty reakcji
8
Wiek
36
Miasto
Rybnik
Ja ostatnio oglądałam ILS. Trzyma w napięciu. I zaskakujące zakończenie.
Wypowiedź na samym końcu - bo nie chcieli się z nami bawić...
Masakra
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Remember me (Twój na zawsze) - bardzo mi się podobał, polecam !
 

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
Enigma- wczoraj na TVN leciał...taaak, po obejrzeniu aż postanowiłam sprawdzić jak to w końcu było, bo coś mi się nie zgadzało troszkę ;) no ale cóż, nie pierwszy i nie ostatni raz "trochę" pominięto wkład Polaków... :bag:
 

haq1000

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
wrota do piekieł - trafiłam przypadkowo podczas nocy kina, bo mi pasował terminowo
fabuła jakaś nieporażająca, aczkolwiek dobre efekty dźwiękowe sprawiły, że czuło się pewien dreszczyk
myślę, że na małym ekranie ten film nie wywarłby na mnie takiego wrażenia,
ale w kinie na prawdę fajnie się oglądało.

na owej nocy kina widziałam również dom zły, zdecydowanie warty polecenia :)
 

Szymonix

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
472
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
terrarium
REC 2, Green Zone i Stop Loss.
Pierwszy okej, pozostałe dwa znośne, szału żadnego, chociaż temat wojny ze wschodem na topie.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
"Wyspa" - coś tam interesującego było może do 30 minuty, dopóki nie wyłożyli wszystkiego o tym totalitarnym społeczeństwie. Później już tradycyjne zabawy w ganianego (nie lubię). Jak ktoś lubi kino SF na niegłupich podstawach i z względnie akcją szybką (jak "Ja robot" np) to jak najbardziej powinien sobie obejrzeć.


"Dom nad jeziorem"
- melodramat z pomysłem. Z grubsza wszystko to co daje tradycyjny melodramat, ale dochodzi do tego jakiś w miarę oryginalny pomysł i nawet rozwiązania nie można było się zbyt szybko domyślić. W dodatku - bez jakiś głupot i telenowelizowania. Dla fanów i fanek melodramatów - obowiązkowo. Ja delikatnie mówiąc - w gatunku nie gustuje, ale ten film, jak niemal nigdy z jakimś tam zainteresowaniem obejrzałem. Czyli ogólnie - warto sobie zobaczyć.

"Gorączka" - wreszcie obejrzałem w całości. Dramat sensacyjny. Niegłupio, wszystko generalnie fajnie, tylko jest 1 zasadnicza wada - od początku do końca filmu nie sposób uwierzyć w tą historię. Jak na standardy filmu sensacyjnego jest jednak super i nie ma co wybrzydzać.
Oglądało się dobrze, przewijałem sobie jedynie co głupsze strzelaniny (no chyba z 2 takie były).
 

nocny

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
no to ja oglądałem i polecam Wilkołaka na nVOD - niezła wciągająca historia i rzeczywiście świetnie zagrana :) zaplanowane mam jeszcze do obejrzenia Asystent Wampira :p to tak w temacie mroczno -wilkołakowo - wampirzym :)
A w sobote zapowiada się wieczór ze Spartakusem na HBO - czego tez nie moge przepuścić .
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Gran Torino - bardzo ciekawy film, prawdę mówiąc nie spodziewałam się i zabierałam się do niego jak pies do jeża ;) . Niezła fabuła, polecam.
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
Gods and Generals

http://www.filmweb.pl/film/Genera%C5%82owie-2003-35930

ciekawy naprawdę dobry chociaż poza Duvalem nie ma jakiejś kosmicznej obsady znanych ale aktorsko dobry efekty dobre i co najważniejsze fabuła opowiada fakty a nie północną unijną propagandę
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Gran Torino - bardzo ciekawy film, prawdę mówiąc nie spodziewałam się i zabierałam się do niego jak pies do jeża ;) . Niezła fabuła, polecam.
potwierdzam - bardzo fajny film :) Warto obejrzec - naprawde dobry film podobnie zreszta jak chyba wiekszosc wyrezyserowanych przez Clinta Eastwooda. Im starszy facet tym lepsze filmy robi.

Niedawno bylem w kinie na "Jutro bedzie futro" i szczerze mowiac ... porazka. Spodziewalem sie dowcipu na miare 'Kac Vegas', czyli moze niezbyt wyszukanego, ale mimo wszystko odprezajacego, a tutaj to bylo naprawde slabo i wszystko krecilo sie kolo takich tematow jak zyganie, robienie laski. Nie no, tak jak po Kac Vegas wyszedlem z kina zadowolony tak tutaj to dno. Dziwne bo przeciez fabula z latami 80' dawala spore pole do popisu, a tutaj poza paroma mocno srednimi dow:cenzura:mi nic godnego uwagi nie bylo.

Up In The Air - taki, dosc niebanalny film z George Clooney'em w roli glownej. Film ogolnie przedstawia jego prace, a wiec ... wspaniala fuche ;) polegajaca na jezdzeniu po calych stanach i ... zwalnianiu ludzi za ich szefow, ktorzy najwyrazniej nie maja do tego jaj ;) Do pomocy ma mloda asystentke (nie, nie ma seksu miedzy nimi ;) ), reformatorke , ktora ma caly mechanizm takiej pracy zobaczyc "od kuchni".
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
no to ja oglądałem i polecam Wilkołaka na nVOD - niezła wciągająca historia i rzeczywiście świetnie zagrana :) zaplanowane mam jeszcze do obejrzenia Asystent Wampira :p to tak w temacie mroczno -wilkołakowo - wampirzym :)

A ja na pierwszy rzut od razu wzięłam z nvod właśnie Asystenta wampira z czystej ciekawości bo recenzje czytałam o tym filmie przeróżne. Ale jeśli chodzi o taki typ filmów, co to i wampiry i inne stwory chodzą po ziemi to nie jest zły. Do Wilkołaka się przymierzam i przymierzam, ale czasu albo ochoty na film przyrodniczy brak. A z innej bajki - To skomplikowane - przezabawne, lekkie, relaksujące.
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
[...] i Ciacho [...]
a ciacho co mogę o nim powiedzieć dno dno dno film który robi z mózgu nie wiem co ten film jest debilny jednym słowem nie wiem kto go tak bardzo zachwalał

Przecież Ciacho wymiata! xD Polacy zawsze są krytykowani (przez swoich rodaków najczęściej) za brak profesjonalizmu i jakiegokolwiek sensu w tym, co kręcą.
Tutaj w sumie wszystko się zgadza. Są mongolskie dialogi, pełno przekleństw i tanie efekty specjalne.
Ja tam i tak wolałem spędzić to 1:51:xx przed monitorem niż np. na porcelanie. Pozdrówka :)
 

WoJ+Ek

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
261
Punkty reakcji
6
Wiek
30
http://www.filmweb.pl/film/Krwawe+wizje-2007-415577 takie sobie
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Młode wilki i Młode wilki 1/2 - filmy polskie, już dość "stare" bo z lat 90 ;) . Młodzi i piękni polscy aktorzy :) , fajna muzyka. Polecam!
 
Do góry