Jaką czytasz książkę?

mrok8

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2011
Posty
54
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Książka biznesowa, Our Iceberg is Melting: Changing and Succeeding Under Any Conditions. Świetnie napisana z przyjaznym językiem.
 

Walden

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2013
Posty
50
Punkty reakcji
1
Cukierniczka napisał:
Za Kingiem jakoś nie przepadam.... Ale tę "szkatułkę i ważkę" gdzieś widziałam - opis mnie nawet zaciekawił... Może sięgnę po nią w takim razie :D
A teraz akurat to kończę "zapach motyli" ;)
Ja już dawno przeczytałam :), bardzo mi się podobała i czekam na kolejną część tego cyklu "Strażnicy" a poza tym to wróciłam do wierszy Pawlikowskiej -Jasnorzewskiej.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Stephen King - Znalezione nie kradzione. Kolejny dobry kryminał w dorobku Kinga.
 

Irgman_80

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2015
Posty
81
Punkty reakcji
3
Ja teraz zacząłem Gorączkę Michniewicza. Ciekawe ile w tym prawdy a ile bajkopisarstwa.
 

abcxyz

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
"Biesy" Dostojewskiego, ale coś mi ciężko idzie. Podobno zaczyna wciągać gdzieś w połowie, więc się pomęczę :)
 

zdrapkinabani

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2016
Posty
23
Punkty reakcji
0
Marian Miszalski - " Najnowsza spiskowa historia Polski ", to jeżeli chodzi
o książki. A z czasopism / gazet - najnowszy numer Najwyższego Czasu.
 

monika88

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Aktualnie czytam "Czarna Księga - Karmy dla Zwierząt. Szokujące praktyki producentów" autorstwa Dr Hans-Ulrich Grimm. Polecam przeczytać, aż włosy na głowie stoją jak człowiek widzi w jakim stopniu nasze pupile są trute świństwem dodawanym do karm :/
 

AuroraBorealis

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2016
Posty
46
Punkty reakcji
0
Aktualnie mam na tapecie "Surpassing Danger" Anne B. Walsh (znanej też jako Whydoyouneedtoknow). Podziwiam autorkę za mnóstwo ciekawych pomysłów i tworzenie spójnego świata - niektóre pomysły z pierwszych tomów znajdują swoje rozwinięcie lub wyjaśnienie dopiero po dłuuugim czasie. Widać, że wszystko dobrze przemyślała.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Yrsa Sigurdardóttir - Pamiętam cię
 

a_psik

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2015
Posty
12
Punkty reakcji
0
obecnie czytam wszystkie zebrane dzieła o sherlocku holmsie - sir arthur conan doyle
 

AuroraBorealis

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2016
Posty
46
Punkty reakcji
0
"Lord Demon" Rogera Zelazny'ego, właściwie to zostało mi kilka ostatnich stron. To nie jest jego najlepsza książka, ale czyta się całkiem przyjemnie.
 
Do góry