Homoseksualizm i związane z nim kontrowersje

Związki homoseksualne i adopcja dzieci

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0
M

mom

Guest
TOLERUJĘ ich :] mam przyjaciela geja ,pisalam o tym. . . ale on nie chce miec dzieci ani legalizowac związku. Teraz i tak mieszka w Irlandii.
To w jakim stopniu ty ich tolerujesz, skoro wyrażasz się o nich jakby byli trędowaci, i w ogóle nie mieli prawa do niczego?
 

art85

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2009
Posty
245
Punkty reakcji
0
Wiek
39
TOLERUJĘ ich :] mam przyjaciela geja ,pisalam o tym. . . ale on nie chce miec dzieci ani legalizowac związku. Teraz i tak mieszka w Irlandii.
Do dlaczego ma go interesować czy takie związki będą w Polsce?"W irlandzkim ustawodawstwie istnieje pewna prawna forma uznania związków jednopłciowych."
Odpowiedz mi na pytanie w końcu czy powiedziałaś mu żeby się leczył?
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Podobno Hitler był homo-gejem.

Podobno czyli wieści z Faktu. Akurat nie był, mógbym ci to udowodnić bardzo łatwo za pomocą faktów ale jakoś szkoda mi czasu i wątpie czy miałoby to sens.
Poza tym jeśli już piszemy o sławnych ludziach, to nie każdy homoseksualista był i jest gejem,
Gej to ktoś, kto nie ukrywa swojego homoseksualizmu, a wręcz go propaguje, uważa sie za normalnego i równego heteroseksualnym i domaga sie jakiś poronionych praw, a homoseksualisci są różni, nie każdy tak uważa. Jest przecież sporo artystów czy polityków, którzy w historii miewali takie skłonności a mimo to zachowywali sie normalnie i nie twierdzili ze homo jest normalne i nie szukali "tolerancji".

Jakieś źródło na potwierdzenie?

A swoją drogą większość Twoich pozostałych postów powtarza się i mało wnosi do tematu... Litości.

Zgadzam sie.
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
Hitler był koprofilem czy to tez wyssane z faktu pseudo narodowcu od siedmiu boleści ?
 

zouza

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
924
Punkty reakcji
12
Miasto
wawa
Nie rozumiesz ty tego co sie do ciebie pisze. Rozmowa z wami jest jak gadanie do czlowieka "warzywka". Zero logicznych reakcji. Przytaczasz dane ktorych zinterpretowac nawet nie potrafisz a na moje uwagi odpowiadasz jakies bzdety w stylu "za wszelka cene wykazujecie wasza racje". Ja sam nie wiem czy wy macie wiekszy problem z jakas niestabilnoscia emocjonalna czy z mysleniem.
Generalnie podobnie jak wiekszosc stwierdzam ze rozmowa z wami jest jak gadanie do sciany.
Jesli inni gejowscy aktywisci prezentuja taki poziom intelektualny jak wy to w sumie jestem spokojny o Polske. Wiele tu nie zdzialacie.
bishop postaraj sie chociaz raz ze zrozumieniem przeczytac tekst kogos kto jest po drugiej stronie barykady
napisales
Powiedz mi moze ze to nieprawda ze zachorowania na aids sa znacznie czestsze u homo niz u hetero. Jesli tak twierdzisz dowody prosze
ja odpisalam
największa grupa ryzyka to:
- osoby wstrzykujące sobie dożylnie narkotyki: 53,1%
następnie:
- osoby mające ryzykowne kontakty seksualne: 18,8%
- homoseksualni mężczyźni: 13,1%
w okresie 1.12-31.12.2005 wykryto w Polsce :
3 przypadki HIV u mężczyźni homo- i biseksualnych i 11 przypadków u osob stosujących narkotyki w iniekcjach oraz dwa przypadki u utrzymujących ryzykowne kontakty heteroseksualne.
dane za styczeń 2006 (wykryte przypadki HIV)
Mężczyźni homo- i biseksualni - 1
Stosujący narkotyki w iniekcjach - 12
Utrzymujący ryzykowne kontakty heteroseksualne - 7
odpisales ze to nie miarodajne, ze to jeden miesiac, ze ryzykowne kontakty seksualne to nie to samo co heteroseksualne, to powiedz mi jakie jesli po ryzykownych kontaktach seksualnych masz kontakty homoseksualne?
wstawiles swoja tabeleke, ktora niczym nie rozni sie od mojej bo rowniez sa utrzymujący ryzykowne kontakty heteroseksualne oraz mężczyźni homoseksualni
Grupa ryzyka HIV AIDS Zgony
Mężczyźni homo- i biseksualni 2 1 -
Stosujący narkotyki w iniekcjach 1 5 3
Chorzy na hemofilię - - -
Biorcy krwi - - -
Utrzymujący ryzykowne kontakty heteroseksualne 5 4 -
matek zakażonych HIV - 1 -
Zakażenia jatrogenne - - -
Inni / brak danych 15 - -
R a z e m 23 11 3
i sugerujesz mi ze ja nie potrafie zinterpretowac danych, puknij sie w glowe bo rece opadaja jak mozna miec tak bardzo zasuniete klapki na oczy
wiec sie jeszcze raz pytam gdzie te znacznie częstsze zachorowania u homikow?
Nie spodobało. Zgodziłam sie tylko dlatego ,ze chlopak nalegał ;]
widac ze wlasnego zdania nie masz, pewnie nie tylko w tej kwestii
 

TED69

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2009
Posty
204
Punkty reakcji
0
No jak to co sądzimy? Wsadzą połowę z nas za kratki i wreszcie zrobi się porządek w forumowiskowym temacie o gejach.


Heh ale w mordę lać można?:D
Skoro ustawa jeszcze nie przeszła to może lepiej korzystać z chwili i wjeżdżać pedrylom ile wlezie?
Teraz to dopiero więzienia będą przepełnione.....
 

God_Is_A_Girl

I'm not a Girl, Not yet a Woman.
Dołączył
24 Kwiecień 2009
Posty
1 286
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Górny Śląsk..Skoczów-Ligota-Mikołów :)
Jak pisałam prace o Hitlerze na konkurs to właśnie w jakims zrodle znalazlam ,ze byl odrzuconym gejem i dlatego pozniej mordowal homoseksualistów. Nie zebym takie cos popierala ale.. geje co do partnerów są wybredni ..
 

TED69

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2009
Posty
204
Punkty reakcji
0
Jak pisałam prace o Hitlerze na konkurs to właśnie w jakims zrodle znalazlam ,ze byl odrzuconym gejem i dlatego pozniej mordowal homoseksualistów. Nie zebym takie cos popierala ale.. geje co do partnerów są wybredni ..


Ja jak na razie słyszałem tylko czyjeś wypowiedzi na ten temat i żadnych źródeł. Oczywiście miło by było gdyby Hitler był pedałem, hehehehe ciekawe czy gdyby żyd "obraził" pedała to wymiar sprawiedliwości coś by z tym zrobił......:D
 

zouza

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
924
Punkty reakcji
12
Miasto
wawa
Jak pisałam prace o Hitlerze na konkurs to właśnie w jakims zrodle znalazlam ,ze byl odrzuconym gejem i dlatego pozniej mordowal homoseksualistów. Nie zebym takie cos popierala ale.. geje co do partnerów są wybredni ..
oczywiscie tez zydem byl
 

zouza

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
924
Punkty reakcji
12
Miasto
wawa
HAHAHAHA TO jeszcze lepiej!
ŻYD - PEDAŁ MORDOWAŁ ŻYDÓW I PEDAŁÓW HAHAHAHAHAHAHA
WNIOSEK: ŻYDZI I PEDAŁY SĄ NIEBEZPIECZNI, TRZEBA ICH USUNĄĆ Z SPOŁECZEŃSTWA
to nie slyszales o tym, byl gejem i mordowala homikow i byl zydem i mordowal zydow
 

TED69

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2009
Posty
204
Punkty reakcji
0
to nie slyszales o tym, byl gejem i mordowala homikow i byl zydem i mordowal zydow


Takie rzeczy jedynie słyszałem, bo nie wyczytałem hahahahahaha
Szczerze jak na razie nie imają się mnie takie bajki ale szczerze chciałbym aby tak było. Co za kompromitacja żydków i pedryli hahahahahhaaha
 
Do góry