Jak szybko schudnąć?

Status
Zamknięty.

martus_xxv

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem (sprawdzone zresztą na mnie samej :) ) to nie głodować się, gdyż po tygodniu głodówki później zje się 5 razy tyle co zwykle. Najlepiej pić Duuuuuużo wody, odżywiać się zdrowo i uprawiać w zasadzie dowolny sport 3 razy w tygodniu po godzince. Brzmi banalnie ale właśnie najoczywistsze rozwiązania są najskuteczniejsze. Ja zrzuciłam tak upragnione 7kg i obecnej wagi się już trzeci miesiąc trzymam :)). Powodzenia, wytrwałość i regularność jest kluczem do sukcesu
 

rwtryb

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
650
Punkty reakcji
10
to chodzi o coś takiego wam?
http://cellulitis.info.pl/najlepsze-na-cellulit-moj-ranking/
takie wyzbywanie się tkanki>?
 

psychotrener

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2011
Posty
0
Punkty reakcji
0
Witam, jestem osobistą trenerką i psychoterapeutką. Jeśli chcesz na stałe zrzucić zbędne kilogramy, odzyskać pewność siebie i nauczyć się jak walczyć ze stresem i swoimi słabościami chętnie pomogę. Jestem psychoterapeutą, ponieważ każde prawdziwe odchudzanie zaczyna się w.. głowie! Odnajdziemy Twoje mocne strony, zmienisz sposób myślenia, poczujesz się szczęśliwy i gotowy do działania a przy tym wszystkim będziemy wspólnie pracować nad Twoją sylwetką. Przestań się bać, przejmij los w swoje ręce! psychotrener.trojmiasto@wp.pl
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Najlepiej spalać kcal na basenie ;) może zapiszcie się razem i chódźcie dwa razy w tygodniu jeśli możecie. Prócz tego radziłabym wykluczyć wszelkie cukry z diety, to naprawdę odciąży wasz organizm. Jesteście na dobrej drodze ;)
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Nie stosując konkretnej diety schudłam 8 kg - ważę niby wymarzone 55 kg, ale nadal twierdzę, że to za dużo przy 162 cm. Nie chcę kolejnych trzech tygodni spędzić na 1000kcal, bo będąc na niej przez tydzień non stop czułam zmęczenie i potworny głód.

8 kg w ciągu 2,5 miesiąca - myślę, że to zdrowo i racjonalnie, bo z uwzględnieniem ruchu, kiedy było jeszcze ciepło, a teraz już niestety nie pójdę biegać, a z 2,5kg mogłabym jeszcze zrzucić.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Wiesz, przy malej nadwadze nie jest to wielki problem, jesli tylko wlozy sie w to odrobine wysilku. Ale kiedy nadwaga jest duza wyrzeczenia sa wskazane, a nawet konieczne. Troche latwiej jest je zniesc, kiedy masz ustalony konkretny program jak np. w diecie Cambridge.
 

emil1350

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem podstawowym problemem są nawyki, których ciężko się pozbyć. Szybkie schudnięcie to tak samo jak szybkie przybranie masy mięśniowej, jak szybko złapałeś tak szybko stracisz. Zawsze długofalowe i sukcesywne zmiany pozostaną na dłużej. Stosuję dietę zgodną z moją grupą krwi, a żeby pozbyć się napadów głodu (szczególnie wieczorami) zażywam XShape. Bardzo pożyteczny suplement.
 
D

Dorka123

Guest
Własnie mam wrażenie, że takiej diecie konkretnej, łatwiej zmienić nawyki niż np. ograniczając porcje, a dalej jeść niezdrowe dania, ale mniej. Załóżmy, ze na diecie będę jakieś 3 miesiące (nie wiem ile powinno się byc, po prostu tak ogólnie zakładam) i będę jeść mniejsze porcje zdrowego jedzenia to chyba żołądek mi się skurczy, to po pierwsze, a po drugie, po 3 miesiacach chyba nie wrócę z dnia na dzień do cheesburgerów i kilograma czekolady, to jak odwyk ;)
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
332
Punkty reakcji
3
A zastanawialiście się nad jakimiś zabiegami po takim szybkim odchudzaniu? Bo myślę ze warto by było spróbować czegoś żeby skóra dobrze wyglądała po odchudzaniu.
 
D

Dorka123

Guest
potwierdzam :) tez właśnie o tym myślałam i w innym wątku ktoś się linkiem podzielił, więc przekazuję dalej, zabiegi w promocyjnych cenach: http://dieta-cambridge.pl/files/CENNIK_masaze_strona%20www_pakiety_prom.pdf
 

Wolnomyśliciel

Mizantrop ♠
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
848
Punkty reakcji
8
Wyjdź z domu i idź pobiegać ja nie miałem diety i schudłem 15kg w pól roku biegając i chodząc na siłownie no i w piłkę nożną grałem z kumplami.
Kiedyś czytałem, że picie co pół godziny szklanki zimnej wody podnosi metabolizm o 40% polecam zwłaszcza latem.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
No tak, ale nie każdy może biegać. Niektórzy mają przeciwwskazania (również wagowe) do obciążeń kręgosłupa i muszą radzić sobie inaczej. Dlatego dieta to dobry krok, aby zacząć walkę o swój wygląd.
 

Wolnomyśliciel

Mizantrop ♠
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
848
Punkty reakcji
8
Nie musisz biegać, możesz spacerować iść na siłownie jest tyle różnych różności, że jak słyszę "ja nie mogę", "ja nie umiem" to mi się śmiać chce.
 

Domelek89

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2008
Posty
326
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Trójmiasto
Ja dziś zaczynam spalanie zbędnych kalorii :) odstawiam cukier , przestaje jeść po nocach i siłownia ;) aeroby :)
 

Wolnomyśliciel

Mizantrop ♠
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
848
Punkty reakcji
8
Ciężarami też można schudnąć wystarczy robić około 15 powtózen i 3 serie nie za szybko ale też nie za wolno.
 

Malteris

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2012
Posty
9
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Central
Potwierdzam za Wolnomyślicielem. Ja na przykład schudłem od ciężarów 12 KG, ale wtedy byłem zakochany więc miałem dodatkowego kopa co jasne :D.
Ale podstawa to zmiana nawyków:
- koniec ze słodyczami - bye bye!
- koniec ze słodzeniem herbaty, polecam zieloną herbatę z dodatkiem cytryny, (w biedronce 2 zł 40 saszetek :p)
- ruch ruch i jeszcze raz ruch! (bieganie, spacerowanie, jakaś forma zajęć siłowych)
- można się wspomóc jakimś suplementem zwiększającym potliwość, nie polecam w lato :)
- mniej piwa, więcej winka (czerwonego!)
- mniej chleba; mięso gotowane a nie smażone
- jabłko 15 minut po posiłku
- no i jeszcze polecam się zakochać
Jak się zastosujecie do tych prostych zasad to waga zacznie szybko lecieć w dół ;D

Życzę powodzenia w poświątecznym odchudzaniu.
 

grigorisakaszwili

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Masakra, 1000kcal na dzień to strasznie mało. Jeśli nie chcecie sobie wyniszczyć organizmu to weźcie przynajmniej jakieś witaminy, suplementy diety... Trochę racjonalnie podchodźcie do odchudzania się. Polecam suplementy diety GAL, szczególnie żurawinę + skrzyp polny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry