II RP

Status
Zamknięty.

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
- mam problemy z formatowaniem tekstu czasem bo mi zrywa połączenie, proszę się tego nie czepiać
- proszę się też nie czepiać rzeczy w stylu: wtedy nie było takich pociągów, wtedy nie było takich ulic itp, wiadomo
- powiedzcie czy biorąc pod uwagę poprzednie i aktualny post, nie wychodzi, że daję Wam za mało możliwości? Szczególnie Bishop, który raz, że pijany, dwa że jedzie - a nie chcę od razu skakać do sytuacji już w Warszawie na miejscu bo wtedy to praktycznie napisałbym opowiadanie w jednym poście. Mayte z kolei niby nie ma wielkiego wyboru bo idzie do pokoju - który może urządzić wedle swojego widzenia i z tego korzystać. Czy też skracać sceny? Staram się nie rozbijać postów np na jedną rozmowę bo za rzadko będę postował żeby to robić przy kazdej rozmowie.Dlatego uwaga na przyszłość: gdy zostawiam Was z rozmową, możecie dalszy jej ciąg dopisać, co potem robicie itp - jak np. gdy Mayte u Rubeckiego się zgodził, mógł sobie potem pójść.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Mięso, Haren - jeśli któryś z Was chce dołączyć do niedzieli niech przedstawi kartę i wtedy zobaczymy. Mięso, wszystkie info czytaj wstecz w tym temacie o postaciach
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
kdVer mam nadzieję, że zbyt mocno nie zapuściłem się ze swoja postacią. Jak coś to odetnij coś z mojej wypowiedzi, jeśli masz inny plan do mojej postaci.
Aha ja tez mogę myl;ić daty wynalezienia powstania tego czy też wystroju lub ulic więc jak coś to popraw mnie ktoś bym mógł się poprawić. Ale chyba na razie za bardzo nie odskoczyłem od epoki. ;)
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Ten post zamyka naszą orientację - rozgrzewkę. Skoczę do przodu o kilkanaście dni i stamtąd podejmę działania.
Postarałem się nie determinować na ten czas co musicie zrobić. Bogdan i Jędrzej są w Warszawie ale być nie muszą. Mikołaj wylądował w drodze, na wsi i od jego pomysłu zależy jak to rozwiąże. Chcę rozwinąć Waszą inwencję i zobaczyć w jaki sposób przez te kilkanaście dni zajmiecie postacie. Oczywiście możecie pójść po prostej i jechać tam gdzie jak wiemy będzie w końcu akcja ;) Ale możecie też spróbować załapać jakąś robotę przez ten czas, poznać kogoś, załatwić coś, wziąć udział w partyjnych zadymach czy spotkać postać historyczną.
Tak jak Bogdanowi dostanie się te 100-coś tam marek za pomysł prostego pójścia do banku tak w przyszłym poście zobaczę co i wy macie do powiedzenia i nagrodzę to. Lub ukarzę, suum cuique tribuere. Go wild ale pamiętajcie że to co zrobicie ma skutki ;)
 

Snappy

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2011
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Słupsk
Mam pytanie - jak Jędrzej przewozi tą broń ? Miał ją schowana za pazuchą po prostu - że wypadła? Czy w owym pudełeczku? :)
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
zakładam, że w kieszeni czy za pasem, pudełeczka nie dostał :p
 

Snappy

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2011
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Słupsk
No więc jeżeli Jędrzej ma czas wolny teraz to deklaruję, że po szybkim ogarnięciu chciałby, żeby ktoś go zaprowadził pod adres z wizytówki :).
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
no to wszystko cokolwiek byś chciał, napisz w poście w temacie. Ja niczego nie potwierdzam, nie zabraniam. ma być tylko logiczne, zrozumiałe w tym kontekście i niezbyt naciągane.
Uzupełnij jeszcze post, gdzie pójdzie potem i co przez parę dni robił - nie musi być konkretnie. Tak jak mówię, freestyle
 

Snappy

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2011
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Słupsk
"Mamy jeszcze dzisiaj w planie spotkanie po południu, w nocy wyślemy pana dalej. - nie żebym się czepiał, ale już nie wiem, czy będę jechać dalej tej nocy czy za parę dni? :D
No i jak miałbym zamiar spotkać się z tą kobietą, to mam sam wymyślić przebieg naszego spotkania?:)
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
ech...co w słowie freestyle jest niezrozumiałe? ;)
to co tam jest o wyjeździe w nocy i o spotkaniu znaczy, że pokazałem Ci opcję. Możesz odbyć spotkanie, może dojść na nim do czegoś ciekawego a możesz je olać. Ba, możesz nawet zrobić z niego bijatykę albo pogrom jeśli dobrze opiszesz.
Podobnie z kobietą, podsunąłem opcję, teraz zdecyduj czy spotkasz się w tym mieście czy innym, z nią czy też jej siostrą. Zasadniczo możesz zrobić z NPC podsuniętym przeze mnie albo wymyślonym samemu co zechcesz ale jak mówiłem - ja to potem ocenię i nagrodzę.
Pozwalam Wam zrobić wszystko w tym poście z uwagami: nie może Wam to dać żadnej ważnej rzeczy do ekwipunku w stylu broni czy pojazdu. Możecie za to wskazać gdzie bywaliście i ja potem z tego wyprodukuję korzyści lub szkody. Np. pojedziesz na polowanie z kimś, jest szansa, że potem dam z tej okazji fuzję (ten przykład jest spalony już :p)
Może w ten sposób: nie musisz nawet pisać konkretnej akcji - tylko tam gdzie uznasz - ale zarysować co z postacią się dzieje przez te dni.
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Tak oceniając mniej więcej jestem bliżej lwowa czy może gdzieś koło krakowa? Bo od tego zależy mój post i kogo będę chciał spotkać:) no chyba że sam mogę wybrać gdzie jestem.

Acha odpowiedź jutro do piero sorry.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
powiedzmy, że na wysokości Tarnowa, chociaż nie wiem co to zmieni ale skoro pytasz...i możesz samochód zaaranżować naprawę, możesz też inne opcje wymyśleć. ma być tylko w miarę realnie a resztę ocenię inwencję :p
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Alem się rozpisałem wstawiłem okrojona wersje, bo stwierdzilem ze i tak nie będzie się nikomu czytać całości, a okroilem głównie całą rozmowę z kuzynem i potem rozmowę na pożegnanie. Przyokazji stwierdziłem że i tak za mocno wszedłem chyba w paradę kdVer. :)
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
sorki - nie chcę przeciągać, ale po prostu dzisiaj znowu czasowo nie wyrobię a ten post (z tego co rozumiem) musi być bardziej "kreatywny" więc potrzebuję czasu. Postaram się do tego przysiąść jak najszybciej.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
- Postaram się jutro wieczorem odpisać ale zobaczymy ile mi się zechce uczyć przez cały dzień.
- Tak na przyszłość, jakby co, możecie pisać odpowiedzi na posty kogoś innego jeśli rozmawiacie.z tą postacią.
- W mojej sygnaturze jest plan Lwowa z 1923 roku. Jeśli będę opisywał konkretne miejsca, nie musicie ich tam odczytywać (wiem, że słabo widać), będę podawał ewentualnie określenie wg numerów bocznych, np. B1 itp. W razie wyboru gdzie pójść czy co gdzie jest, będziecie wiedzieli jak to wygląda przynajmniej orientacyjnie. Sami też możecie zaznaczać, gdzie się udajecie jeśli to niejasne z kontekstu.
- uwagi zawierane w poście, kierowane do mnie (jak prośba o test konkretny lub właśnie miejsce na mapie) w nawiasach kwadratowych
- ewentualny użyty ekwipunek czy przedmioty otoczenia pogrubieniem, żebym wiedział, że chcecie tam mieć interakcję
 

Snappy

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2011
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Słupsk
Wybaczcie, że nie dopisałem nic wcześniej, ale ograniczony czas mnie kopał w tyłek ciągle.

Biorę się za pisanie postu (nie mogę tamtego edytować niestety) - najpóźniej wieczorem go dodam.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
w sumie nie, już napisałem odpowiedź dla Ciebie i mam ją w wordzie więc - sorry harry, pogodzisz się z tym co jest ;) i chociaż chciałem pokarać za właśnie niepełną wypowiedź to jednak musisz mieć pewne rzeczy i tak :p
Nie dodajemy dwóch postów zanim ja nie dam jednego - chyba, że rozmawiacie między sobą
 

Snappy

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2011
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Słupsk
A szkoda, bo już wcześniej dodałem odpowiedź - nie widziałem, że odpowiedziałeś.
No ale okej, minęły 4 dni (przekroczyłem czas), więc pogodzę się z tym 'bez bicia'.
Poprawię się na przyszłość (błagam nie pozbawiaj Jędrzeja jego męskości! :037: )
 
Status
Zamknięty.
Do góry