gdzie jedziemy na wakacje??

kometon

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2009
Posty
203
Punkty reakcji
1
Po raz czwarty Chorwacja, ten kraj nie chce mi się znudzić, tym razem jakąś wyspę atakuję
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
Ja staram się rok rocznie wyjechać gdzieś w głąb naszego kraju a i jak się uda wybyć gdzieś za granicę. W długi weekend urządziłam sobie wypad nad polskie morze, niestety pogoda nie dopisała :(
Dlatego teraz trzymając się planu poszukuję czegoś za granicą, kusi mnie oferta last minute do Bułgarii tam to raczej słońce mają na co dzień. Itaka tu chyba zwycięży :D
 

ciszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja ciągle szukam pomysłów. :) W tym roku kusza mnie jeziora, jak nara zie jestem na etapie wybrania rejonu polski :) Szukają inspiracji trafiłam na dość ciekawą stronę ideatur.pl, wydaje się to być coś w stylu multi przewodnika. Fajne jest to że można zobaczyć opinii o różnych usługach turystycznych i przy okazji je zarezerwować. Niektórzy tam na blogach poddają też ciekawe pomysły na spędzenie czasu. Przydatne narzędzie :)
 

dotinn

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2010
Posty
59
Punkty reakcji
0
Ja chcę nad jezioro w jakieś klimatyczne miejsce :) Wszyscy mówią o Mazurach, a ja niedawno odkryłam inne malownicze miejsce na Pojezierzu Brodnickim. Oglądałam zdjęcia z tego kurortu Głęboczek, o którym mówiła Gessler Niesamowite miejsce, nie wiedziałam, że mamy takie miejsca w Polsce. Ponoć można tam się wykąpać w winie :) kusząca sprawa.
 

nabierzkolorow

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2011
Posty
29
Punkty reakcji
0
no, kąpiel w winie brzmi całkiem nieźle ;) Chociaż ja tam wole delektować się smakiem dobrego malbec'a lub pinot'a. Moje wakacje sa już zaplanowane i będę śmigał na rowerze. Zawsze chciałem dobrze zwiedzić pomorskie, wiec teraz sie to uda :D Szukając coraz wiecej info na jego temat mozna sie zdziwic ile pieknych rzeczy jest do zobaczenia. Wiecej niz tylko plaża i Bałtyk.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
A czemu Itaka? czyżbyś też zauważyła, że oferty lastów mają konkurencyjne. Bułgaria widzę, że już za lekko ponad 1tyś.
 

j.wasilewski

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja jadę na obóz siatkarski: http://www.volleysystem.pl/akcje, profesjonalna kadra, codzienne treningi to niezła gratka dla miłośników siatkówki :D Pozdr.
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
A czemu Itaka? czyżbyś też zauważyła, że oferty lastów mają konkurencyjne. Bułgaria widzę, że już za lekko ponad 1tyś.
nie wiedzialabym co i jak ale moi znajomi zaczęli mi opowiadaćo wyjazdach i zarekomendowali właśnie to biuro, a ja widzialam w Itace za niecale 800 zł tylko to był sam koniec czerwca, nie wiem czy w lipcu tak spadnie, ale będę sprawdzać :)
 

Kerad

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
109
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Ja jadę w sierpniu do Krakowa na poprawkę z matematyki :p
 
Z

zypek84

Guest
W tym roku ludzie wybierają Chorwację i Hiszpanię. Zobaczcie ranking:
http://szukajeksperta.com/blogs/view/632/gdzie_na_wakacje__odpowiadaja_forumowicze
Wiele osób zrezygnowało z wiadomych przyczyn z Afryki. Ja to rozumiem. Sytuacja w Egipcie i Tunezji nie jest zachęcająca. Myślicie, że tak będzie już na stałe?
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
nie wiedzialabym co i jak ale moi znajomi zaczęli mi opowiadaćo wyjazdach i zarekomendowali właśnie to biuro, a ja widzialam w Itace za niecale 800 zł tylko to był sam koniec czerwca, nie wiem czy w lipcu tak spadnie, ale będę sprawdzać :)


Mają naprawdę niezłe oferty nie tylko wczasów ale też i wycieczek. Za 900zł można zwiedzić upalne Włochy :D
 

andzias76

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
MORZE !!! :) A konkretnie to Mrzeżyno i ośrodek Geovita. Znam już to miejsce i tam czuję się zdecydowanie najlepiej : ) Oprócz basenu letniego , boisk, sauny itp. (a ja bardzo lubię takie sprawy : ) ), jest też baza odnowy biologicznej - co dla mnie jest wymarzone na wakacje, ponieważ potrzebuję ciągle rehabilitacji na moje plecy :( ;)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Polskie morze... ma swój urok ale okazji do wygrzewania się na plaży mało...
dlatego jednak wolę oferty biur podróży... w dalekich krajach :D
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Ja miałam nie jechać w tym roku, bo nie pracuje , a szkoda mi wyciągać od chłopaka i rodziców, ale chłopak mnie namówił i chyba pojedziemy w polowie sierpnia, góra 20 sierpnia na Mazury na weekend , ewentualnie 3 -4 dni :) On chce postawić .. no i dobra.. nie ejst to pewne, ale możliwe, że pojedziemy ;) BardZo się cieszę, lepsze 2 dni na wyjazd niż wcale :)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Każde spędzenie wolnego czasu poza domem, nawet to krótkie ma swój urok i jest potrzebne człowiekowi :D
Niektórzy zadowolą się paroma dniami nad naszym morzem, a niektórzy szukają super ofert w biurach podróży :)
 

lov

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Ja niestety mam praktyki ,ale plus że jutro ostatnie dwa dni i urlop ! ^^Potem na 17 dni do Bułgari na obóz.Nie mogę się doczekać xd
 

ines91

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2010
Posty
52
Punkty reakcji
0
ja wróciłam 16 lipca z tygodniowego pobytu nad Bałtykiem w Dębkach, na 7 dni przez dwa padało, czyli tak źle nie było, na miejscowości się zawiodłam (jedna główna ulica, wszędzie gwar, krzyki, piski dzieci, zwiedziłam prawie całe polskie wybrzeże, ale najmniej wypoczełam właśnie w Dębkach), no cóż, chciałabym pojechać jeszcze gdzieś zagranice, ale zobaczymy, u mnie pod Lublinem codziennie pada, a raczej leje, słońca prawie nie ma...
 
Do góry