GG, Tlen a może WPkontakt ?

Hakeryk2

Meblujdom
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
690
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Hmmm gg jest najbardziej wygodne w obsłudze... ale dlaczego w ankiecie nie ma jeszcze innych komunikatorow np Stefan, aQQ, Konnect itp... to tesh są dobre komunikatory choc jakoś prostotą i wygodą obsługi nic gg nie przebije no i te wypaśne emoty :D
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
Używałbym Jabbera no ale niestety za dużo u mnie jest kumpli któzy nie chcą sie na niego przenieśc a mi nie jest za dobrze używać transportów... niestety musze uzywac gg największe :cenzura: jakie jest.... da sie podsluchiwac rozmowy haslo jest latwo wyciągnąć itp itd. w dodatku te bannery to jest darmowy komunikator ? jednak on nie ma nic wspólnego z programami freeware tylko adware a fajnie napisali na swojej stronce "
Program Gadu-Gadu jest rozpowszechniany na zasadach freeware." hehe no ale ok koniec offtopu uzywam gg bo musze... :/ taki pech
 

MarasDH

Stary wyga
Dołączył
25 Lipiec 2006
Posty
551
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
Szczecin
Zdecydowanie Gadu-gadu. Nie będę się rozpisywał na temat który program jest lepszy a który gorszy-od początku korzystam z GG i tak już zostanie :)
 

fst

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2006
Posty
236
Punkty reakcji
0
gg max 7,0. Przy wyższych się krzaczy.

Ewentualnie Konnekt - on robi za wszystkie komunikatory :) Potwierdzam słowa kolegi GreG
 

Pinciaa

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2006
Posty
167
Punkty reakcji
0
Ja tez wole gg ...
Kilka razy chcialam zmienic ale sie przyzwyczaic nie moglam ;D
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
Ja zdecydowanie wole Tlen i niezmienie go na żaden inny.Wg.mnie jest najlepszy i zdania niezmienie.Chociaż mam podpięte do niego gg ale tylko dlatego że kilka osób które lubie korzysta z gg.
 

psm

FOREVER
Dołączył
24 Listopad 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Piła
ja korzystam z gg i tlena, tzn mam nr gg ale korzystam z tlena
 

DzIuBeJ

!dead eyes see no future!
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
1 462
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
"że ten"
Tlen !

13ns4.jpg
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Ja teraz mam gg, ale wcześniej miałem inne komunikatory. Wolę gg, bo większość moich znajomych ma gg i to ułatwia mi komunikację z nimi :p .
 

niribu

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2006
Posty
288
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
strzelce
ja tam najbardziej lubie AQQ.
przynajmniej moge esy za darmo wysylac do ery...
 

yeti

Aлкoгoлик...
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
544
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Я нe знaю...
ja tez aqq, gygy sie sypie, to jest syf niemiolosierny, poza tym mam juz dosc tych padajacych servow gygy, mniej wiecej raz w tygodniu sie sypie!
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
konnekt prywatnie msn i skype słuzbowo. Konnekt obsługuje zarówno gg, tlena jak i parę innych, wiec nie mam problemu.
 

Spaider

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2006
Posty
56
Punkty reakcji
0
Aktualnie używam Tlenu, cenię go za możliwość rozbudowy poprzez odpowiednie wtyczki, mogę instalować różne skorki itp. Ogólnie jakoś mi przypasował :)
 
Do góry