Gry przeglądarkowe/online - linki, reflinki

Eravier

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
Nie wiem czy było już o tej grze bo nie czytałem wszystkich postów pode mną, ale ja polecam Metina ;]. Bardzo fajna gra (fajniejsze są wersje zagraniczne ze względu na klimat, GMów, Eventy i wszelkie nowinki, które w polskiej wersji wchodzą z mniejszym lub większym opóźnieniem).

www.metin2.pl
www.metin2.us
www.metin2.co.kr
www.metin2.de

jest jeszcze kilkanaście innych wersji ale one są mniej więcej jak polska a chyba lepiej mieć po polsku ;]
 

marié.

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2008
Posty
58
Punkty reakcji
0
Wiek
85
Miasto
Uć.
Znacie jakieś MMORPG po polsku ?
:dezorientacja:

Margonem

Grałam kiedyś...Fajny klimat.Troszkę dziecinny ale się przyzwyczaisz :p
Szybko się lvle nabija,super towarzystwo,forum itp. :D
Polecam...Tyle że jak już mówiłam dawno grałam więc może się coś pozmieniało :niepewny:
 

siwy_fr

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
www.ogame.pl <<---- gra do myslenia:D

www.ogamelia.pl <<---- cos podobnego do @up

www.plemiona.pl <<---- suuper giera. trzeba duuzo myslec tu:D

www.miniclip.com <<---- mini gierki;D





---------------------------------------------------------------------------------


Zapraszam na ots pod Hamachi:

-Nazwa Sieci:
Evo 8.0 Poland

-Hasło:
ots

-Informacje:
>Exp: x150
>Loot: x5
>Skills: x200

->IP:
knightmareots.no-ip.info

Acc:
111111/tibia

Szukam Gm'a i Tutora!!!!:)

W razie problemów moje gg : 1194615
 

stevenloop

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
dajcie jakas fajna stronke poswiecona grom online taka jak np. poszkole.pl takagdzie duzo fanych gier flash jest bo one dobresa ja najbaredzia=ejzrecznossciowel ubie
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
mmorpg to gamecenter.pl a zrecznsciowe - nie wiem
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Margonem

Grałam kiedyś...Fajny klimat.Troszkę dziecinny ale się przyzwyczaisz :p
Szybko się lvle nabija,super towarzystwo,forum itp. :D
Polecam...Tyle że jak już mówiłam dawno grałam więc może się coś pozmieniało :niepewny:

Tak, tak. Margonem jest świetne. Nie grałem jednak długo. Przesiedziałem jedną noc, nabiłem 20 poziom i już do gry nie powróciłem.
 

Ostry92

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2007
Posty
287
Punkty reakcji
1
Ja w gladiatusa gram zajefajny 13 poziom w plemiona też grałem ale usuneli konto :D
 

chonsu

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
~*~ Sieć gier Freedom ~*~
Sieć gier Freedom istnieje od ponad 2 lat, w naszym dorobku, są między innymi bardzo popularne serwery do gry World Of Warcraft, MuOnline, Counter-Strike, a teraz zaczyna sie kolejny długodystansowy projekt gry Land Of Freedom Ragnarok Online. Dlatego zachęcamy do wspólnej zabawy, wierząc, że ten serwer będzie stal tak długo jak w/w serwery Freedom'a. Zapraszamy do dalszej lektury tematu. Z poważaniem Administracja Freedom Network.

~*~ Land of Freedom Ragnarok Online Serwer ~*~

Witaj graczu!
Właśnie wstąpiłeś w nasze skromne progi, mamy nadzieję że zostaniesz z nami na dłużej gdyż pragniemy wspólnie z pomocą graczy takich jak Ty stworzyć wspaniały serwer, na który każdy będzie wracał z chęcią i przyjemnością! Pracujemy dla Was i prosimy o uszanowanie tych prac, tak jak my szanujemy wszystkich graczy naszego serwera. Mamy nadzieję iż w ten sposób stworzymy prawdziwą i rzeczywistą historię serwera Land of Freedom.

~*~ Ragnarok Online! Świat dla Was ~*~
Nasz serwer został stworzony z myślą o graczach w różnym wieku. W Ragnaroku zatracają się wszelkie granice świata rzeczywistego co sprawia, iż gra ta pozwala zrelaksować się po ciężkim dniu w pracy/szkole. Na serwerze mamy wewnętrzny regulamin który jesteś zmuszony zaakceptować przed przystąpieniem do gry!.

~*~ Specyfikacja serwera LoF RO ~*~
Po krótkim wstępie, czas na grę! Ale przed jej rozpoczęciem wypadałoby się zapoznać z czym tak właściwie mamy do czynienia.
  • Rate 10/10/7
  • WarOfEmperium, CaptureTheFlag
  • Healer
  • Komendy: @autoloot, @commands (lista dostepnych)
  • Przyjazna Administracja!
Jeżeli masz jakies ciekawe pomysly na urozmaicenie i ulepszenie serwera, zapraszamy na nasze forum. Wszystkie Wasze uwagi mile widziane.


~*~ Start serwera Land Of Freedom Ragnarok Online ~*~
Start serwera przewidujemy na dzień 11 kwietnia 2008 roku. Do tej pory serwer, bedziemy konfigurować i "dopieszczać", dlatego każda Wasza trafna uwaga dotycząca serwera, będzie do w/w daty rozpatrywana i w osateczności wprowadzana w życie naszego serwera RO. Dlatego prosimy o udzielanie się na naszym forum http://forum.gamefreedom.pl w dziale serwera Land Of Freedom Ragnarok Online.

ZAPRASZAMY DO ZABAWY!
 

3trufla

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
181
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
za siedmioma górami
no i co nikt mi nic nie poleci?
weszłam na tą grę Margonem ale jak dla mnie totalna kicha :mruga: strasznie długie dialogi, tragiczna grafika jak dla przedszkolaków :phi:
 

zieliusz

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
723
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
sląsk up!
o via www na tym forum nie rozmawiamy, dlatego zawartość Twojego posta została usunięta.
 
Do góry