Gdzie masz konto internetowe?

sterydziarz132

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
137
Punkty reakcji
0
Ja mam konta w:
Mbanku, Inteligo, PKO Sa, BZWBK

Sa mi potrzebne dlatego, ze handluje na Allegro kodami doladowujacymi, i klienci zawsze wola wplacac na konto jakie maja, poniewaz przelew dochodzi od razu i nie placa prowizji :)
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Oo ostatnio kupowałem takie kody i tak się zastanawiałem, skąd Wy je bierzecie? :p
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
w mbanku, bo jest opcja dla nieletnich, a akurat potrzebuje konta bo co nieco handluje :) na allegro
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Polecam mbank:

+potwierdzenie płatności pomocą sms
+brak opłat za wydanie i utrzymanie karty (nie ubezpieczonej), jak Ci ukradną to w kilka chwil ją blokujesz w necie
+przelewy wewnętrzne 0 zł, zewnętrzne 50 gr.
+brak ograniczeń dotyczących minimalnych wpłat
+nie musisz mieć ciągle kasy na koncie
+żadnych ukrytych kosztów
+brak opłat za konto
+bardzo prosty w obsłudze
+nie musisz być pełnoletni, aby mieć konto
+ Brak placówek mbanku to same plusy. Wszystko załatwisz przez telefon/internet/sms/wap i co tam jeszcze chcesz
biggrinkm6.gif
tongueek6.gif
, a brak placówki oznacza mniejsze koszty i większe procenty. Do tego prężnie rozwija sieć wpłatomatów (to takie coś - podobne do bankomatu do którego wpłacasz pieniądze
tongueek6.gif
), a bankomatów Euronetu jest w brud.
- trochę długo trzeba czekać wydanie karty


http://www.forumowisko.pl/index.php?s=&amp...st&p=859426
 

artik

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
99
Punkty reakcji
0
mBank i Inteligo

Inteligo - sprawne prowadzenie konta,małe opłat, ogromna ilość bankomatów i okienek PKO
mBank - zerowe opłat za prowadzenie,przelewy itp. Minus taki że siedziby nie ma u mnie w mieście.
 

biznesmarty

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2008
Posty
112
Punkty reakcji
0
mBank i Inteligo

Inteligo - sprawne prowadzenie konta,małe opłat, ogromna ilość bankomatów i okienek PKO
mBank - zerowe opłat za prowadzenie,przelewy itp. Minus taki że siedziby nie ma u mnie w mieście.


:eek:k:


Konto mbanku mozesz zasilać z inteligo


:eek:k:
 

czarnolaska

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2007
Posty
263
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
niemcy
a ja mam za granica :D
i przelewy odkad pamietam byly i sa zawsze darmowe, nie wazne do jakiego banku w kraju sie wysyla ;)

nawet jak nie mialam konta online to i tak przelewy byly darmowe ;)
 

gadatek

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Banki internetowe które znam to mbank chyba największy; pko bp inteligo który próbuje gonić mbank; i ing który ostatnio mocno ciśnie na internetowość a no i prawie każdy inny bank ma dostęp do swojego rachunku przez neta ale który najlepszy
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
gadatku jak już wspominałam banki internetowe są tylko 3 pozostałe to banki z kontami posiadającymi opcję dostępu przez net
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Ty Karolino zdaje się, że magisterkę na ten temat pisałaś? O ile mnie pamięć nie myli :p
 

faustynka

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
z krainy fantazji
a nikt nie ma konta w ing? Ja do tej pory się stołowałam w bph ale jak dostałam smsa w srode wieczorem, że w niedziele mi zablokują konto w bph i muszę jechać do banku bph, a potem do pko żeby ogarnąć przeniesienie to myślałam, że kogoś za*****. i tym sposobem bph i pko stracili baaaardzo duzo klientów

a teraz ing bank online i wszystko za free ;]
 
Do góry