Gry przeglądarkowe/online - linki, reflinki

Xar

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Art of Wars - gra online

Art Of Wars jest grą strategiczną, rozgrywaną przez przeglądarkę Internetową, czyli MMOSG (Massive Multiplayer Online Strategic Game). Jest osadzona w średniowieczu oraz posiada wiele elementów fantasty. Opiera się na całkowicie autorskim skrypcie - nie jest kolejną, nudną kopią OGame - Ugamelią, ani też grą opartą na OpenSource'owych silnikach. Jeżeli przejadł Ci się ogejmowy kosmos: stateczki, planety lub zezłomowali Cię, jeżeli masz dość analfabetyzmu na Plemionach oraz tony spamu, typu BiteFight - Awars jest grą w sam raz dla Ciebie!

Gra - http://www.awars.pl/
Forum - http://www.awars.pl/
Poradnik - AWARSPEDIA - http://www.awars.pl/awarspedia/


Macie pytania? Chętnie odpowiem :)
 

Ankula

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2007
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Ze wsi...
Nie gram, brak czasu...
Ale swego czasu "kochałam się" w Travianie (www.travian.interia.pl)
Codziennie przed szkołą i jeszcze kilka razy po południu i wieczorem siadałam przed kompem alby zobaczyć, co ciekawego w mojej osadzie. Po pewnym czasie doszłam do wniosku, że się od tego uzależniłam. A że nauki przybywało, wkurzyłam się wyłączyłam go "na wieki". miałam kilka kont, a jedno komuś tam oddałam (bo było w niezłym stanie). teraz traviana omijam z daleka, chociaż jest to bardzo fajna gra. Jedak nie chce się uzależnić od kompa...
 

MattiZiom

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Boston City
Ja nie lubię tych gier typu thecrims czy też ogame bo one przynudzają,nic się tam nie dzieję,wolę tibię:p
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Cabal fajny OSt jak na mmorpg, i pare milych rozwiazan takze to ze kazdy sobie wlacza zaleznie od tego co lubi czy chce widziec helmy / maski czy nie, ale podzial swiata jest idiotyczny. Ankton, Ty w L2 na globalu grasz?
 

tomaszrr

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2007
Posty
10
Punkty reakcji
0
W wiele gier grałem, plemiona, travian, ogame, ale do dziś zostałem tylko przy hattrick.org

2-3 razy w tygodniu się loguje i to wystarczy. P

Pozdrawiam.
 

Zanix

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2007
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Mareczki
Ja kiedyś robiłem liste gier typu MMOSG gdzie wystarczy rejestracja:) no to wypisze najfajniejsze w ktore gralem: The Crims OgameIndianie.netgladiatus (gram na 9 serw)awars(gram na 3 krainie)plemiona(gram na 10,11 i 12 swiecie)i monsters gamena kartce mialem tego ponad 50 bo liczyłem ale nie chce mi się pisać:)
najlepszy jest travian ;) www.travian.pl
sorrki ze poprawiam ale to jest adres travian3.pl ale i tak hiperlacze dobre:)
 

CarbonX3R

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Chojnice
OGame.pl
u39 miałem 2.8kk pkt z eko
teraz od kilku dni gram na u50 :) jest 2x szybsze...
 

Bella_Shine

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2007
Posty
171
Punkty reakcji
0
Wiek
30
do Zaremba.Jest wiele gier MMORPG lub MMO:
www.seafight.pl - masz statek , własnych piratów , zabijasz potwory walczysz z innymi statkami.POLECAM

www.nightwood.net - hodujesz smoki , walczysz z innymi smokami , zdobywasz punkty itp

www.plemiona.pl - zakładasz własną wioskę , rozbudowujesz wszystko , dołączasz do jakiegoś plemienia

www.bitefight.pl - jesteś wampirem lub wilkołakiem

No więcej mi nie już nie przychodzi do głowy.Sama jestem fanką MMORPG ;) Oczywiście wszystkie są po polsku.No , a jakbyś chciał to masz tu grę o pokemonach xD

www.pokemoncrater.com - wybierasz sobie pokemona i chyba zdobywasz inne.Po angielsku xD
 

Mikosoft

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ludzie... World of Warcraft na oryginalnych serwerach przebija wszystko. Sama liczba 9 milionow graczy na swiecie to tlumaczy, Blizzard wykonal kawal dobrej roboty i nie male pieniadze zbil na tym :D sam gram w ta gre od roku i nie zamierzam przestac. Oczywiscie zabawa z ta gra jest tylko i wylacznie na platnych serwerach blizzarda, na piratach nie da sie grac.. normalnie. Pozdro
 

bubumalibu

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam jestem nowy tutaj i widze że poruszacie temat gier MMO więc macie link do ściągnięcia http://up.wklej.org/download.php?id=ae31ee...518e0fcdc064a83 to jest luncher przez którego można ściągnąć 3 gry MMO oczywiście wszystkie są darmowe oczywiście rejestracja też przez tego lunchera można sie zarejestrować i ściągnąć wszytskie gry polecam zwłaszcza Gounbound przypominająca wormsy :D:D
 

3x0tiC

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wejherowo
oj w co ja nie grałem :p

jeśli chodzi o MMORPG to najbardziej przypadł mi do gustu Ragnarok oraz Lineage 2 C4
jeśli chodzi o gierki przeglądarkowe to : Ogame, ManagerZone.com, my-fantasy, alvaria i różne przeróżne :p
teraz grałem 1.5 roku w CS-a, nawet byłem dobry bo nieźle ogarniałem :p
a teraz gram w StarCrafta oraz czasem w Fifę 07 sobie popykam... a tak to pracuje na kompie ;]
 
Do góry