gdzie jedziemy na wakacje??

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Na razie wymarzona Japonia stanowczo poza zasięgiem finansowym :( jeśli już dojdzie do wyjazdu to na celowniku będzie EGIPT :)
 
D

Dobrawa

Guest
Tak czytałam co piszecie i zaczęlam szukać o tym Maroko. Nawet Itaka ma last minute o ile dobrze patrzyłam. wydaje sie ciekawe. Ktoś był ?
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
Dobrawa napisał:
Tak czytałam co piszecie i zaczęlam szukać o tym Maroko. Nawet Itaka ma last minute o ile dobrze patrzyłam. wydaje sie ciekawe. Ktoś był ?
Widziałam plakat, ale u mnie Cypr w tym roku z Itaką. Już siedzę na walizkach :D
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Dobrawa napisał:
Tak czytałam co piszecie i zaczęlam szukać o tym Maroko. Nawet Itaka ma last minute o ile dobrze patrzyłam. wydaje sie ciekawe. Ktoś był ?
Polecam tamtejszą kuchnię i cudowne lokalne suki (targowiska). Marakesz jest... po prostu do zakochania! Znalazłaś w końcu fajną ofertę? :)
 

KotPad

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
0
Ja w tym roku Polska na dziko i na spontanie. Byliśmy na Dolnym Śląsku - Wrocław, Opole, Kędzierzyn _Koźle i okolice i dwa dni w Czechach:)
 

Alice Zet

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2014
Posty
12
Punkty reakcji
0
KotPad napisał:
Ja w tym roku Polska na dziko i na spontanie. Byliśmy na Dolnym Śląsku - Wrocław, Opole, Kędzierzyn _Koźle i okolice i dwa dni w Czechach:)
Ja w tym roku lecę do Egiptu! ;) Co prawda po sezonie bo w październiku, ale dobre i to ;)
 

fiona83

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
Mój brat był w Maroko w zeszłym roku i na co najbardziej narzekał to zapach nie do zniesienia. Nawet zdjęcia porobił wysypisk śmieci pod miastami :(

A Moim marzeniem jest Mauritius ;) może kiedyś .....
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Dla mnie lato to jeszcze odlegla perspektywa, ale faktycznie kuszą gwarancje i duża zniżka.
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
Ja się dopiero rozglądam i patrzę jak to wszystko wygląda cenowo. Ale najbardziej biorę pod uwagę Grecję albo Chorwację. W sumie w tamtym roku byłam na Chorwacji z suncenter. Więc może w tym roku Grecja? Może akurat trafię na jakiś dobry last minute
 
Do góry