Jak szybko schudnąć?

Status
Zamknięty.

chemik_magu

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
Cześć Wam!
Ja teraz też chcę troche schudnąć. Daletgo ograniczam słodycze,robię od 100 do 300 brzuszków na dzień (w zależności ile mi się chce ;) ) i ćwiczę 3 godziny w tygodniu siatkówkę albo koszykówkę. Myślicie,że to da jakieś efekty?
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
Cześć Wam!
Ja teraz też chcę troche schudnąć. Daletgo ograniczam słodycze,robię od 100 do 300 brzuszków na dzień (w zależności ile mi się chce ;) ) i ćwiczę 3 godziny w tygodniu siatkówkę albo koszykówkę. Myślicie,że to da jakieś efekty?

100 czy 300 brzuszkow nic nie da jezeli masz na brzuchu tkanke tluszczowa, poza tym nie powinno sie przemęczać jednej partii mięśni codziennie.. proponowalabym raczej miesnie skosne brzucha pocwiczyc (to wyszczuple brzuch)..
3 godziny w tygodniu hmm jezeli masz na mysli lekcje wfu w szkole to nie bedzie efektow :D
co do slodyczy hmm.. samo niejedzenie slodyczy raczej malo pomoze no chyba ze normalnie pochlaniasz je w wielkich ilosciach ;p
proponuje calkiem zmienic diete jak chcesz schudnac ;p niekoniecznie musisz jesc malo - wazne zeby jest zdrowo :) i wtedy są efekty ;)
 

Laluna

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2007
Posty
91
Punkty reakcji
0
ogórki kiszone kapusta kiszona itp... to wszystko ma ujemne kalorie, czyli oznacza ze na strawienia tego produktu organizm zużywa więcej energii, niż one same nam dostarczają :) Dlatego tak się poleca produkty kwaszone przy dietach :)
A głodówki mają odwrotny skutek, podstawową zasada odchudzania jest niedopuszczanie do odczuwania głodu!
 

chemik_magu

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
Cześć!
Jeśli chodzi o słodycze to właśnie miałam tak,że codziennie musiałam je jeść bo tak mi się ich chciało,a teraz sobie na nie pozwalam raz albo 2 razy w tygodniu.Poza tym zawsze wychodziłam do szkoły bez śniadania,a teraz sobie wstaje wcześniej,aby zdążyć je zjeść i biorę sobie jeszcze kanapkę do szkoły.Jeśli chodzi o siatkówkę to na razie ćwiczę w szkole,ale jak się zrobi ciepło to będę częściej ćwiczyć na polu i jeszcze do tego rowerek i pływanie się dołączy ;) . A od września wstępuję do drużyny siatkarskiej w moim mieście :D i będe mogła ćwiczyć 2 razy w tygoniu na hali :D . Jakie ćwiczenia na brzuch byś mi radziła? Bo ja się na tym nie znam :)
Pozdro
 

chemik_magu

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
Hejka!
Właśnie kiedyś też rozmyślałam o głodówce,ale w telewizji usłyszałam,że one robią tak,że na chwilę schudniesz,a potem dwa razy tyle przytyjesz :bag: . Nie ma co się głodować :D
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
no cwiczenia na miesnie skosne brzucha.. napisalam przeciez wyzej.. (skośne brzuszki jezeli nie zrozumialas o co mi chodzi)

cwiczenia dzialaja na Twoja kondycje i samopoczucie wiec warto dolozyc do nich zmiane zywienia

edit: co do pozybycia sie tluszczu z brzucha to najpierw trzeba go zrzucic a pozniej budowac miesnie.. czy zmiana zywienia sie klania (dieta)
 
K

Kulka83

Guest
ja cwicze ostro z zestawem zbedne kilogramy www.schudnijmy.pl/cwieczenia i jakos idzie ale nie zawsze mi sie chce;/
 

znienacka

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Miasto
lbn.
tussipect plus mocna kawa.^^
4 tussi, mocna, nie slodzona kawa z 4lyzeczek?
byle nie na noc, bo nie usniesz. serce wali jak szalone.

ostatecznie amfa xD nie, no swiruje.

powodzenia.
 

Laluna

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2007
Posty
91
Punkty reakcji
0
znienacka yyyy... chyba niekoniecznie spróbuje Twojego sposobu, ale może ktoś poleci jakiś zestaw ćwiczeń?
Kulka83 jak Ci idzie?
Ja próbowałam kiedyś tych słynnych ćwiczeń na brzuch 6 Wiedera, czy jakoś tam i niestety nie wytrwałam, strasznie ciężkie te ćwiczenia.
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
znienacka yyyy... chyba niekoniecznie spróbuje Twojego sposobu, ale może ktoś poleci jakiś zestaw ćwiczeń?
Kulka83 jak Ci idzie?
Ja próbowałam kiedyś tych słynnych ćwiczeń na brzuch 6 Wiedera, czy jakoś tam i niestety nie wytrwałam, strasznie ciężkie te ćwiczenia.

eee 6W .. po co? zeby uwypuklić mięśnie brzucha? lepiej ćwiczyć skośne bo to wyszczupla optycznie brzuch
 

meg-i22

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Jeśli mogę coś polecić. Wpiszcie sobie w Google hasło indeks glikemiczny i przeanalizujcie go. Można wyczytać z niego dużo ciekawych rzeczy. Przecież kalorie tak naprawdę nie są najważniejsze. Ważne jest to jak bardzo dany posiłek podnosi nam glukozę. Bo np. arbuz jest owocem, niby sama woda, kalorii ma mało a z tego co się orientuję (dawno się już nie odchudzałam- przydało by się, ale cóż- zdrowie najważniejsze) bardzo podnosi glikemię i tuczy tak jak np. frytki. Bardzo mały ig ma gorzka czekolada- a poza tym ma dużo Mg, poprawia humor... ig podnoszą też produkty przetwarzane, gotowane. Dobry jest przykład z marchewką, ale to już same doczytajcie. Życze wytrwałości i za wszystkich trzymam kciuki.
 
K

Kulka83

Guest
zgadzam sie ze nie powinienes polecac takich specyfikow ja polecam zdrowe odchudzanie z cwieczeniami i dieta www.schudnijmy.pl/cwieczenia bez amfetaminy!
 
Status
Zamknięty.
Do góry