Jaką czytasz książkę?

soova

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2015
Posty
49
Punkty reakcji
2
Mrówa85, o fajnie, dzięki, zobaczę sobie chętnie :) ona tak właśnie pisze, prawdziwie :)
A teraz zaczęłam jeszcze Trylogię nowojorską Paula Austera :) też dobra lektura
 

AuroraBorealis

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2016
Posty
46
Punkty reakcji
0
Tabor do Vaccares Alistaira MacLeana. Fabuła bardziej przewidywalna niż się spodziewałam, ale czyta się szybko i przyjemnie.
 
M

MacaN

Guest
kate2 napisał:
Quo vadis - Henryk Sienkiewicz (dobrze wrócić do lektury po latach).
To nie była moja lektura szkolna, ale ze 2 lata temu przeczytałem tę książkę z wielka przyjemnością :) Bardzo dobra.

Ja za to nie wiem co wziąć na widelec, nie mam żadnej z typowa przygodą... Mam Książkę Clarksona " Co może pójść nie tak ", ale to chyba tylko tak o do poczytania w wolnym czasie, nie spodziewam się szału.
 
A

alfabeta11

Guest
Futu.re Glukhovskego - genialna książka. Nie będę opowiadał, trzeba to poczuć po prostu. WARTO.
 

pannakubek

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2016
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ostatnio czytałam książkę "Kochając syna"(autorka: Lisa Genova) - płakałam jak małe dziecko...
 

soova

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2015
Posty
49
Punkty reakcji
2
Renata, taka mała książeczka z żółtą okładką? To ja mam w domu, czytałam lata temu, chyba nawet moja pierwsza biografia. Teraz czytam "Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki" Llosy, podoba mi się :) a jak szukacie czegoś dla młodszych to fajna seria jest o zwariowanych rodzinkach, np. "mój pies jest dinozaurem" polecam, zresztą mam wrażenie, że na szczęście coraz więcej jest fajnych książek dla dzieciaków :)
 
K

kate2

Guest
Władca Much - Wiliam Golding . Bardzo dobra książka ukazująca na przykładzie dzieci ludzkie żądze, które tkwią w każdym z nas. Wyspa to świat w którym trzeba sobie poradzić. Z czasem ludzie zaczynają walczyć o swoje dobro i korzyści (zamiast o wspólne) i stają się dla siebie wrogami zdolnymi nawet do morderstwa. Polecam.

Rok 1984 - George Orwell ( w trakcie czytania) .
 
Do góry