GG, Tlen a może WPkontakt ?

zysio

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2006
Posty
306
Punkty reakcji
0
Ja stawiam na Tlena. GG owszem, ale nie w najnowszej wersji (7,0), bo: 1) zżera od cholery pamięci, 2) jest strasznie niestabilne i się często wiesza. I to nie jest bynajmniej tylko moje zdanie.
 

DeSnajpa_IV

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Skawina
Gadu Gady, Tlen czy coś innego który jest najlepszy.
Ja mówię: Jabber. A klient dla niego... zależy od upodobań, ja się bawie Tkabber'em na kompie i Bombus'em na telefonie...
A czemu akurat Jabber, W skrócie:
-bezpieczna sieć, tak jak połączenie. Nikt ci nie wykradnie hasła, nie złamie (chyba że ma megamocny klaster (10^6 pc'tów) i 10000 lat czasu, ale to inna bajka)
-bez twojej zgody nikt nie zobaczy twojego opisu
-nie ma bezsensownych(?) numerów, tylko adres podobny do adresu e-mail, np. zenek@chrome.pl
-kontakty są trzymane zawsze na serwerze
-można obsługiwać inne sieci, np. gg, tlen, icq, yahoo, msn i pare innych
-są czaty

To było po krótce, więcej argumentów jest tutaj.
A kto przekonany chciałby możliwie bezboleśnie przesiąść na jabber'a - mogę pomóc.
 

**malutka**

"...dokąd iść,gdy nie ma dokąd pójść?..."
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
287
Punkty reakcji
1
Miasto
...sama nie wiem...
Używam tylko gg.

Przez jakiś czas musiałas przerzucić się na tlena :/

Z gg coraz częściej są jakieś problemy(przynajmniej ja mam),ale wolę jednak gg,bo jak miałąm tlena to nie szło hasła ustawić i z mojego nr pisał kto chciał :/ :/ :/
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
Tak jak DeSnajpa IV/Tomasz używam sieci Jabber i moim zdaniem jest najlepsza. A co do komunikatora to PSI. Jakby ktoś niewiedzial jak sie rejestruje czy cokolwiek innego pisaćdo mnie na PW ;)
 

leshniak

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
361
Punkty reakcji
0
Miasto
zza firewalla :)
Jbber wymiata ^^ znajdziesz transporty do wszyskich sieci.i nie ma problemow z badziewiami, takimi jak gg. a jak chodzi tylko i wylacznie o wybor miedzy tlenem a gg, to rzecz jasna, tlen (bo jest oparty na Jabberze :p)
 

szametu

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2006
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
z reklamy Plusa :P
jabber to protokol. ergo ... na tym protokole dzialaja np. yahoomsn, google talk, etc :p

a ja osobiscie preferuje tlena. ze wzgledu na swoja rozszezalnosc. mam w nim siec aqq, icq, jabber - protokol. nie jabber komunikator :p
 

GreG

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
361
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ze wsi ;)
przeciez emotki w tlenie mozna zmienic nawet na takie jakie ma gadulec :lol:

a teraz na temat:
Tlen jest niezly, uzywałem go przez pare lat (oryginalny klient Gadu-Gadu wywaliłem po 1 dniu...).
Jakis rok temu wpadłem na perfekcyjny komunikator Konnekt. Mnóstwo opcji, sporo pluginów, poprostu dla mnie rewelacja :p polecam.

A na Linuksa polecam ekg ;]
 

lolasz

BIGPostownik - Prywatny ochroniarz Niki !!!
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
821
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Świony
nie ma tutaj MSN i ICQ :/
ale osobiscie tez wole gg
 

Tux

a co to jest ranga?
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
633
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Tarnów (no - prawie)
Ja też używam gg, ale szukam też jakiejś innej sieci, dodatkowo z fajnym komunikatorem. Może faktycznie Jabber mi się spodoba? Ale z gg i tak nie zrezygnyję - bo większość znajomych go używa. Najwyżej będę miał dwa komunikatory - a co, nie wolno mi?
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
Odkąd mam neta używam Tlena z tego względu że ma dużo lepsze zabezpieczenia niż Gadu-Gadu.GG założyłem tylko dlatego gdyż kilku kumpli ma gg a pozatym Tlen bardziej mi sie podoba :D
 

Marcin1992

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2006
Posty
256
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Elbląg
podsumowanie:
jak chcesz mieć łatwy komunikator to polecam gadu-gadu (reklamy są uciążliwe )
jeśli chcesz mieć łatwy dostęp do poczty i rozmawiać z kimś wybierz tlena(reklamy są uciążliwe)
jeśli chcesz gadać przez mikrofon i kamerke wybierz skype (bez reklam)
a z wpkontakt i aqq nie korzystam bo bardzo móli mi kompa
ty masz wszystkie przykłady komunikatorów teraz tylko do ciebie należy decyzja czy chcesz mieć łatwy komunikator czy może trudniejszy ale za to bez reklam.

podejmij ty decyzje
 

GreG

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
361
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ze wsi ;)
jeszcze masz jeden wybor... KONNEKT :)

-nie muli kompa
-masz zdecydowana wiekszosc sieci (gg, tlen, aqq, jabber...........)
-latwy dostep do poczty dzieki wtyczkom (wogole jest masa wtyczek :p)
-brak reklam
najlepszy komunikator jaki zdazylo mi sie testowac :]
 
Do góry