Fala uchodźców zalewających Europę

K

kate2

Guest
Herbatniczek napisał:
tak, gazeta napisała że ktoś o tym pomyślał na drugi raz mów o zmianach jak wejdą w ramy prawne a nie marzycielskie
Te same pretensje miej do mediów i polityków by trzymali gębę na kłódkę :) A na temat pomysłów przed wejściem w ramy prawne też dyskutowałeś nie raz....choćby o programie 500 plus.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
widzisz mnie media po prostu nie rajcują i nie są dla mnie wyznacznikiem tego co jest bądź nie ma, z natury kłamią więc to co głoszą zawsze weryfikuję
 
K

kate2

Guest
Mnie też nie rajcują (nawet nie mam TV) co nie zmienia faktu, że często przemawiają przed faktami i informują choćby o pomysłach czy planach na co sam jak już wyżej napisałam żywo reagowałeś w dyskusjach :) .
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 451
Punkty reakcji
107
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Herbatniczek napisał:
tak, gazeta napisała że ktoś o tym pomyślał

na drugi raz mów o zmianach jak wejdą w ramy prawne a nie marzycielskie
Merkel na konferencji prasowe powiedziała ze kraju które nie chcę ich przyjmować powinni zapłacić za to krają które ich przyjmują .


Polska zapłaci za nieprzyjęcie uchodźców? Angela Merkel: To nie kara, lecz forma lojalności
http://telewizjarepublika.pl/polska-zaplaci-za-nieprzyjecie-uchodzcow-angela-merkel-to-nie-kara-lecz-forma-lojalnosci,33086.html
Traktują to poważnie .
Merkel straciła kontakt rzeczywistości bo chce inne państwa płaciły za ich gości lub
przyjęły do siebie margines społeczny .
Ich przyjęcie spowodowało masowe gwałty i napaście seksualne na ich kobiety
a efektem są zamieszki na ulicach.
Zachęciła Wielką Brytanie do wyjścia z UE i pomogła Austrii wyjść z tej organizacji.
środowiska które chcą wyjść z UE nie muszą specjalnie się wysilać w kampanii referendalnej.
 
K

kate2

Guest
News dnia:


W okolicy stacji kolejowej Grafing k. Monachium zaatakował dzisiaj rano muzułmański nożownik, który atakując przypadkowych przechodniów krzyczał "Allahu Akbar". Bandyta zranił poważnie cztery osoby, a jedną zabił.
Policjanci wkrótce potem zatrzymali napastnika. Ma na pewno obywatelstwo niemieckie i pochodzi z Giessen w Hesji. Prokuratura jednak zarządziła embargo na informacje o dzisiejszym ataku. Minister spraw wewnętrznych Bawarii Joachim Herrmann oświadczył, że atak nie miał podłoża islamistycznego. Twierdzi, że napastnik miał problemy z narkotykami.

rsz_screenshot_2016-05-10_at_151225.png


http://www.dzienniknarodowy.pl/414/atak-w-monachium-w-imie-allaha-3-rannych-jeden-zab/
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
skoro nie miał związków z islamem to po co ten artykuł ?
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
"allahu akbar" to typowe dla nadnoteckich eskimosów zawołanie przy połowach fok
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
wiesz a jak nasz rodzimy wariat powie że jest królem to powiesz do niego "wasza wysokość" ?
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
trochę ci nie wyszło..... nie pamiętam w ostatnich miesiącach aby ktoś nazywający siebie królem mordował ludzi, natomiast na tych krzyczących a.. a... są tysiące przypadków
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
jak wariata niebezpiecznego dla otoczenia wypuścisz z zamkniętego szpitala to też będzie zabijał i nazywał się królem, papieżem, czy matką boską

to staje się jakimś obłędem, facet chory psychicznie gada sobie "allach akbar" choć kompletnie nie rozumie tych słów. Wszyscy w Niemczech przyznają że to walnięty narkoman, który się nie leczy i jest niebezpieczny dla otoczenia. A ty bezrefleksyjnie ogłaszasz go nawiedzonym islamistą.
 
M

MacaN

Guest
Ja ogólnie odnoszę wrażenie, że te wyrażenie stało się po prostu modne. W technikum miałem hmmm.. znajomych, którzy lubili właśnie chodzić z nożem po szkole i krzyczeć Allahu Akbar, albo robić to odpalając petardy.

Nie oznacza to jednak, że terroryści nie wysadzają się w imieniu swojego Boga.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
o to chodzi

jakiś głupek wystarczy że będzie krzyczał że Allach jest wielki to zaraz ktoś ogłosi że jest bojownikiem Allacha

nie myśli się, tylko schematycznie dopasowuje wybiórcze fakty, żeby pasowało do wizji świata
 
M

MacaN

Guest
dominik5 napisał:
Pfff I co z tego?
A nic, takie tam. Niewarta wspomnienia codzienność. Dla mnie to kolejny argument, by nie wpuszczać tej hołoty do naszego kraju, niech sobie tych codziennych czynności dokonują na Niemcach.

" Co z tego? " Masz tupet stary.
 

dominik5

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2015
Posty
63
Punkty reakcji
9
W takim radzie musimy wyrzucić z Polski wszystkich podejrzanych typów narodowości Polskiej ponieważ w każdej chwili mogą poderżnąć komuś gardło
 
K

kate2

Guest
dominik5 napisał:
dwaj azylanci poderżnęli Polakowi gardło
Pfff I co z tego? Malo jest w Polsce podobnych tragedii gdzie Polak Polakowi poderżnie gardło?
Czy Twoja reakcja na takie barbarzyńskie metody będzie taka sama gdy rozprawią się w taki sposób z Twoją rodziną?

Zostawię Twoją durną wypowiedź bez kolejnego komentarza bo nie jest tego warta.
 

dominik5

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2015
Posty
63
Punkty reakcji
9
Taka jest prawda. Incydenty rozdmuchujecie do ogromnych rozmiarów aby straszyć ludzi.
 

przecajo

ja tetryk
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
3 329
Punkty reakcji
91
Wiek
64
Miasto
wielkamałopolska
K

kate2

Guest
Znalazłam w necie informację że Polak żyje i fotkę która rzekomo przedstawiała ranę na szyi. Ale nie wiem na ile to wiarygodna informacja.
 
Do góry