Jak szybko schudnąć?

Status
Zamknięty.
K

Kulka83

Guest
powiem ci tak niewazne co my sadzimy jesli lubisz siebie to super i wystarczy a sport jak zawsze polecam:) ladnie rzezbi cialko...jakbys chciala zestawy porobic sobie www.schudnijmy.pl/cwiczenia sa fajne gotowe juz sprawdzone:) pozdrawiam i kochaj siebie rzadko sie to zdarza:)
 

czarna!!

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
437
Punkty reakcji
0
hmm ciekawa jestem tych cwiczen o ktorych piszesz...od razu mowie ze 6 weidera jest dla mnie za ciezka z reszta bardziej zalezy mi na udach niz na brzuszku :)
 

Bańka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
368
Punkty reakcji
0
jest 6 Weidera jest dla ciebie za ciezka to warto sprobowac cwiczen ogolnych moze takie bardziej areobowe na stronie www.schudnijmy.pl jest rzeczywiscie spory wybor cwiczen moze znajdziesz cos dla siebie :)
ćwiczenia sa najzdrowsza metoda na odchudzenie sie i wysmuklenie ciala dlatego warto szukac cwiczen dobranych dla siebie :)
 

czarna!!

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
437
Punkty reakcji
0
dzieki wielkie no racja jest tam spory wybor cwiczen moze sprobuje te na cellulit :) juz nie moge patrzec na moje nogi:( trzymaj kciuki zebym cwiczyla regularnie
 

Laluna

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2007
Posty
91
Punkty reakcji
0
^ Wiedera- wymiękam! :D
Może kiedys, jak poprawie kondycja- tam też niesamowicie liczy się systematycznośc a z tym u mnie na bakier.
Osobiście uważam, że w czasie odchudzania i modelowania sylwetki ważne jest łączenie kilku elementów:
- diety
- ćwiczeń
- suplementów diety, najlepiej CLA.
Na rynku dostępnych jest mnóstwo preparatów, aj stosuje Clarinol w połączeniu z ćwiczeniami. Dieta wygląda tak, że jem regularnie, mniejsze porcje i tylko do 18. Stawiam na owoce. W moim przypadku efekty widać było juz po 2 tygodniach.
 

Avie93

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2007
Posty
305
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Łódź
Według mnie najlepsza na schudnięcie jest dieta Kopenhaska ;)
Według specjalistów w 13 dni można schudnąć 20 kg ale tak normalnie to 4-8 kg.
Ja jeszcze nie stosowałam ale słyszałam że działa :)
 

magda24

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
witam Was kobietki!! jestem drugi dzien na diecie kopenhaskiej,narazie jest ok!!oby tak dalej...pol roku temu urodzilam dzidziuska,przed ciaza wazylam 48 kg,w ciazy przytylam 20 kg.zostalo mi jeszcze 10 kg nadwagi,ciezka sprawa!! chodze w jednych spodniach,a ciuszki leza w szafie!!nigdy nie jadlam duzo,sniadanie moze dla mnie nie istniec,za to obiadu potrafilam zjesc sporo a kolacji raczej wogole nie jadalam,mimo to ciezko mi zrzucic te kg zniesmaczony dlatego postanowilam sprobowac tej diety!!mysle ze nie bedzie problemu,lubie wszystko co znajduje sie w jadlospisie!! ale slinka leci na widok golabkow.kurczaczka......troche ciezko gotujac mezowi nie zjesc czegos innego!!ale daje rade!!nie jest zle!! dzis jest drugi dzien i pol kg mniej!!! szaleje z radosci!!bo wczesniej waga ani drgnela uśmiech nie samowita mobilizacja!!wiec dziewczyny smakolyki na bok bo lato sie zbliza i bikini w szafie czeka!!! trzymam kciuki za was wszystkie!!!
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Najszybciej to się chudnie przy diecie kapuścianej, nie ma mocnych aby stosując się do niej nie schudnąć 4 kg w tydzień. Oczywiscie bez żadnych cwiczeń, a na głoda mineralna woda.
 

Meszek

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2008
Posty
364
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Miasto
Katowice
Zbyt szybka utrata wagi nie ma sensu. Co Wam po "idealnej" wadze, jeśli całe ciało będzie obwisłe? :zamknijoczy: Chudnięcie też kieruje się swoimi prawami. ;)
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Po części to prawda, zbyt szybka utrata wagi grozi efektem jojo, jeśli się potem wróci do nawyków sprzed diety.
 
M

Malina..xD

Guest
no właśnie jeśli się wróci do nawyków sprzed diety .

a najcześciej ten kto się tyle namęczył żeby schudnąć . to uważa na to co je .
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
najcześciej ten kto się tyle namęczył żeby schudnąć . to uważa na to co je .

właśnie. ja uważałam. to już potem zostaje w nawyku, takie inne życie całkiem :)
chociaż to wszystko zależy od podejścia do odchudzania
 
M

Malina..xD

Guest
no podejście to też .

ale ja bynajmiej jak się odchudzam i czasami robię sobie taki jeden " dzien przerwy " .
to i tak jem niewiele więcej niż normalnie .
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
no własnie.
jedni po diecie reagują tak jak Ty (i ja) a drudzy z tęsknoty rzucają sie na jedzenie :p może dla nich to zbyt szybkie chudnięcie.
mi w sumie wolno waga spadała więc może dlatego tak reaguje a nie inaczej
 
M

Malina..xD

Guest
mnie nie wiem cz wolno czy szybko . bo jakoś tak nie mam z nikim porównania .


ale jak ktoś się jak idiota rzuca na to ejdzenie ... to przecież głupie jest . ile razy mówiłam koleżance żeby jadła 1000 kcal dziennie ale dłuzej wytrzymała . to ona głupia jadła 500 i po 3 - 4 dniach najadła się 5 razy więcej ;]

gdzie tu jakieś zaplanowanie tego wszystkiego ? ^^
 
M

Malina..xD

Guest
wiem :]

mnie też się spieszyło kiedyś ^^ . ale teraz to w sumie .. jem jak jem a i tak chudnę :D
 

monikaca

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
278
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
czestochowa
wiem :]

mnie też się spieszyło kiedyś ^^ . ale teraz to w sumie .. jem jak jem a i tak chudnę :D
Takiej to dobrze :) Ja ty to robisz? Tez bym tak chciala.
Ja juz naprawde malo jem az wszyscy sie dziwia :wow: ze przy takiej ilosci jak ja spozywam posiłki to ze nie jestem chuda jak "wieszak". :skrzywiony: ;(
I co tu zrobic :(
 

paprotka86

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
wrocław :)
ja się mobilizuje i jakoś szybko mi przechodzi...;/ mam słomiany zapał.. a z drugiej strony cały czas myśle o moich kilogramach ..hm...a zamiast jogurtów wole serki :) chyba przerzuce się na kefiry skoro twierdzicie że lepsze i mniej kalorii.. :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry