Gdzie masz konto internetowe?

zcicha

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2006
Posty
87
Punkty reakcji
0
Błąd. Jeśli przez konto przepływa miesięcznie ponad 100zł to nie płacisz nic za prowadzenie, jeśli nie - to właśnie 1zł.

Bardziej obrazowo, jeśli naprzykład masz w ciągu miesiąca wpływ 50zł i dwie wypłaty po 30zł czyli w sumie transakcje na 110zł - nic nie płacisz. Jeśli te transakcje byłyby poniżej stówy to płacisz właśnie złotówkę.

Zcicha - jak narazie to chyba tylko ING ma darmowe przelewy, bynajmniej konto z Lwem, a Mbank i PKO BP mają przelewy po 50gr, Inteligo - 1zł. Mowa o przelewach zewnętrznych oczywiście.

ING ma chyba też 0zł za prowadzenie konta internetowego. Czy nie zamierzałeś napisać "przynajmniej" zamiast "bnajmniej"? ;)
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
ING też ma dziwny system logowania, masz powiedzmy hasło 10 literowe, to jesteś proszony o podanie np 3,5, 6 i 8 litery tego hasła.

Up

A bo ja wiem :p
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Moja mama ma w mbanku i jest zadowolona
... ja też bo łatwa obsługa i mogę sama sobie za wszystko płacić :lol:
 

zcicha

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2006
Posty
87
Punkty reakcji
0

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Liderem rynku zostać nie zostaną, w tej kwestii Inteligo i mBank i tak i tak będą wyprzedzali ING. Ale w sumie dobrze że zmieniają interfejs, bo tej jest jak narazie najgorszy z jakim się spotkałem w kwestii bankowości internetowej.
 

zcicha

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2006
Posty
87
Punkty reakcji
0
Ta zmiana faktycznie powinna wyjść ING na dobre.

Poza tym masz rację, że pozycja mBanki oraz Inteligo jest silna, ale ING inteligentnie atakuje ich słabe strony (wielu klientów mBanku i Inteligo skarży się na opłaty za przelewy zewnętrzne) więc dopuszczam możliwość, że spotka się z większą popularnością niż planowano. Zresztą zobaczymy.
 

utada

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2008
Posty
65
Punkty reakcji
0
Miasto
z kapusty ;)
ja mam w BPH i w mBanku. w BPH zwykłe, w mBanku oszczędnościowe :)
a z ING mam w domu same problemy :/ mam nadzieję, że ten nowy system nie będzie taki badziewny jak stary :)
 

zcicha

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2006
Posty
87
Punkty reakcji
0
a z ING mam w domu same problemy :/ mam nadzieję, że ten nowy system nie będzie taki badziewny jak stary :)

I jak znajdujesz nowy system? Miałaś już okazję z niego korzystać? Moim zdaniem ta zmiana to krok w dobrą stronę - jak większość zmian.
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Ja mam w BZ WBK i w ciągu roku chcę zmienić. Mam już dość omyłkowych przelewów na moje konto, które są potem ściagane z przeprosinami, wysyłania mojej karty gdzieś w kosmos, bo "specjalista" nie potrafił spisać danych adresowych z dowodu i oczywiście żeby ją odzyskać, musiałam dylać do oddziału, gdzie zakładałam konta, tak samo wszystkie zmiany jakby nie mieli jakiegoś połączonego systemu informatycznego. Ogólnie dupa a nie konto. Odradzam.
 

olszyna_nad_rowem

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
1 094
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Ja zamierzam otworzyć konto . Nie będe zakładał nowego tematu . Zapytam tutaj , jakie polecacie konto ? Student , przychody miesieczne nieokreślone .
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
płacą ci za reklamę Inteligo? jak nie powinni zacząc bo je wychwalaszpod niebiosa :p
ja będę się decydować na mbank
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Używam to i chwalę :p

A mBank też oczywiście polecam (bo też mam :D) - tanie przelewy zewnętrzne (jedynie 50gr) i międzynarodowe. Prostota obsługi kanału on-line, wiele bankomatów i wpłatomatów (wkładasz tam kasę i ląduje na Twoim koncie :D), ogólnie serwis także godny polecenia.
 

lukas22333

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Mam w mBanku i jest wszystko ok, jeszcze do tego teraz na dniach znoszą opłaty za przelewy zewnętrzne:D
 

sziwka

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
86
Punkty reakcji
0
Mam w mBanku i jest wszystko ok, jeszcze do tego teraz na dniach znoszą opłaty za przelewy zewnętrzne:D

Naprawdę? Ooo, fajnie fajnie. Tak myślałam, czy się mBank przypadkiem nie wycofa z opłat za przelewy, kiedy Śląski zaczął je oferować za darmo i zrobił tę szeroką kampanię reklamową. Ewidentnie celowali w przejęcie klientów mBanku. No i nie pomyliłam się!
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Ale ING miał darmowe przelewy już rok temu, chyba że tv ostatnio nie oglądałem i reklam nowych nie widziałem.
 

sziwka

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
86
Punkty reakcji
0
Było tak w ING Studencie i chyba w koncie Standard, a teraz dodane zostało do tego konto Direct, które różni się od pozostałych 2 tym, że jest 1) bezpłatne i 2) bez ograniczeń wiekowych, więc każdy może je założyć. Dlatego uważam, że planowali w ten sposób przejąć część klientów mBanku. Ten podjął rękawicę, zniósł swoje opłaty za przelewy, a najbardziej skorzystali na tym ludzie.

Co do reklam, mogłeś ich nie widzieć. Jedną znalazłam na Youtube: http://pl.youtube.com/watch?v=33bS797PNmQ
 
Do góry