Gry przeglądarkowe/online - linki, reflinki

hellboy

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
384
Punkty reakcji
5
Miasto
Okolice Wrocka
Tibia to mi się już podczas zakładania konta znudziła :D

A w wowa moge ciąć do konca życia ze swoją ekipą, byleby tylko bugów nie było (nie stac mnie na globca) ^^
Tysiące questów, masa instancji (Walka z Illidanem to normalnie teatr :D) itp. Jak juz mowilem, przeogromny świat.
Duzym plusem jest to ze po nabiciu max lvl i zdobyciu jakichś tam najlepszych itemkow gra sie nie konczy pozostaje nadal PVP, Areny, BG i te sprawy :D

Jednym słowem bezkonkurencyjne MMO, nawet jesli kiedyś wyjdzie coś lepszego to i tak nie zdobędzie tylu graczy i takiej popularności jak WoW, poprostu Blizzowi się udało :p
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Tibia to mi się już podczas zakładania konta znudziła :D

A w wowa moge ciąć do konca życia ze swoją ekipą, byleby tylko bugów nie było (nie stac mnie na globca) ^^
Tysiące questów, masa instancji (Walka z Illidanem to normalnie teatr :D) itp. Jak juz mowilem, przeogromny świat.
Duzym plusem jest to ze po nabiciu max lvl i zdobyciu jakichś tam najlepszych itemkow gra sie nie konczy pozostaje nadal PVP, Areny, BG i te sprawy :D

Jednym słowem bezkonkurencyjne MMO, nawet jesli kiedyś wyjdzie coś lepszego to i tak nie zdobędzie tylu graczy i takiej popularności jak WoW, poprostu Blizzowi się udało :p
jest coś popularniejszego, czego WoW nie powali, L2. i tam nie ma tylu bugow na prywatach co ma wow. i serwery są stabilniejsze, poza aferą z FBI podobnych jaj nie było
 

hellboy

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
384
Punkty reakcji
5
Miasto
Okolice Wrocka
Gdyby l2 był popularniejszy, to by w niego grało te 11 milionów graczy (na samych oryginalnych serwach (!)), a nie w WoW'a ;p To po pierwsze ;p
po 2. na globcu nie ma bugow, a to chyba bardziej sie liczy ;D
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
to graj w globala a nie mówisz że nie stać Cię. skoro grasz na prywatach to i o prywatach mowa. mnie nawet gdyby było stać globala bym nie opłacił. a ja tylko biedny student... :)
ale i tak liczy się jeden argumetn. w l2 kobiety nie mają brwi jak mój dziadek :D
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
dla mnie i mojej zony
silnik graficzny wow zbyt cukierkowy
a znowu l2 zbyt mangowy
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
mangowość usprawiedliwia cukierkowość. ale fakt, od tych mmorpg to wole morka, neverka czy warlorda. te gry są tak dobre że i samemu dobrze się gra, ale te dwie neverwinter i warlords battlecry III to możecie i ze znajomymi grać :)
 

Victor_

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2008
Posty
561
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Za Tobą ;)
WoW za szybko się nudzi, a wy chyba źle temat przeczytaliście -
INTERNETOWE GRY!
a z takiego że tak jest w regulaminie działu gry. o grach via www się nie gada. jeszcze jeden post związany z nimi a udzielę Ci ostrzeżenia. jak chcesz tu coś odpisać jeszcze to lepiej żebyś pisał o wowie l2 mu czy czymkolwiek innym, nawet tej cholernej Tibi, ale słowem nie wspominaj o via www
To w końcu o jakich można mówić? O MMORPG czy o takich na www. ? :mruga:

akurat mi się od wowa chyba tylko tibia szybciej znudziła :p ale ona to rekord bije :) duża ilość graczy jest drażniąca.
Niestety trzeba znać angielski... ;)

Ja w 100% zgadzam się ze wszystkim co mówi Hellboy. :) Też mógłbym cisnąć w to do końca życia. :D No i nie bez powodu jest to najpopularniejsza gra na świcie (gra w nią tyle graczy), ludzie umierają przed monitorem grając w nią, a w Chinach jest zakaz dłuższego grania w WoW'a bo tak uzależnia (nie pamiętam jaki jest limit czasu gry na dzień). :) Na razie gram na prywatnym serwie (Andeeria), ale kiedyś przerzucę się na global... (tam lepiej) ;)
 

quadx

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
W WOW'a grałem 1,5 roku, i na szczęście przestałem, bo wciągał mnie coraz bardziej :) Pamiętam jak grałem w Runescape, może gra nie ma jakiejś super grafiki, ale klimat jest wręcz niesamowity!!! Powalał mnie na kolana, po prostu tęskniłem za tą urokliwą muzyczką z gry i skillowaniem razem z kumplem :) Już od dawna w nią nie gram, ale długo będę wspominał te miłe czasy, bo po prostu ta gra jest dla mnie wieczna :D
 

Sensei Tamtai

Need For Speed LoVer, MięsoLoVer
Dołączył
28 Styczeń 2008
Posty
715
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
Kujawsko-Pomorskie.
Runescape, może gra nie ma jakiejś super grafiki, ale klimat jest wręcz niesamowity!!! Powalał mnie na kolana, po prostu tęskniłem za tą urokliwą muzyczką z gry i skillowaniem razem z kumplem Już od dawna w nią nie gram, ale długo będę wspominał te miłe czasy, bo po prostu ta gra jest dla mnie wieczna
Taaaaaak, ta gra ma swój urok.
Ej, zna ktoś może Sword And Sandals III: Solo Ultratus lub Sword And Sandals 2?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
aha, pograłem parę godzin i mi się znudził, system rozwoju postaci jest niezbyt dobry, nieciekawy świat (na początek tylko psy wilki dziki i niedzwiedze, zmiana nazwy i koloru nic mi nie daje) i nie wciąga za dobrze. L2 bije metina całkowicie.
 

xeo604

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
92
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Śląsk
Metin 2 jest najprostszą grą typu MMORPG, ma mało realistyczne elementy, takie jak gdy po pojedynku zostaniesz pokonany pojawiasz się w tym samym miejscu bez utraty backpacka i skillów chociaż czasami odejmuje :D

Ja wam polecę takie gry jak:
Lineage 2
MU Online
12 Sky

Ale jeżeli ktoś grał lub nie chce tego typu zapraszam na baner po niżej. Tam znajdziecie na pewno coś dla siebie:
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
xeo powiem po cichu zrob cos z ta sygna bo zaraz jakiegos warna zaliczysz....
 
Do góry