Jaką czytasz książkę?

Agne

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2015
Posty
163
Punkty reakcji
4
Teraz czytam książkę ''Pokój'' Emmy Donoghue. Bardzo ciekawa i wciągająca fabuła. Możemy spojrzeć na świat oczami małego dziecka, w tym przypadku chłopczyka. Nie chcę spoilerować, więc mogę jedynie zachęcić do przeczytania. Nie pożałujecie. :)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Skończyłam zbiór opowiadań "Podaruj mi miłość. 12 świątecznych opowiadań", nawiasem mówiąc słaby ;) I zabieram się za "Dziewczynę z pociągu" Pauli Hawkins.
 
A

alfabeta11

Guest
W chwili obecnej pochłaniam zbiór legend promowany przez alledrogo. Bardzo polecam. Ciekawe, odświeżone spojrzenie na legendy. W sumie to z niektórych mogliby zrobić pełne książki.

Do pobrania z allegro za free.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Stephen King - Bazar Złych Snów, nowy zbiór opowiadań.
 
M

MacaN

Guest
Waffen SS, piekło na froncie zachodnim. W wolnej chwili staram sie przez to przebrnąć :) Krótka książka, ale zawsze troche wiedzy zostanie w łepetynie
 

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
Dobre jak zawsze "Spirit animals", niedawno wyszedł 4 tom "Ogień i lód". I jeszcze jest gra. :)
 

soova

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2015
Posty
49
Punkty reakcji
2
U mnie zawsze więcej niż jedna naraz ;) "Szkatułka i ważka" z serii "Strażnicy" i "Feblik" Musierowicz
 

Cukierniczka

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2014
Posty
13
Punkty reakcji
0
Za Kingiem jakoś nie przepadam.... Ale tę "szkatułkę i ważkę" gdzieś widziałam - opis mnie nawet zaciekawił... Może sięgnę po nią w takim razie :D
A teraz akurat to kończę "zapach motyli" ;)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Jandy Nelson - Oddam ci słońce
 
Do góry