Glany

wikop

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Zakopane :D
Już kupiłem glany, Steele 10tki za 199zł w Martensie w Galerii Krakowskiej. Akurat były na moją płetwę ostatnie (47)

Ale obcierają jak diabli. Próbuję w nich chodzić sukcesywnie czasem i powoli je rozchodzić, strasznie w podbiciu cisną ale jeszcze tylko w jednym bo w drugim sie wyrobiło. Obcierają pięty, poradzicie coś oprócz obklejania stóp plastrami ?
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Obklejaj stopy plastrami, w końcu je rozchodzisz i nie będzie żadnych problemów. Chyba każdy z nas to przechodził, to normalka. :) Ale warto, by potem móc cieszyć się urokiem glanów w pełni.
 

Qua

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2008
Posty
126
Punkty reakcji
3
Możesz też przykleić do glana od środka podkładkę filcową. Kiedyś jak blacha mi się wbijała w palce to w odpowiednim miejscu właśnie tak zrobiłem i dało się chodzić.
 

Natusiaaa

O czym ty do mnie rozmawiasz?
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
667
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Konoha,Soul Society... xD
Ja własnie planuje zakup glanów,ale chyba raczej poszperam na dziadach i kupie za 30 zł.Jeśli będą zużyte to nawet lepiej bo to fajnie wygląda jak glany są znoszone a nie jakies błyszczące i wypicowane.Nie mam teraz pieniedzy żeby wydać nagle 300 albo 200 zł.
 

patryk92

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
blisko Ciebie.
@up
racja schodzone glany - zero pasty itd xd !
sam moich nigdy nie pastowałem, ale kupowanie czyichś butów, sorki ale to chyba nie jest zbyt mądre ^^
choć kto jak woli, Twoja stopa = Twoja sprawa :)

@topic
a jeśli chodzi o kobiety to polecam czerwone glany, wyglądają cudnie na damskiej stopie :p
i jeszcze jedna dziwna sprawa, mnie tam nigdy glany nie obcierały, może kapeczkę malutka ale w pierwszy dzień.
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
A ja mam czerwone glany i teraz czekam aż nadejdzie mój rozmiar(38) zwykłych, czarnych dziesiątek. Do tego parę przecierek i będzie, jak ze snu. ;)
 

Ignis Saiwala

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2010
Posty
69
Punkty reakcji
1
Trzeba było poczekać i kupić lepsze. Ja w steelach 8 lat chodzę i żyją. Tyle, że piszczeć zaczęły, ale już niech im tam...
Ale jak już musisz, to zalutuj!!! XD
 

Destruction5

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2009
Posty
81
Punkty reakcji
1
noooo też fajne^^ mi się ostatnio zaczęły podobać przecierane na czerwono. Ale gdybym miała kupować drugą perę to chyba martensy.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Tamte Steele mi się kompletnie rozpadły i poszły na śmietnik. Kupiłem nową parę, ale już od długiego czasu w glanach nie chodzę, wolę adidasy.
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
A jednak zamiast dziesiątek, kupiłam sobie czarne piętnastki, tak żeby czerwone nie były zbyt samotne.
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Ja tam w zimie i tak założyłem trepy bo w glanach mi palce znów odmarzały od blaszki zarówno w zwykłych jak i w martensach.
Muszę chyba zainwestować w skarpety frote.
 

Destruction5

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2009
Posty
81
Punkty reakcji
1
a mi tam ciepło. Nie nosze jakiś niewiadomo jakich grubych skarpetach, czasem nawet stopkach ^^ miałam wkładki filcowe ale szybko je wyjęłam. Teraz jest w miarę ciepło ale jak były te mrozy to też mi jakoś zimno nie doskwierało. Jest luzio!
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
To znaczy teraz śnieg stopniał jest cieplej to zaraz się z nimi przeproszę.
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Tak, ja też już noszę, ale stopki zdecydowanie nie dla mnie. Praktycznie tej zimy nosiłam glany prawie cały czas. :)
 

glania

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
29
Punkty reakcji
1
Wiek
29
przez kilka lat chodziłam w klasycznych czarnych glanach :] i przez ten cały czas myslałam ze jak glany to tylko czarne ... a teraz kupiłam sobie nowe piekne , błękitne glany i jestem wielce zadowolona . Nie wyobrażam sobie życia bez glanów :D
 

Destruction5

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2009
Posty
81
Punkty reakcji
1
a mi znów poszły sznurówki... teraz to już przesadziły! trzy na raz ;D
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
a mi znów poszły sznurówki... teraz to już przesadziły! trzy na raz ;D
Spróbuj spiłować środek tych kółek przez które przeciągasz sznurówki i kup woskowane.
 
Do góry