gdzie jedziemy na wakacje??

D

Dorka123

Guest
uwielbiam Polskie morze, ale mam tak blisko, że na wakacje raczej już tam nie pojadę ;) wole sobie wyskoczyć na weekend, kiedy będę wiedziała, że pogoda dopisze, a w razie gdyby zaczęło padać, zwijam się z plaży i jadę do domu... urlop mimo wszystko wolałabym spędzić w ciepłym kraju, na egzotycznej plaży... Nie wiem czy już tu pisałam, ale ostatnio odkryłam Porto Santo, wygląda na raj na ziemi, a cena około 2 tys w Itace ;)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Raczej nigdzie, brak funduszy.. szkoda ale dam rade :)
 

summerhill

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja na te wakacje rozważam dwie opcje, albo jakiś ciepły kraj np. Hiszpania bo moja siostra mieszka w Barcelonie więc nie muszę się martwić o lokum ;) albo jakiś przyjemny relaks... Marzy mi się spa, takie jak to, żeby pojechać we dwoje romantycznie http://www.gleboczek.pl/admin/pdf/pdf_1520d2c64a00b6633c74327d63092c0e98f.pdf byłoby cudnie ;) albo jakiś dłuższy wyjazd z dziewczynami. Takie babskie pogaduchy, trochę wina i masaże, kosmetyki.. pomarzyć można ;)
 

nabierzkolorow

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2011
Posty
29
Punkty reakcji
0
W tym roku kierunek Pomorskie :) I tak całkiem poważnie - rozpoczął się niezwykły konkurs. Możesz zaplanować sobie wypasione wakacje w Pomorskim (tez dla Twojej rodziny lub znajomych) a oni za to zapłacą! Oprócz tego trochę elektroniki dla uwiecznienia pięknych chwil. Myślę, że gra warta świeczki.. na stronie znajdziesz szczegoły. Powodzenia!
 

shocked

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
Od zawsze marzę o Indiach... i mogę sobie dalej pomarzyć. W tym roku mam jednak ochotę posmakować odrobinę bliższego nam orientu. Wybieram się do Turcji. Konkretny cel jeszcze się nie wyłonił. Czytałam dzisiaj trochę o Stambule http://kobieceprawdy.pl/article_uni/kogiel-mogiel/miasto_dwoch_kontynentow.html i tak sobie pomyślałam, że fajnie byłoby wybrać się na buszowanie po tamtejszym Wielkim Bazarze. :)
 

moccacino

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ja mam ochotę wyjechać na obóz studencki w tym roku. Poznać nowych ludzi, przy okazji zobaczyć trochę świata i powygrzewać się na słońcu. Znalazłam fajne oferty na ok- tours. Może ktoś pojedzie jeszcze ;)
 
D

Dorka123

Guest
żaden problem, oferta goni ofertę, to bardzo popularny kierunek, ceny mniej więcej mozesz zobaczyć tutaj: http://www.itaka.pl/wczasy/wyspy_kanaryjskie/index.php
 

nabierzkolorow

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2011
Posty
29
Punkty reakcji
0
a czy to nie jest piękne??

zim1p0.jpg


2qc410o.jpg


10n55ll.jpg
 

nigo

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Bardzo atrakcyjną opcją jest wyjazd na wakacje do SPa, np do hotelu Primavera. Mają tyle różnych zabiegów, że na prawdę jest w czym wybierać. Byłby to mój pierwszy wyjazd do spa. Bardzo mi sie podoba ten hotel i zabiegi. Warto rozważyć taką opcje na wakacje.
 

ines91

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2010
Posty
52
Punkty reakcji
0
też zamierzam jechać na jakiś obóz studencki :) najlepiej do Włoch, Grecji lub Hiszpanii :)
 

nabierzkolorow

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2011
Posty
29
Punkty reakcji
0
A jakaś forma turystyki wodnej?? No nie wiem, kajak, żaglówki, łodzie motorowe, windsurfing? Bo tak mnie zastanawia ile osób np. woli pojechać na żagle, aktywnie spędzić czas niż poleżec na plaży... Jak myślicie?
 

radziksen90210

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
też zamierzam jechać na jakiś obóz studencki :) najlepiej do Włoch, Grecji lub Hiszpanii :)
a ja się zastanawiam nad Hiszpanią lub Chorwacją:)I pewnie pojadę ze student travel. Byłem z nimi na Słowacji na nartach i naprawdę było nieźle. Na wyjeździe był barman i rozkręcał wieczory, robił drinki i konkursy dla uczestników wyjazdu na najlepszego drinka :p Mam nadzieję, że na letnie wyjazdy też będą wysyłać...Tylko nadal nie wiem gdzie jechać :/ Bo w Hiszpanii i zwiedzanie po drodze Paryża i Monako jest i ogólnie niedaleko Barcelony to Lloret de Mar jest :) a tam wiadomo :D a w Chorwacji za to jeszcze nigdy nie byłem eh
 
D

Dorka123

Guest
a czy to nie jest piękne??

zim1p0.jpg


2qc410o.jpg


10n55ll.jpg
owszem piękne, ale mam to na co dzień ;) na wakacje wolę jednak pojechać, a nie pójść ;) no i pogoda bywa kapryśna w Polsce...
tutaj też jest pięknie: http://www.facebook.com/#!/itakapl?sk=photos
polecam szczególnie zdjęcia od fanów, nie katalogowe, ale jednak piękne
 

AnTonik

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Jak co roku zajrzę do Chojna na brzegu Puszczy Noteckiej. Małe jezioro, kameralny nastrój i urok, który mają takie małe wioseczki.. :)
 

Esterella

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
136
Punkty reakcji
1
Ja w tym roku biorę rodziną, namiot do samochodu i robimy wyjazd z cyklu: gdzie nas oczy poniosą, bez konkretnych planów, na pewno zaliczymy nasze polskie morze i Mazury, a co dalej? Zobaczymy... :papa:
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
owszem piękne, ale mam to na co dzień ;) na wakacje wolę jednak pojechać, a nie pójść ;) no i pogoda bywa kapryśna w Polsce...
tutaj też jest pięknie: http://www.facebook.com/#!/itakapl?sk=photos
polecam szczególnie zdjęcia od fanów, nie katalogowe, ale jednak piękne


obejrzałam wszystkie fotki... cudne. Oczywiście u nas piękne są widoki ale szkoda, że cena czasem za wysoka. wiele osób wybiera dalekie podróże w podobnej cenie.
 

soumamtheer

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
W tym roku biore syna i jedziemy w góry na Szczytkówke - znajomi mają tam dom - super sprawa , cisza piękne widoki , totalne odprężenie . .... BB)
 
Do góry