GG, Tlen a może WPkontakt ?

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Co za beznadziejna ankieta. Komunikatorów jest mnóstwo, a autor podał tylko dwa :mruga: Brak informacji?
Ja polecam wszystkim konnekt'a bo:
+nie ma reklam
+nie zacina się jak gg
+prosty i ładny wygląd
+sporo opcji
+mnóstwo wtyczek
+możliwości konfiguracji
+bardzo szybki i stabilny
+ładny

-Na początku trzeba się dość długo pobawić, za to dostajemy program idealny =]
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Właśnie. Gdzie inne możliwości?
Ja używam AQQ, bo ma dużo wtyczek - do gg, tlena, spika, ICQ, AQQ, Skype. Jest dużo łatwiejszy w obsłudze niż tlen czy GG i zajmuje mniej miejsca. ^_^ Ale jak już to zaznaczam w ankiecie TLEN. Posiada też rangi i możliwość ściągnięcia z Wapstera czegoś raz w tygodniu za darmo ^^
www.aqq.eu :)
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Co za beznadziejna ankieta. Komunikatorów jest mnóstwo, a autor podał tylko dwa :mruga: Brak informacji?
Ja polecam wszystkim konnekt'a bo:
+nie ma reklam
+nie zacina się jak gg
+prosty i ładny wygląd
+sporo opcji
+mnóstwo wtyczek
+możliwości konfiguracji
+bardzo szybki i stabilny
+ładny

-Na początku trzeba się dość długo pobawić, za to dostajemy program idealny =]

Nic tylko się podpisać. Co prawda Konnekt jest troszkę skomplikowany, ale to kwestia przyzwyczajenia. A jeśli miałbym wybierać między gg a tlenem to mimo wszystko wybrałbym gg... tak jakoś z sympatii ;)
 

greendestiny

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2007
Posty
175
Punkty reakcji
0
A ja po dłuższym czasie na aqq przesiadłam się na psi i muszę stwierdzić, że był to dobry wybór.
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
Ale konekt i psi operują na sieci jabber więc nie można tak pisać o tych programach, bo nie posiadają własnej sieci tak jak np gadu czy tlen.
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
najczęściej używam gadu-gadu, jednak według mnie najlepszy jest Skype. nie zacina sie, serwer nigdy nie pada i w ogóle można sobie pogadać z ludźmi na różne sposoby :p
 

oliwka1022

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
360
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja jak narazie uzywalam tylko tlenu i gg... i moim zdaniem gg jest wygodniejsze ...
 

szalejka

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
669
Punkty reakcji
0
Wiek
42
ja mam gg,icq,skype i msn ale najczesciej uzywam i zawsze wlaczone mam gg.uwazam za najlepsze.

wlasnie zainstalowalam sobie ten program aqq i mam pytanie.jak moge na to wzucic skype?
 
Do góry