Jaką czytasz książkę?

brain

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2016
Posty
20
Punkty reakcji
0
Jedno jest pewne soova. „Zamach” to nie jest lekka, łatwa i „fajna” książka. To przerażająca wizja kraju, w którym żyjemy. Aż mi ciarki po plecach przechodzą, jak pomyślę, że to mogłoby się wydarzyć naprawę. Jan Ali napisał świetną książkę, która wciąga od pierwszych stron. Czyta się ją z wypiekami na twarzy. Wiem, bo mam ją już od kilku dni i pochłaniam:) I chodzę przez to niewyspana;-)
 

brain

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2016
Posty
20
Punkty reakcji
0
"Zamach" przeczytany :) Czekam już na drugi tom! Podobno na przełomie wrzesnia/października ma się ukazać, więc juz całkiem całkiem niedługo :)
Tymczasem muszę na szybko znaleźć sobie jakąś lekturę zastępczą ;-)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
soova napisał:
Ja teraz kończę nową Grocholę, ale nie jestem zachwycona
Grochola czeka u mnie w kolejce do przeczytania, chyba ją zacznę po Czarownicy, natomiast moja mama już ją skończyła i też stwierdziła, że nie jest taka fajna, jak jej starsze książki. A szkoda, bo miło wspominam przygody Judyty, aż muszę sobie odświeżyć, Houston, mamy problem też było super :)
Przeczytaj, bo różni się od poprzednich, a może nawet bardziej Ci się spodoba, ja po prostu bardziej lubię jej poprzednie książki i tamten klimat :) Mnie się chyba najbardziej Kryształowy anioł podobał.



Przeczytałam, faktycznie się różni, ale to naprawdę solidna powieść. A koniec mnie nieco zaskoczył ;) Ciekawie to sobie Grochola wymyśliła.


Z racji tego, że już niedługo wychodzi Harry Potter i Przeklęte Dziecko, muszę sobie powtórzyć całą serię :D Tak więc zaczynam czytać Kamień Filozoficzny ;)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Jestem już na 6 tomie Pottera, zaczynam Księcia Półkrwi :)
 
W

wiki9969

Guest
Ha! "Daleko od miłości" - Michał Majewski, Paweł Reszka

Miałam się wziąć za książkę profesora Bartoszewskiego, jednak w biedrze trafiłam na biografie Tuska i nie mogłam przejść obok niej obojętnie. :p Tym bardziej, że raz już ją przeczytałam i mnie zainteresowała. :)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Peter Hoeg - Smilla w labiryntach śniegu
 
M

MacaN

Guest
Za mną w ostatnim czasie już wiedźmin miecz przeznaczenia, krew elfów i aktualnie czytam czas pogardy.

( ostatnie życzenie przeczytałem przed maturą, książek w bibliotece nie było, ale na chomiku są ebooki do mojego czytnika xDD )
 
A

alfabeta11

Guest
Jako, że ostatnio nie miałem ze sobą czytnika na czas podróży pociągiem to wygrzebałem z szafy "Polowanie na Wilka z Wall Street" i tak jakoś zamiast odłożyć ją na miejsce po podróży, czytam ją dalej. Książka nie odbiega poziomem od pierwszej części. Dalej jest... fajna.
 

Tananek

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2015
Posty
72
Punkty reakcji
4
Ja przeczytałem wszystko, co miałem, jutro idę po dostawę książek do biblioteki :)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Skończyłam trylogię o Lumikki Andersson, czyli Czerwone jak krew, Białe jak śnieg i Czarne jak heban i zabieram się za nową biografię Riverside :)
 
Do góry