Internet - czy może stać się uzależnieniem?

zal

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2006
Posty
170
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Katowice
Ja juz jestem uzalezniony wogle do szkoly nie chodzilem w gimnazjum ciale gram po 5-6 godzin :( Ale chodze juz do poradni mam nadzieje ze mi To cos pomorze
 

r3lo4d

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
Nałóg...

Czasami potrafiłem przesiedzieć od 9 rano do nawet 17 non stop przy kompie :/
 

Lechoo

noise maker
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
516
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mrowisko
Nałóg? Ja po prostu chcę siedzieć przy kompie.
Jak mi przejszie to przestanę.
 

Moonfang

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2006
Posty
156
Punkty reakcji
0
Miasto
wiesz?
Eliasz, jesli korzystasz z komputera w domu tylko ty to odepnij myszke , klawiature lub cokolwiek i popros rodzica lub rodzenstwo zeby to gdzies dobrze schowali i staraj sie przetrzymac jakis czas az poczujesz ze nie jest ci internet co bardziej, komputer potrzebny :p ja osobiscie tez jestem uzalezniony nie tylko od internetu ale od komputera , ale nie az w takim stopniu ze powinienem sie martwic :)
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Internet staje się nałogiem, gdy ogarnia mnie nuda. Może kiedyś mi przejdzie ? :D
 

bananas

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
20
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska ;)
Ja caly dzien po dworze sobie z kumplami laze gram w pile i takie te, a w nocy jak odpale kompa to dopiero rano jak juz ledwo widze na oczy schodze z kompa :eek:k: I jest super :) Hahaha :p
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Dla mnie to nie jest nałog :D
gorzej jak niema co robic :p
 

Jana

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
49
Punkty reakcji
0
A próbowałaś przez jeden dzień nie usiąść przed kompem? Jeśli potrafisz znaleźć sobie zajęcie, to na pewno nie jesteś nałogowcem.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
A próbowałaś przez jeden dzień nie usiąść przed kompem? Jeśli potrafisz znaleźć sobie zajęcie, to na pewno nie jesteś nałogowcem.
Ja nie szukam zajecia w przy kompie tylko na zewnatrz jak nie ma nic to zostaje komp :D
czyli jest na 2 miejscu :p
 

salces007

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
113
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z labiryntu Fauna
Ja nie jestem ..CHYBa...jak nie mam co robic to wlasnie wtedy siadam i wlaczam kompa..ale moge bez niego zyc...a internet to zbawienie :p bez niego to w ogole kompbylby mi niepotrzebny :p lubie posiedziec na forum, gg,smogu i na roznych :cenzura:kach..aha i referaciki sciagac :p ale alogowcem nie nie ...fajek potrzebuje bardziej :p
 

Tunrida

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2006
Posty
60
Punkty reakcji
0
Oczywiście można się uzależnić, zauwazyłam to po sobie, coraz częściej siedzę nocami na necie,rano jak wstaje jedyna myśl to tylko włączyć komputer, może w wakacje to nie jest takie złe (choć mogłabym ten czas spożytkowac na coś innego), ale w roku szkolnym nie wyobrażam sobie siedzenia na necie nocami, może jakoś się od tego odzwyczaje.
 

imar

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Tak internet to taka zaraza, ale bardzo przyjemna. Wciąga strasznie, a w dodatku te gierki!!
 

kasila19

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2006
Posty
181
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z dalekiej Pólnocy
Przyznaje się bez bicia jestem uzalezniona od internetu non stop siedze. Robie sobie tylko przerwy na spanie i na pojscie na 3 h do szkoly no i nieraz na impre sobie pojde zeby nie przytyc :p
 

MarasDH

Stary wyga
Dołączył
25 Lipiec 2006
Posty
551
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
Szczecin
Jasne że może się stać uzależnieniem-szczególnie jak grasz w Ogame jak mój brat i paru moich kolesi :D
 
Do góry