gdzie jedziemy na wakacje??

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Prawdopodobnie kiedyś tam, w sierpniu nad polskie morze, albo w góry.. jeszcze do końca nie jesteśmy zdecydowani. ; ))
 

youdontknowmyname

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2010
Posty
32
Punkty reakcji
1
Ja na razie nigdzie się nie wybieram, ugrzęzłam w pracy i z pracą magisterską. Eh... Chciałam jechać do Holandii, trafiła mi się też opcja jechania do Czernobyla na tydzień robić zdjęcia, ale niestety, obowiązki mi nie pozwalają. Może uda mi się wyskoczyć gdzieś na początku października, jak się odkopię ze wszystkim, ale o takiej porze roku to już raczej ciepły klimaty, Egipt, może Malta. Był ktoś na Malcie?
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
Na malcie mnie nie było, ale pewnie kiedyś polecę, bo często sa tam tanie bilety lotnicze :)
A gdzie w tym roku na wakacje? mam nadzieję, że Hiszpania wypali w końcu albo Grecja.
Ale jestem dobrej myśli.
 

kocham_piwo

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
198
Punkty reakcji
2
Planowałem jechać w sierpniu nad nasze wspaniałe polskie morze oraz nad solinę (na ryby, posiedzieć w dziczy z dala od ludzi i nie robić kompletnie nic :D) aczkolwiek jako że z funduszami mam mały problem to cieszył się będę jeśli pojadę w przynajmniej jedno z tych dwóch miejsc :p
 

xxxxxx92

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2010
Posty
44
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Ja byłam w tym roku w Chorwacji na 2 tygodnie. Za tydzień jadę na Węgry albo do Bułgarii, albo Rumunii, zobaczę po drodze gdzie mi się będzie chciało jechać. Może pod koniec sierpnia pojadę jeszcze na tydzień do Anglii.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Ja w tym roku nigdzie. Pracuje od kilku dni, wiec nie ejst to czas stracony.
 

Pan W

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2010
Posty
76
Punkty reakcji
6
Dziś wróciłem z małej wycieczki, byłem między innymi w Licheniu, w tej przerośniętej bazylice. Mimo że nie jestem jakiś bardzo religijny, to miejsce robi ogromne wrażenie.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Ja byłam w tym roku w Chorwacji na 2 tygodnie. Za tydzień jadę na Węgry albo do Bułgarii, albo Rumunii, zobaczę po drodze gdzie mi się będzie chciało jechać. Może pod koniec sierpnia pojadę jeszcze na tydzień do Anglii.
I tak wszędzie sama, bez żadnego ubezpieczenia? Nie boisz się? :()
 

michu2010

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jak ktoś nie lubi nudnych, zorganizowanych wakacji, to w tej chwili można znaleźć coraz więcej biur oferujących wakacje inaczej. Mój kumpel był na takim wypadzie rowerowym i bardzo mu się spodobało.
 

anjaa

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
80
Punkty reakcji
2
Do Londynu nie chcę... już raz byłam i szczerze to nie bardzo mi się podobało. Ogólnie to w alfastarze mają niezłe last minute. Może Bułgaria albo Egipt... tam jeszcze przynajmniej we wrześniu będzie ciepło prawda?
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
Też jeździałm na takim kole, niezły ubaw, ale strachu tez sie troche najadłam.
Atak wogóle to polecam Mazury. ale mie MIkołajki, czy inne zatłoczone miejsca, ale małe mięsciny i wioski - urok, spokój - super. Stare Jabłonki najlepszym tego przykładem
 
C

compton_style

Guest
U mnie wakacje dopiero we wrześniu, bo cały czerwiec, lipiec i sierpień w pracy. Macie jakieś pomysły gdzie pojechać w brzydką pogodę? Lubię zwiedzać, a to będzie się dało robić bez względu na pogodę. Podawajcie miejsca albo regiony, bo szukam na urlopwpolsce.pl i tam mogę znaleźć nocleg wszędzie.
 

mexeske

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Ja w tym roku byłem na Węgrzech nad Balatonem. Było bardzo fajnie i nie było drogo, więc polecam wszystkim, byłem w kempingu z kolegami na tydzień. Piliśmy ostro:) wszystkie dni chyba byłem pijany i to jeszcze bardzo my się podobało że codziennie były imperzki w kanjpach i dyskoteka no i dziewczyny są piękne :)
 

zaoknem

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Kocham nasze polskie Gorce! :)
I choć jest już po wakacjach, to nie ma nic piękniejszego niż góry jesienią. Ten zapach i krajobrazy! Dlatego teraz wybieram się na jakąś jesienną wycieczkę i chyba ruszę na Koninki !
Tylko teraz śledzę na ich stronie jak tam pogoda!
 

Royal17

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2010
Posty
13
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Italia
W te wakacje to do Polski wpadlem na 2 tyg a reszte wakacji to we Wloszech nad morzem Adriatyckim :) Praktycznie 30 min samochodem od mojego miasta :p
 

zaoknem

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja zawsze będę polecać góry na wakacje (i po wakacjach z resztą też!). Po pierwsze - nie dużo kosztują, tyle co dojazd, schronisko i jedzenie podręczne. Do drugie - natuuuuraaa! świeże powietrze, cisza, las, spokój..prawdziwy relaks. Po trzecie - to solidna porcja zdrowia! Można się nawdychać czystego powietrza i poruszać wszystkie mięśnie (nawet te nie ruszane i zapomniane). Wszystko co "wakacje" powinny w sobie zawierać :)
 

Lora_Crystal

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2010
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wakacje :) Szkoda, że już się kończą :( Chciałabym jechać jeszcze gdzieś w tym roku. Chociaż na kilka dni. Znacie jakieś fajne miejsca na taki wyjazd? Żeby było co robić po sezonie, zrelaksować się. Coś co będzie czynne cały rok. koleżanka mi poleciła SPA Primavera, ale nie wiem czy stać mnie na takie luksusy. Słyszeliście coś o tym hotelu? Może znacie jakieś inne fajne miejsca za nie duże pieniądze? :)
Pozdrawiam :)
 
Do góry