Homoseksualizm i związane z nim kontrowersje

Związki homoseksualne i adopcja dzieci

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
ART85. Człowieku co to ma wspólnego z pomawianiem? Wiesz co to pomawianie?
 
M

mom

Guest
Głosy oddane na 2 x tak. Każdy człowiek powinien mieć równe prawa, bez względu na orientację seksualną.
 
M

mom

Guest
To nie orientacja a choroba :]
No widzisz, czyli powinniśmy dzielić społeczeństwo na osoby chore i zdrowe? Nie wiem jaka to choroba, umysłowa ? Czy człowiek chory musi zostać odtrącony od reszty społeczeństwa, które i tak patrzy na niego z góry ? Jesteśmy cywilizowanym gatunkiem, mamy XXI w, a wciąż nie potrafimy zaakceptować bliźnich. Gej to też człowiek. Nie ma na tyle chorego umysłu, aby ustępować w rozwoju.
 

art85

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2009
Posty
245
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Powinien się dobrowolnie leczyc tak jak to robi reszta osób chorych :]
Ale nie ma się z czego leczyć. Zrozum to wreszcie. Czy ja Cie mówię żebyś się leczyła bo nie odpowiadają mi twoje preferencje seksualne? Czy człowiek ma się leczyć dlatego że innym coś w nim przeszkadza?
Mówiłaś przyjacielowi żeby się leczył?
 

homik87

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2008
Posty
460
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Nie dogadamy się ;) chociaż i tak was "toleruje" w przeciwienstwie do niektórych.. Ale jak zaczniecie agresywniej domagać sie swoich praw to się wyprowadze hmmm do najbardziej katolickiego państwa . CHociaż w Kosciol nie wierze.

Szerokiej drogi :papa:

I to jest właśnie tolerancja.... Czemu oni nie mają się wyprowadzić? W Kościół nie wierzysz ale drugi policzek nadstawisz hehehe

Tak a propos tego drugiego policzka, bo 90% ludzi (hmm, niby większość a nawet w tym racji nie ma) nie rozumie o co z tym tak naprawdę chodzi. Otóż: nie da się ukryć, że fraza ta pochodzi z Biblii. Jednak znaczenie tej wypowiedzi jest inne niż powszechnie przyjmowane: nie chodzi o to, żeby ktoś miał nas lać po mordzie raz z jednej raz z drugiej strony jak to niektórzy odczytują. W kulturze semickiej, drugi policzek nadstawia się komuś do pojednania z tym, kto zrobił nam krzywdę. Także uderzenie w jeden i nadstawienie drugiego oznaczało gotowość do zgody, przebaczenia.

A może czas żeby zrobić tutaj to samo? :)

Samotna kobieta czy samotny mężczyzna z pewnością mają mniejsze szanse przekazania "miłości" do tej samej płci niż w tej samej sytuacji osoba homo.

Aha, czyli boisz się że gej mógłby tchnąć na nich homoseksualizm i od tej pory staną się gejami? Uważaj, bo jak cię kiedyś spotkam na ulicy, to przekażę ci miłość do tej samej płci :D

A jest fundamentem dla związku? Ten związek i tak jest pusty i bez jakiejkolwiek wartości bo nic po nim nie zostanie.
I co? Mamy uwierzyć na słowo? HAHAHAHAHAHA
U każdego choroba inaczej przebiega..... Może te przypadki przesadziły z "przyjaźnią"? :D

Zresztą homoseksualizm i tak bardziej przypomina prostytucję niż jakiś związek.

O nieeeeeeeee!!!! Tym to poczułem się dotknięty...
Pusty i bez wartości to ty jesteś, bo nie wiesz i nie znasz co to Miłość, bliskość drugiej osoby i zapewne dlatego tak mówisz. I znam wielu chłopaków, którzy mają stałych partnerów, są szczęśliwi i zakochani. Czy to jest prostytucja? A ciekawe, że heteroseksualne chłopaki chwalą się na każdym kroku ile to już dziewczyn przelecieli i jakoś tego prostytucją nie nazywasz, a jeszcze penie po kryjomu zazdrościsz i pochwalasz. Jesteś po prostu beznadziejny, nie mam słów.
 
M

mom

Guest
Jesli juz sie nie leczy to przynajmniej niech sie nie domaga przywilejów normalnych ludzi.
No widzisz, jak dobrze, że kobiety wywalczyły równouprawnienie. Ciesz się, że ty jesteś normalnym człowiekiem i do tej pory nie znalazłaś się w skórze geja/lesbijki.
 

art85

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2009
Posty
245
Punkty reakcji
0
Wiek
39
O nieeeeeeeee!!!! Tym to poczułem się dotknięty...
Pusty i bez wartości to ty jesteś, bo nie wiesz i nie znasz co to Miłość, bliskość drugiej osoby i zapewne dlatego tak mówisz. I znam wielu chłopaków, którzy mają stałych partnerów, są szczęśliwi i zakochani. Czy to jest prostytucja? A ciekawe, że heteroseksualne chłopaki chwalą się na każdym kroku ile to już dziewczyn przelecieli i jakoś tego prostytucją nie nazywasz, a jeszcze penie po kryjomu zazdrościsz i pochwalasz. Jesteś po prostu beznadziejny, nie mam słów.
Bo widzisz..takie heteryckie prostytuowanie się sprzyja rozmnażaniu i dlatego jest ok. My bezduszni geje nie zrozumiemy tego bo uprawiamy seks dla okazania miłości lub też dla przyjemności, a oni muszą się męczyć i zapładniać rzesze kobiet na dyskotekach..tylko nie wiem po co prezerwatywy w takim razie.
 
M

mom

Guest
Milosc okazywana waleniem w dupe? dla mnie to by bylo zniewazenie.

gender_female.png
Kobieta
Nie raz się na tym przejedziesz. Oby się nie spodobało.
 
Do góry