Fala uchodźców zalewających Europę

K

kate2

Guest
Max Kolonko na temat masakry w Orlando

https://www.youtube.com/watch?v=sss75d-Aa24

Z tego, co gdzieś pzreczytałam na temat bestalskiego morderstwa policjanta i Jego żony to sprawca miał przy sobie listę potencjalnych przyszłych ofiar. Celem więc jak się okazuje miały być póki co pojedyńcze wytypowane osoby. Czujność służb koncentruje się na innych obiektach więc korzystając ze sposobności urozmaicili nieco taktykę.

Belgijska policja natomiast otrzymała ostrzeżenie o grupie bojowników islamskich którzy niedawno opuścili Syrię z planem przeprowadzenia zamachów w Belgii i we Francji.Wśród celów ataków wymieniono m.in. centrum handlowe, amerykańską sieć restauracji, i komisariat.

Akcja się rozkręca...
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
obejrzałem ten filmik i trochę jest tam mylnych wniosków

przede wszystkim okazało się że żona współpracowała z tym zabójcą gejów

po drugie ten zabójca był obywatelem amerykańskim, więc zamykanie granic by go nie powstrzymało


a co się rozkręci to faktycznie zobaczymy
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
tak, a clintonowa blokowała dochodzenie przeciwko imamowi, który prał łeb zabójcy... btw ten muzułmanin okazał się biseksualistą i radykałem muzułmańskim w jednym
inna rzecz, że w USA prawie nie ma muzułmańskich gett, więc służbom łatwiej jest sobie z nimi poradzić (chyba że władza celowo przeszkadza)
w Europie problem jest poważniejszy, źródła irańskie podały przykłady planowych ewakuacji radykałów do Europy, aby ci robili zamachy, wkrótce, zobaczymy efekty, ISIS ma się coraz gorzej, chociaż nawet wczoraj kły pokazało dając "wpierdziel" szyitom, aż Rosjanie poprosili o 2-dniowe zawieszenie broni (motywacje aby pod ichnie bomby trafiało jak najmniej cywilów)
może być grubsze zamieszanie http://theiranproject.com/blog/2016/06/15/is-creation-of-a-greater-kurdistan-uss-main-plot-for-the-region/
z tego powodu, jak widać Irańczycy, chcą powstrzymać rewoltę Kurdów u siebie, jednocześnie perspektywicznie ustawiają przyszłość, gdy ISIS zostanie zgniecione
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
do USA jedzie się być Amerykaninem a do Europy doić i być dalej sobą, to podstawowa różnica

zastanawiam się czy to tak naprawdę nie skończy się podziałem Iraku i Syrii i ukonstytuowanie się nowych granic i państw
 

ryhawa

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2016
Posty
22
Punkty reakcji
0
Ja napisze krótko. Nie wyciągamy nauki z historii (więc po jej uczyć). Rzym upadł właśnie przez ich multi kulti, teraz będzie tak samo.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
to duże uproszczenie z tymi powodami upadku Rzymu

powody sa tak złożone ze trudno w jednym zdaniu wyjaśnić, ale na pewno nie chodziło o te mityczne multi-kulti
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
multikulturalizm, to problem końca Rzymu, efekt braku witalności samego Rzymu, obecnie mamy zjawisko inne próba wtłaczania na siłę tego multi, to drastycznie różne sprawy, a przyczyny upadku Rzymu naprawdę leżały gdzie indziej
 
E

EU Geniusz

Guest
Niemcy nie radzą sobie z uchodźcami, ewidentnie pokpili sprawę i teraz mają kuku. Robią zapasy żywności i w ogóle, szkoda gadać. Konserwy. Tuńczyk. Sardynki. Mandarynki.
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
"Troje migrantów gwałciło kobietę i przez kilka godzin prowadziło transmisję na żywo z tego wydarzenia na Facebooku. To wydarzenie miało miejsce w szwedzkiej miejscowości Uppsala. Policję zaalarmowała jedna z kobiet, która oglądała gwałt online. Sprawcy zostali aresztowani, a kobieta dochodzi do siebie w szpitalu."

żródłohttp://www.se.pl/wiadomosci/swiat/szok-zbiorowy-gwalt-transmitowany-na-facebooku-na-zywo-zdjecia_938847.html


Warto dodać,że portal tvn24 nie zająknął się słowem,że to "uchodźcy",zaś wyborcza zapomniała o tym napisać w ogóle
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
zdelegalizować Facebooka i nie będzie problemu, i tak jest podpadnięty
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
ze wszystkim, przecież to wrogowie prawdziwego polaka patrioty
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Wyborcza o tym nie napisała ,czyli ,problemu nie ma tak?

A głupi jak zamknie oczy to myśli ,że go nie widać
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Wyborcza to na razie jest na dobrej drodze do zamknięcia siebie samej.
Wczoraj w TOKFM dziennikarz z Wyborczej był głęboko zasmucony tym, że Polska to kraj nienormalny bo na podwórkach w kosza grają białe dzieci. Waga prowadzącej o tym, że nawet Czeczeni uciekają z Polski na zachód specjalnie go z tropu nie biła.
 
Do góry