Gdzie masz konto internetowe?

Degustator

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Brooklyn Zoo
Ja sie właśnie zastanawiam nad założeniem konta i nie wiem jakie wybrać. U mnie w miejscowości sa tylko dwa banki Spółdzielczy i Kredyt Bank. Zastanawiam sie nad mBankiem. Kont bedzie mi potrzebne poniewaz w czerwcu wyjezdzam za granice. Mam Pytanie czy konto w mBanku bedzie dobre do zagranicznych przelewow i czy w wyzej wymienionych bankach bede mogl wypłacac pieniadze???
 

Barnaba123

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
mam w Inteligo i oprócz opłaty za przelewy internetowe to wszystko jest ok.
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
mBank i Inteligo :) z obu jestem bardzo zadowolona chociaż mBank jest "bezpłatny" :D płaci się tylko 1 zł za kartę dla współwłaściciela konta- jeśli tak owy istnieje :)
 

gregor_n

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
fobie bezpieczeństwa według mnie sa akurat wskazane ;P
a ogólnie to polecam pko bp inteligo, jeden z giga fajnych plusów to ilośc bankomatów, chyba żaden bank ich wiecej nie ma ;) tanie prowadzenie konta tani przelew i alles klar-wszystko jasne ;) co niektóre oddziały troche załadowane i mozna sie wkurzyć ale za to czesto odwiedzac nie trzeba ;))
 

pmsady

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
ja też posiadam konto internetowe, mam je w mBank, eKonto, do tego otworzyłem tez konta oszczednosciowe emax plus
tu znalazłem wiele informacji Blog - konta internetowe w mBank , jestem bardzo zadowolony z kont, nie mialem problemow zadnych w zasadzie z tym bankiem.
 

c-linka

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
a jakie konto polecacie dla stuenta? musze wreszcie zalozyc konto, ale nie mam pojecia jaki bank bylby najbardziej odpowiedni
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
c-linka, temat kont dla studentow byl poruszany kilkakrotnie, poszukaj, chyba nawet w tym temacie ;)

osobiscie polecam mbank, poza tym rowniez ing nie ma z tego co sie orientuje, zadnych oplat za prowadzenie konta.
 
Do góry