GG, Tlen a może WPkontakt ?

michx

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
176
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kielce
" Jak donosi Onet.pl rozpoczął się proces 18-latka oskarżonego o wielokrotne grożenie koledze za pośrednictwem komunikatora internetowego Gadu-Gadu. Proces toczy się w Sądzie Rejonowym w Kielcach. Oskarżony przyznał się do zarzutów. To pierwsza tego typu sprawa w kieleckim sądzie.

Według prokuratury oskarżony Tomasz M. wielokrotnie, w krótkich odstępach czasu jesienią 2004 roku, w celu osiągnięcia korzyści majątkowych, groził przez internet koledze pobiciem i najściem na mieszkanie. W ten sposób uzyskał od niego łącznie ponad 600 zł oraz zegarek, kartę graficzną i grę komputerową.

Sprawa wyszła na jaw, gdy matka poszkodowanego dowiedziała się, że syn przestał chodzić do szkoły. Chłopak wyznał rodzicom, że M. mu grozi. Ci poinformowali policję.

Na rozprawie oskarżony przyznał się do zarzucanych czynów. Jego adwokat wniosła o przerwanie rozprawy, gdyż zastanawiają się z oskarżonym nad poddaniem się karze bez prowadzenie postępowania dowodowego.

Wcześniej pełnomocnik poszkodowanego wniósł o włączenie do materiału dowodowego opinii biegłych psychiatrów i psychologa na temat poszkodowanego, ze względu na uszczerbek na zdrowiu, jakiego miał doznać przez groźby. Według mecenasa chłopak przez te przejścia boi się chodzić do szkoły. Sąd odrzucił ten wniosek.

Przyjął natomiast wniosek obrońcy oskarżonego o zasięgnięcie opinii biegłych psychiatrów, czy Tomasz M. w chwili popełniania czynu był poczytalny. Chłopak bowiem od lat leczy się neurologicznie.

Matka poszkodowanego chłopca powiedziała dziennikarzom, że stan psychiczny jej syna nie pozwala mu na konfrontację z oskarżonym, dlatego nie pojawił się on na rozprawie.

Następna rozprawa odbędzie się 18 lipca."

zrodlo:www.komunikatory.pl

ale jaja...przeciez ja jestem scyzorem... :hyhy: :wstyd:
 
F

faithless

Guest
Szkoda ze sąd bardziej przejmuje sie zdrowiem oskarżonego niz poszkodowanego.
Tomasz M. musi byc chory. Bo kto zdrowy tył by tak głupi ?
 

michx

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
176
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kielce
na gg sa wirusy i w ogole a kumpel wlamal sie na ich serwer na moich oczach a tam pisze:
Witamy! Jesteś
80 156 421 osbą, która włmała się na ten serwer! Przyjemnej zabawy :)"
na serio taka byla tresc podejzewam ze to wlasnie haker podmienil zawartosc :lol:
 
F

faithless

Guest
papillon, Zartowałem :) Nie jestem na tyle zdolny by włamac sie na czyis serwer :(
 

rootoslaw

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
158
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Miasto
Maassluis West. Chwilwo Lewin Brzeski.
A wracajac do tematu...
Szkoda ze poza tymi dwoma komunikatorami nie padly nazwy np takich ustrojstw jak psi, ekg...itp
Ja do komunikacji ze znajomymi uzywam programu Psi ktory jest komunikatorem opartym na protokole jabbera, a dokladniej protokolu XMPP.
Trudno stwierdzic jaki komunikator czy tez protokol jest najlepszy. Jesli dla kogos liczy sie wielki katalog publiczny to jedym z lepszych jest gg, natomiast jesli ktos ceni inne funkcje to moze akurat znajdzie je w innej sieci.
Dla mnie jednym z najlepszych jest XMPP od jakiegos czasu, i chyba tak juz zostanie:)
 

Majkel

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2005
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Szczecin
Ja tam na Konnekt'cie siedzę. Znaczy GG, Tlen, Jabber i Lan w jednym. w sumie fajny komunikatorek - 0 problemów.
 

Agnes5

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2005
Posty
55
Punkty reakcji
0
ja tam wole gg jest wygodniejsze a poza tym wydaje mi sie ze tak jest najwiecej ludzi
 

Drag

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
169
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Bielsk Podlaski
Z GG zawsze miałem problemy...
Tlen nie przypadł do gustu =)
WPKontakt nawet nie chciałem już ruszać =)
No a AQQ odrazu sie dopasowało =)
Robisz własny wygląd, okno rozmowy,
plugin'y (wszystko jest na wapsterze i amnezja)
Cała masa bajerów. Ale lepiej nie przesadzać...
W końcu komunikator jest do komunikacji a nie oglądania filmów
(sami obadajcie ;) )
 

Gipson

....nałogowiec....
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
685
Punkty reakcji
0
Miasto
CE KA CK KIELCE
Ja mam tlen i gg. ALe wg mnie lepszy jest tlen, bo gg ma kiepski serwer i często wywala prawie całą polske :/ :mruga:
 

adibak

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Niemce
Dla mnie jest lepszy gg bo na tlenie do mnie czasami niedocieraja wiadomści. Acha i za pomocą wtyczki Project GG da sie wylczyc rekilamy to co nasz najbardziej wkurza !! A w tym progarmiemie jest myk taki ze szuka serwera jak zgubi innego !!
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Używam GG, ale ostatnio mnie wkurza :/.
 
Do góry