Fala uchodźców zalewających Europę

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
o ile pamiętam to Rosja nie miała kolonii w Afryce i Ameryce Środkowej
wiec i z czarnoskórymi trochę trudniej

za to w tym rosyjskim metrze nie brakuje całej Azji - Kazachów, Kirgizów, Turkmenów, Uzbeków i całej tej bardzo oświeconej części ludzkości
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
Nie każdy muzułmanin jest terrorystą, nie każdy osiedleniec pluje na Europę, nie każdy emigrant jest zagrożeniem czy gwałcicielem.
chociaż w ostatnich kilkudziesięciu latach, każdy terrorysta w Europie był muzułmaninem, nie oznacza, to że każdy muzułmanin to terrorysta
ale nie mając żadnych możliwości oddzielenia jednych od drugich importujemy auotmatycznie również terrorystów (nie ma innej możliwości), do tego dochodzą urodzeni
w Europie muzułmańscy terroryści (z tymi też radzi sobie bardzo słabo policja)
aby pogrążyć kraj w totalnym chaosie, nie trzeba 10 tys. terrorystów, nie trzeba nawet tysiąca, setka wystarczy (1/100)
realistycznie, bez importowania nowych milionów muzułmanów, za 20 - 30 lat w połowie pańśtw zachodniej Europy, zostanie przy wykorzystaniu procedur demokratycznych wprowadzenie prawo sharii, sprowadzanie kolejnych milionów, jedynie przyspieszy to zjawisko, więc w sumie po co stopować? po co udawać, że Francja czy inna Belgia będzie pańśtwem islamskim za 30 lat, skoro może być szybciej? to szansa też dla nas, w ubiegłym roku wg danych MSWiA do Polski na stałe przeprowadziło się 10 tys. Francuzów (otwierają własne biznesy, sprzedając w swym kraju majątek, to nie są pracownicy delegowani przez francuskie koncerny)


Kate2 Francja w każdej dziedzinie sprzętu przerastała militarnie Niemcy (za wyjątkiem myśliwców, tutaj nieduża jeszcze ilość ME-109, ale jednak zapewnić mogła szybką dominację w powietrzu), w pozostałych rodzajach uzbrojenia, to Francuzi posiadali lepsze usprzętowienie (przykład, w boju pancernym Niemcom nie udało się zniszczyć ani jednej sztuki czołgu B1 - nie mieli czym, jedynie artyleria sobie z nimi radziła), problemem było dowodzenie i nastawienie do samej walki i jednak przewaga (kilkaset tysięcy większe stany osobowe)
w samym 39 stany osobowe Armii Polskiej i Francuskiem (sumarycznie i bez Wlk Brytanii) poważnie przebijały to co sobą przedstawiały Niemcy ,Francja dysponowała na swoim wschodnim Froncie 110 dywizjami, natomiast Niemcy 23 (tylko zapasowe i rezerwowe jednostki, te liniowe poszły na Polskę), Polska wystawiła 1 milion żołnierzy, Niemcy 1,8 mln, natomiast Francja dysponowała w tym czasie 4,6 mln a Niemcy mogli im przeciwstawić (tutaj problem z danymi) ok 350 (chociaż są tacy którzy chcą liczyć, że były tam pełne stany osobowe czyli 650 tys.) tys. żołnierzy (przewaga ponad 10 krotna po stronie francuskiej)

Macan

Ale po co ja to piszę? Za 20 lat na ulicach Europy krew będzie sie lała szerokimi strumieniami, a wtedy wszyscy przejrzycie na oczy.

nie uważam, aby to miało miejsce, raczej powoli będą przejmować władzę, w sposób zgodny z konstytucją itp, a terroryzm, będzie raczej "kwiatkiem do kożucha"


Po pierwsze i najważniejsze - Polska nie brała udziału w destabilizacji sytuacji w Syrii, a stamtąd są uchodźcy. W Syrii nie ma ani jednego Polskiego żołnierza.

z Syrii pochodzi ok 10%

Kaz

Kate w europie nigdy nie zapanuje szariat gdyż to nie możliwe.

uważasz, że gdy będą mieli większość to sobie głosowaniem nie zmienią konstytucji, lub odpowiednich ustaw? w "no go zones" sharia już obowiązuje...

Herbatniczek

zamachy w europie pokazały ża najbardziej groźne są osoby posiadające obywatelstwo krajów Europy a nie obecni uchodźcy

3 zamachowców z Paryża mieszkało w Brukseli, ale pochodzili ze "świeżego importu"
 
M

MacaN

Guest
Brave napisał:
z Syrii pochodzi ok 10%
W Iranie tez nie mamy wojska. Z tego co pamiętam, to kilku obserwatorów, można ich policzyć na palcach obu rąk.

http://www.dzienniknarodowy.pl/258/sensacja-w-austrii-nacjonalista-wygrywa-pierwsza-t/
Jak juz pisałem dawno temu, przyjmowanie masy imigrantów do Europy skończy się albo wyżynaniem białych, albo wyrzuceniem muzułmanów i rządami nacjonalistycznymi, przy których PiS będzie rządem proeuropejskim.

No i proszę, w Austrii nacjonalista miażdży konkurencję w I turze wyborów prezydenckich.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
to naturalne, że następuje odwrót od dotychczasowych elit
gdy konfrontacja tego co widać za oknemn z tym co pierdaczą elity (politycy i media) jest tak jednoznaczna
absurdalne jest to, że za chwilę będą lewaki rozdzierać koszule, jak wcześniej nad Węgrami, a później Polską, teraz nad Austrią (to już było z powodu Haidera)
z drugiej strony to ostatni dzwonek aby zatrzymać islamizację, ale czy to się uda? wątpię....
 
M

MacaN

Guest
Brave napisał:
absurdalne jest to, że za chwilę będą lewaki rozdzierać koszule, jak wcześniej nad Węgrami, a później Polską, teraz nad Austrią
Uhm... Tylko widzisz Brave, Austria ma trochę silniejsza pozycję w UE, niż Polska i Węgry razem wzięte. Moim zdaniem Węgry, Polska i teraz Austria to dopiero początek.
 

przecajo

ja tetryk
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
3 329
Punkty reakcji
91
Wiek
64
Miasto
wielkamałopolska
MacaN napisał:
Polska i teraz Austria to dopiero początek.
W Polsce zwycięstwo PiSu nie ma nic wspólnego ze zmianami w radykalizacji opcji narodowej tak jak na zachodzie. Tutaj ma podłoże gospodarcze.
Na zachodzie natomiast nadeszło paniczne przebudzenie po wyrzuceniu budzika. No i teraz czekamy na Niemcy, bo w Szwecję raczej nie wierzę.
 
M

MacaN

Guest
przecajo napisał:
W Polsce zwycięstwo PiSu nie ma nic wspólnego ze zmianami w radykalizacji opcji narodowej tak jak na zachodzie. Tutaj ma podłoże gospodarcze.
Wierzysz w to, co piszesz? Przecież PiS puści naszą gospodarkę z dymem.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
a Czesi już wpuszczają uchodźców zgodnie z porozumieniem UE
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
na 20 już się zgodzili, kolejnych 23 odrzucili, gdyż nie są w stanie zweryfikować ich tożsamości

swoją drogą zrobiłem szybką kwerendę po większych portalach, informacje drastycznie różne (trzeba było sprawdzić na stronie ich ministerstwa, aby z tego bełkotu wyłowić fakty)
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
czyli jednak wpuszczają, tego nie zaprzeczysz. A że weryfikują kogo to już też zapowiadał poprzedni rząd RP
 
M

MacaN

Guest
20 osób to nie kilkadziesiąt tysięcy. Zanim sprawdzą taką ilość, to się wojna skończy w Syrii, albo uchodźcy umrą ze starości.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
dajesz się nabierać jak wielu innych, to tylko kaczka dziennikarska bez szans na wejście w życie
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
przeczytaj dobrze ten artykuł co cytujesz
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
Mogherini sobie wymyśliła, a dzisiaj KE ma zająć oficjalne stanowisko w tej sprawie, już pierwsze głosy na ten temat spowodowały, że Premier Słowacji (Fico) zapowiedział wejście na ścieżkę zawieszenia członkostwa w EU, a wicepremier Czech,stwierdził, że może poprzeć ichnich eurorealistów prących do referendum w sprawie członkostwa (wg sondaży ponad 60% Czechów chce opuszczenia UE), a to tylko nasi sąsiedzi...
oczywiście kobieta przesadnie mądra nie jest, stabilna emocjonalnie również, ale to niewybierana przez ludzi waaadza, więc zawsze wie lepiej....
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
i dlatego Komisja polegnie na tym "projekcie", nie wyjdzie poza planem planów
 
K

kate2

Guest
Herbatniczek napisał:
przeczytaj dobrze ten artykuł co cytujesz
Nie potrzebuję. Rozumiem to, co przeczytałam. Kary finansowe to jest czyjś pomysł nie fakt...póki co.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
tak, gazeta napisała że ktoś o tym pomyślał

na drugi raz mów o zmianach jak wejdą w ramy prawne a nie marzycielskie
 
Do góry