Gry przeglądarkowe/online - linki, reflinki

Kołczan

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Najnowszy hit jaki znalazlem to www.swarm.szu.pl jest to gra polegajaca na budowie gniazda robali i rozwalaniu tymi robalami innych graczy - to nie jest dynamiczna gra tylko mmog hitem jest to ze gra w nia 50 osob i bardzo latwo dostac sie do pierwszej 10tki graczy.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
heh
freedom i mufreedom
hm
nasgoth tylko taki nick mi sie kojarzy ze swiatka mu, ale ja juz pare lat temu z niego wypadlem....
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
co do perfect world nawet przymierzalem sie do postawienia servera priv
zona mnie przekonala ze nie warto
jednak ko jest o klase lepsze (wiem grafika juz tak nie zachwyca jak 5 lat temu) ale miodnosc jest bardzo duza

gdyby mi przyszlo do glowy looknac
to jak z lagami?
bo z malezja bywa roznie?
 

Gluciu666

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
105
Punkty reakcji
3
Wiek
28
Miasto
B-B'a
pogrywam w tibie....the crims grałem też kiedyś w metina 2 i knight online..
 

ave666

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
721
Punkty reakcji
2
Wiek
17
Lineage 2 albo cs 1.6 ;) nie ma nic lepszego :p chociaż powiem szczerze ze metin tez nawet jest spoko
 

fusik

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
kraśnik
Metin2
Plemiona
Gladiatus
Pogrywałem w tibie (Celesta Itemy na sell)
CS 1.6
Lineage 2 (bardzo dawno temu)

To te najciekawsze, teraz nie kręci już mnie tak bardzo granie w gry jak dawniej.Teraz odpale gg, plemiona, nk, Forumowisko.pl i siedze tak ... ^_^
 

misio427

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Wszedzie
Metin 2 to jest gra internetowa ale do ściągniecia na komp dla mnie zarypista. (Najlepiej ściągać z tej strony www.metin2.pl ).... Ale po czasie mi sie znudziła i właśnie sprzedaje konto..
 

starshine

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
303
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Ostatnio sobie zainstalowalem Perfect World International, i gra sie bardzo fajnie... lepiej niz poprzednia wersja z Malezji kiepsko przetlumaczona na angielski. Szkoda tylko, ze nie chodzi zbyt dobrze pod Linuxem, musze sie przelaczac na Windowsa zeby grac...
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
a z takiego że tak jest w regulaminie działu gry. o grach via www się nie gada. jeszcze jeden post związany z nimi a udzielę Ci ostrzeżenia. jak chcesz tu coś odpisać jeszcze to lepiej żebyś pisał o wowie l2 mu czy czymkolwiek innym, nawet tej cholernej Tibi, ale słowem nie wspominaj o via www
 
Do góry