gdzie jedziemy na wakacje??

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Wiele pozytywnych opinii jest również na temat Itaki. To jednak biuro znane wszędzie. od 29 listopada mają nową ofertę na wakacje 2011.
 

daniel10_15

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2010
Posty
22
Punkty reakcji
1
Wiek
28
Miasto
Małopolska
Ja słyszałem wiele dobrych opinii na temat Chorwacji. Wielu moich znajomych tam było i mówili, że było świetnie... Ja zamierzam w przyszłym roku tam pojechać... ;PP
 
W

www.noclegi.com.ua

Guest
Zapraszam serdecznie do odwiedzenia Ukrainy a mianowicie Lwowa, Tarnopola, Kijowa oraz innych pięknych miejsc.
Pomożemy Panstwu w rezerwacji noclegów, usług przewodników, kupnie biletów etc.
Kontakt:
www.noclegi.com.ua
noclegi.com.ua@gmail.com
 

lorry

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
W zeszłym roku w wakacje byłam w Chorwacji, głównie Pag, ale zwiedziłam też wiele innych miejsc, spędzając te wakacje na sportowo i zgodnie z planem, że wiele zobaczę. Na wakacje 2011 mam inny plan. Myślę, że spędzę je trochę bardziej leniwie, stawiając na większy relaks. Skłaniam się ku wyjeździe nad polskie morze. Jastrzębia Góra, a tam prawdopodobnie hotel Primavera Cosference & Spa, gdzie będę mogła odpocząć korzystając z centrum spa i wellness. Zawsze lubię sobie tak wcześniej planować:)
 
Z

zypek84

Guest
Ja już jutro wyjeżdżam do Hiltona ;-) Ustrzeliłem Mega cenę ;-) --> http://www.lookoftravel.pl/oferta_60020753C8DAE7F8_70231771_Hilton_Taba_Resort_Egipt_Taba_Taba.html
Po raz pierwszy będę w miejscowości Taba, ale słyszałem, że jest tam rewelacyjnie ;-)
 

ines91

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2010
Posty
52
Punkty reakcji
0
słuchajcie, co roku odwiedzam różne miejscowości na naszym polskim wybrzeżu, byłam w : Jarosławcu, Chłapowie, Niechorzu, Rowach, Chłopach i Mrzeżynie, poradźcie gdzie mogłabym pojechać nie licząc już tych miejscowości, z góry dzięki
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ines91 polecam Kołobrzeg :) - to osobiście jest moje ukochane miasto na wybrzeżu, a trochę już ich zwiedziłam. Wiele się tam dzieje, plaża jest piękna i miasto samo w sobie też.
 

ines91

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2010
Posty
52
Punkty reakcji
0
hmm, ja raczej gustuje w mniejszych miescowościach, wolę spokój, a te większe zawsze odwiedzam jeżdżąc na wycieczki, gdy plażowanie mi się znudzi :)jakieś inne propozycje? a co z mierzeją wiślaną? :)
 

turysta862

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, gorąco moge polecic miejscowość Biograd w Chorwacji. Pojechałem tam z Biurem OIS i naprawde było super. Wyjazd na 10 dni za niewielkie pieniadze bo poniżej 1000zł to spokojnie. Miasto małe ale bardzo sympatyczne, doskonała baza wypadkowa, blisko Jeziora Plitviskie, Park Nardowy Krka, Zadar, Split :)) Pozdrawiam
 

mybike

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Czesc.. a ja mam zamiar sam zorganizować wyjazd, bez biura. Mam plan na zabrać 2 znajomych i przetestować Gianta w alpach. Podobno nad jeziorem Garda są piękne tereny dla rowerzystów. Od dawna marzę o takim wyjeździe, tylko jakoś wcześniej nie było sposobności. A teraz wszystko dobrze rokuje :) Pozdrawiam,
 
D

Dorka123

Guest
exim rzekomo 2 najlepsze biuro w Polsce - poczytaj opinie na forach na temat roznych biur, zeby uniknac niespodzianek :)
czytam, ale chyba zostanę przy Itace jednak, mają co prawda trochę negatywnych opinii, ale niektórych to mi się nawet czytać nie chce, bo jak widzę, że ktoś kupił wakacje za tysiaka, a potem marudzi, ze nie wiadomo jakich luksusów nie było to mi się śmiać chce :p
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Ja myślę, że z opiniami na temat biur podróży jest tak, że ile podróżujących tyle wymagań a za tym tyle gustów :D
Najlepiej według mnie pytać się zaufanych znajomych co do biur podróży. Moi w większości zachwalają akurat itakę.
 
D

Dorka123

Guest
jeszcze druga sprawa, najgłośniej krzyczą niezadowoleni, jak komuś się nie podobało to nie chwali się tym wszem i wobec ;) ale jak się komuś coś nie podobało to się "mści" wręcz, wypisują złe opinie... sporo szukałam informacji, na różnych portalach i forach turystycznych, wszędzie ta sama osoba, ta sama treść, dziwię się, ze tej pani nie było szkoda czasu, no ale mam nadzieję, że jej chociaż ulżyło i frustracja minęła ;)

a tak BTW, mówiłam czy nie? chyba pojedziemy do Hiszpanii :)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
A do Hiszpanii na własną rękę czy bardziej opcja wczasów zorganizowanych przez biuro podróży?
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
hmm jak ja i moj chlopak bedziemy miec kase, to pewnie nad morze, ale jak bedzie krucho , to pewnie zostaniemy w miescie u siebie.
 
D

Dorka123

Guest
A do Hiszpanii na własną rękę czy bardziej opcja wczasów zorganizowanych przez biuro podróży?
przez biuro, najprawdopodobniej te wczasy: http://www.itaka.pl/wczasy/hiszpania/costa_brava/index.php?zs=Opis
bez dzieci to może i byśmy pojechali na własną rękę, ale z nimi to jednak wolę mieć wszystko dopięte na ostatni guzik :)
 

dotinn

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2010
Posty
59
Punkty reakcji
0
Myślę nad tym czy nie wykorzystać okazji i politycznych wydarzeń w Egipcie i tam się nie udać. Przez takie zamieszki z pewnością usługi turystyczne będą tańsze. Przeglądając oferty zainteresowała mnie na allinclusive.com.pl ta do Hurghada. Cena jest bardzo przystępna, zastanawiam się tylko jak wyglądają okolice tego miejsca. był tam ktoś, warto się wybrać?
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
W tym roku najchetniej pojechalabym nad polskie morze, w zeszlym bylam za granica, ale mowiac szczeze najlepiej mi sie wypoczywa nad baltykiem :)
 
Do góry