gdzie jedziemy na wakacje??

kolorowa_gwiazdka

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
Ja w tym roku jade do Warszawy, i chce nad jezioro.. otworzylam temat.. moze mi pomozecie z wybraniem miejscowosci (http://www.forumowisko.pl/topic/145291-kto-zna-fajna-miejscowosc-nad-jeziorem/)
W poprzednim roku bylam w Krynicy morskiej, fajnie bylo, ale troche za daleko w moim guscie. Ciesze sie juz straaasznie na wakacje. Jak dziecko :lol:
 

Lukasz151111111

HaIPe-HaOPe bez reszty oddany
Dołączył
28 Listopad 2006
Posty
1 416
Punkty reakcji
1
Miasto
WLKP
Plany na te wakacje to głównie turystyka narkotykowa. Kilka dni w Holandii i w sierpniu HHK w Hradec ;] Po za tym ogarnie się pewnie jakieś domki w okolicy nad jeziorem na kilka dni ;]
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
a co powiecie na taką ofertę moich wymarzonych wakacji..http://www.orbistravel.pl/wczasy,BG-BOJ,ID-BGVBALATON
mnie bardzo kreci Bułgaria a jeszcze w takiej cenie??
 

1adam12345

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2010
Posty
33
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich,ja wybieram się na Sri-Lake ( ślub) + Malediwy miesiąc miodowy ( niestety nie miesiąc a dwa tygodnie) już nie mogę się doczekać
 

xtreme

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
109
Punkty reakcji
0
W tym roku zostanę chyba w Polsce. Biorę pod uwagę kilka miejsc, m.in. zastanawiałam się nad hotelem Primavera w Jastrzębiej Górze. Bardzo atrakcyjne miejsce, wiele atrakcji, które zapewnią niezapomniane wspomnienia. Wydaje mi się to bardzo atrakcyjna oferta i raczej się na nią zdecyduję. Warto czasem spędzić trochę czasu w swoim kraju.
 
K

kolakoka

Guest
Xtreme w hotelu Primavera mają bardzo fajne spa i zabiegi odnowy biologicznej więc jak już tam będziesz to skorzystaj sobie :) Relaks i odpowczynek gwarantowany.
Ja jeszcze nie wiem gdzie mnie poniesie w wakacje. Chciałabym pojechać na chwilę do Nowego Jorku bo kocham to miasto, ale jak się nie uda to pewnie wymyślimy coś ze znajomymi, na pewno wycieczki po Polsce nad jeziorka :)
 

regata

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2010
Posty
39
Punkty reakcji
0
A ja z kumpelami zaraz po sesji chcemy jechać do Bułgarii mamy zamiar wybrać coś last minute w Orbisie bo tam najtaniej. Już widzę siebie z drinkiem z palemką, na leżaczku z widokiem na morze jak tu http://www.orbistravel.pl/wczasy,BG-BOJ,ID-BGVPARAIZO
 

kalijesc

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Pamietajcie, zeby na dworcach wczesniej pytac o promocje na bilety kolejowe, bo np w IC mozna za 50 zeta przejechac nawet najdluzsza trase, byle bilet kupic minimum 3 dni przed wyjazdem.
 

robertkuc

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
góry, góry i jeszcze raz góry !!!
w temacie pokoje Zakopane króluje Willa Monia.
Byłem tam już 2 razy i nie zamierzam szukać innych noclegów w Zakopanem.
Warunki wręcz idealne !!!
 

guli

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
ja właśnie wróciłem z kilkudniowego pobytu w Trójmieściu, utwierdziłem się w przekonaniu, że jest tam niesamowicie-polecam wszystkim.
 

anjaa

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
80
Punkty reakcji
2
Tak czytam i czytam i stwierdzam, że macie super plany! A ja nic! Nie mam pojęcia gdzie pojechać. Może dlatego, że od razu chciałabym zobaczyć wszystko! Na coś muszę się zdecydować. Wiem na pewno, że chcę lecieć samolotem, na dwa tygodnie do jakiegoś ciepłego kraju. No i nie chcę jechać na własną rękę. Słyszałam, że z biurami bardziej się opłaca bo przynajmniej ma się zagwarantowany dojazd i miejsce w hotelu. Myślę o podróży do Egiptu - zawsze chciałam zobaczyć Sfinksa. Jak myślicie, jakie biura mają w miarę niedrogie ceny tych wycieczek??
 

bart376

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2010
Posty
8
Punkty reakcji
1
Wiek
54
Miasto
Ruda Śląska
Ja wyjeżdżam do Chorwacji...Podziwiać piękne widoki,panie :), i poopalać się... odwiedzić zabytkowe miasta, poznać nowych ludzi (napić się z nimi zimnego piwka :)... Jade na 2 tygodnie ale mam nadzieje ze nie będzie zbyt upalnie...
 
B

bacha975

Guest
czy był ktos z was w chorwcji na wyspie PAG?? znalazłam całkiem dobra oferte i zastanawiam sie czy skorzystac

noclegi.hiperogloszenia.pl/noclegi-za-granica/ogloszenie/61062-novalja-chorwacja-apartamenty-novalja-stara-novalja-oferta-zagranica/
 
Do góry