Jak się uczyć do matury?

kiedy zaczeliscie powtarzac material potrzebny do matury??

  • w pierwszej klasie LO

    Votes: 2 5,9%
  • w drugiej

    Votes: 4 11,8%
  • w trzeciej

    Votes: 28 82,4%

  • Total voters
    34

czarna!!

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
437
Punkty reakcji
0
ja podobnie w końcu to pierwszy poważny egzamin a tak na prawdę seria egzaminów taka pierwsza sesja bo w końcu podobnie to wygląda :) karinaa a ty jak sobie pomagasz podczas sesji? bierzesz też jakieś witaminki?
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Trzecia klasa. Fizyka dodatkowe lekcje (bo byłem przeciętnie dobry) od początku roku szkolnego, a tak to powtórki dopiero w trakcie roku zacząłem z pozostałych przedmiotów.
 

karinaa

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2007
Posty
128
Punkty reakcji
0
ja podobnie w końcu to pierwszy poważny egzamin a tak na prawdę seria egzaminów taka pierwsza sesja bo w końcu podobnie to wygląda :) karinaa a ty jak sobie pomagasz podczas sesji? bierzesz też jakieś witaminki?


czarna!! Ja biorę tran, wydaję mi się, że on pomaga :)

tak jak już pisałam wcześniej też słyszałam że tran jest dobry, może warto spróbować :p :p :p

czarna no pewnie że się wspomagam witaminkami, otwarte okno w pokoju i dobre nastawienie nie wystarczą, pije plusssza active mi naprawde zwiększa sprawność umysłową no albo to sobie wmawiam, a jeśli chodzi o stres to polecam krótku spacerek i rozmowę z ukochanym który zawsze pocieszy ;) ;) ;) ;)
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
Hej ;) a czy świadectwo jest ważne na studia, czy tylko matura do Krakowa, Katowic ? ;) (na przykład do tych :p )
 

czarna!!

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
437
Punkty reakcji
0
oj rozmowa z ukochanym mnie niestety tylko to zostaje bo wyjechał :( spacer uwielbiam dziś byłam na spacerku i pomaga wycisza a jak trzeba się pobudzić to.....:D
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
a Ty czarna, maturę zdajesz w tym roku :) ?
 

czarna!!

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
437
Punkty reakcji
0
oj nie ja maturę zdałam w 2005 jestem pierwszym rocznikiem nowych matur i uwierzcie mi da się :)
 

Lenka06

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Bratoszewice
Ludzie! Matura to też nie jest system tępienia uczniów. Jets tak skonstruowana, zeby człowiek na bierząco uczący się dał sobie z nią radę!! (jeszcze w to wierzę! :p) Jestem w drugiej klasie i na razie staram sie poprostu uczyć na bieżąco, ale myślę, ze porobienie dla samej siebie kilku testów jeszcze nikogo nie zabiło :D Choć na razie jedyny egzamin jakiego jestem pewna, że dobrze pójdzie to francuski (anglika mi sie nie opłaca zdawać)
 

czarna!!

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
437
Punkty reakcji
0
Lenka06 oczywiście że da się zdać jak człowiek do tej szkoły chodzi przez 3 lata i słucha co nie co to zda ale radzę powtórzyć do matury mimo to :) to jest tak jak chcesz mieć tylko maturę a na studia nie idziesz to bez większego zakuwania zdasz jak marzą ci się studia to warto usiąść do książek bo z przeciętnym wynikiem nie dostaniesz się tam gdzie sobie wymarzysz
 

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
A ja się nie uczyłam do matury :D Moje liceum tak mnie do niej przygotowało, że nie musiałam powtarzać, robiliśmy testy i powtórzenia na bieżąco BB)
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
oj może tyś po prostu zdolną xscarlettx jesteś , O! :D
 

czarna!!

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
437
Punkty reakcji
0
u mnie też robiono testy regularnie przez 3 lata i uczyłam się na bierząco ale do samej matury przysiadłąm
na serio nic się nie uczyłaś?
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
Ja się nie uczę... a maturka tuż tuż :D
nie boję się, bo próbna zdałam elegancko.
 

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
na serio nic się nie uczyłaś?
No nic a nic. Po prostu przedmioty mi pasowały. Z polskiego jestem naturalnie uzdolniona, zawsze miałam 5 i 6 :D z angola tak nas facet tresował przez 3 lata, że naprawdę nie musiałam nic powtarzać, no i od połowy drugiej klasy chodziłam na zajęcia dodatkowe z historii i wosu, robiłam swoje notatki...Tak więc był to owoc mojej pracy i na pewno też szczęścia.
 

lichtgestalt

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
1 216
Punkty reakcji
0
Miasto
z pokoju :)
Ja muszę chodzić na korepetycje z matematyki, bo nas facet tępi.. sprawia mu ogromną przyjemność wpisywanie jedynek ;|
 

Quality

Marzyciel realista
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
1 039
Punkty reakcji
8
Wiek
16
Miasto
Opole
Sczerze mówiąc nie wiem czy uczyłbym się do matury, nie potrafie okreśłić jak to mogłoby wyglądać ? Ym.. No nie wiem miałbym przewertować, nauczyć się na pamięć książki z histori ze wszystkich 3 klas? Hm...
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
Quality, wydaje mi , że teraz tak tylko mówisz , bo jesteś w gimnazjum , i do matury masz w ciula czasu i jeszcze trochę ;)
 
Do góry