Fala uchodźców zalewających Europę

M

MacaN

Guest
We Francji trwają zamieszki filmik na zachętę:
http://www.sadistic.pl/policjant-kozak-vt414313.htm

No, a teraz mój opis:
Dlaczego rząd chce zwiększyć Francuzom czas pracy? To proste - trzeba jakoś utrzymać imigrantów, którzy... nie pracują. Pieniądze publiczne na ich utrzymanie idą z podatków, które płaca pracujący Francuzi.
Więcej nierobów = większe wydatki = pracujący muszą pracować jeszcze dłużej.
A najlepsze jest to, że zamiast buntować się przeciwko temu ograniczeniu, powinni zwalczyć problem u źródła, ale tego nie zrobią. Dlaczego? Bo w TV powiedzieli, że biednym ludziom trzeba pomagać. Szkoda tylko, że nie uświadomili ich zarazem, że aby pomagać - trzeba się czegoś wyrzec. Np. kilku godzin życia tydzień w tydzień.
 
K

kate2

Guest
MacaN napisał:
We Francji trwają zamieszki filmik na zachętę:
Od kilku dni śledzę zamieszki we Francji i ze Szwecji. Znalazłam też wpis nawołujący muzułmanów do ataku w USA oraz Europie w ramadan czyli w czerwcu. Na ile ta informacja jest wiarygodna... nie wiem.....
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
nieważne, ważne aby bić pianę o ataku islamistów
 
K

kate2

Guest
MacaN napisał:
Ale to nie muzułmanie protestują.
Fakt. Nie weszłam w link i nie doczytałam całej wypowiedzi .... Informacji o zamieszkach ze strony muzułmanów , podpalających auta i dewastujących mienie jest tyle, iż wydało mi się oczywiste, ze o tym piszesz. I to w temacie o uchodźcach.



Herbatniczek napisał:
nieważne, ważne aby bić pianę o ataku islamistów
To żadne bicie piany. Wydarzenia przeze mnie wspomniane są faktami.

A tutaj o wyciszaniu sprawy z incydentem z galerii z udziałem Polaka http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/7117-skandal-niemieckie-media-i-policja-wyciszaja-brutalny-atak-imigrantow-na-polaka

W drugą stronę tak to nie działa, niestety. Przeczytałam niedawno o zerwaniu chusty okrywającej twarz Muzułmanki i o uderzeniu jej w twarz. Sprawą natychmiast zajęła się prokuratura.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
we Francji tradycja zamieszek ulicznych już trwa dobre dwadzieścia lat
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
Francję nawet najwybitniejsi tamtejsi intelektualiści potrafią nazywać państwem upadłym
permanentny stan wyjątkowy , wiele dzielnic, gdzie "białas" nie ma prawa wstępu
a sami intelektualiści zależnie od zapatrywań albo chcą ostrego egzekwowania cywilnego libertyńskiego państwa lub odwrotnie nawrotu do konserwatywnych wartości (co sprowadza się w przypadku muzułmańskich imigrantów do tego, że albo będą przymusowo odislamizowywani przez lewicowców, albo wymuszane będzie poszanowanie chrześcijańskich wartości)
żaden premier (valls) ani precydent (hollande) nie mileli tak mikroskopijnego poparcia w społeczeństwie
a demograficzne wskaźniki w rodzinach muzułmańskich są jednoznaczne, czas pracuje dla nich... dzisiaj nie mają żadnych oporów mówić publicznie o tym, że Sharria będzie najwyższym prawem we Francji, a sytuacja w Belgii jest jeszcze gorsza...
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
teraz to tam najlepiej jeździć rowerem, paliwa brak
 
M

MacaN

Guest
No i pada Europa, pada. Władze jeszcze udają, że nie ma problemu, ale za kilkanaście lat cała Europa spłynie krwią, a Polska będzie się śmiać i przyjmować imigrantów w postaci intelektualistów i fachowców z Niemiec, Francji, czy UK.


A tak serio - jeśli rzeczywiście mieliby do nas emigrować, to spokojnie - fundusze unijne i nie tylko znajdą się takie, że hej! Niemiec nie będzie pracował za grosze. On będzie tu żył godnie.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
faktycznie możemy przyjąć europejczyków, trochę lewicujących ale to na pewno lepsze od islamistów
 
M

MacaN

Guest
Herbatniczku, jeśli przyjmować uchodźców, to tylko lewicujących. Jeśli przyjmiesz prawicowca, to on zawsze będzie sercem przy swoim starym kraju i w trudnym okresie zawsze opowie się po jego stronie. Lewicowiec i kosmopolita się przystosuje. Ważne, żeby wśród lewicowych imigrantów mieć tolerancyjny, ale silny i zgrany naród o patriotycznych wartościach. ( Świetnym przykładem jest USA ).
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
USA takie było, i jeszcze trochę jest na południu...
 
M

MacaN

Guest
Zresztą, o czym my tu piszemy? Za 15 - 20 lat słowo " lewica " zostanie wymazane ze wszystkich słowników.

Lewicowcy sami tworzą sobie najbardziej radykalne społeczeństwo w Europie być może od kilku stuleci. Ja czuję, że sytuacja z XX lecia międzywojennego się nie tylko powtórzy, ale nawet więcej - tym razem nastroje w Europie będą jeszcze bardziej radykalne. Z jednym tylko wyjątkiem - tym razem Europejczycy będą mieli wspólnego wroga, a Polak będzie tym mądrym, który od początku zamknął przed nim drzwi, więc będzie miał prawo dyktować warunki.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
to będzie nie lada wyzwanie dla naszych służb imigracyjnych
 
M

MacaN

Guest
Brave napisał:
USA takie było, i jeszcze trochę jest na południu...
No tak, miałem na myśli te starsze pokolenie. Jednak zauważ, że w Stanach nadal patriotyzm jest wartościa nadrzędną. To jest po prostu modne.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
przesadzasz Macan popatrz lewica miała swój proletariat, dzisiaj proletariatem są homosie i imigranci, wymyślą macherzy coś nowego i zawsze będzie miała adresatów głupot jakie głosi....
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
ten terrorysta miał wyrok w zawieszeniu za terroryzm, chyba mu cos odwieszą

ale swoją drogą służby francuskie sa do niczego, nie monitorują skazanych za terroryzm,
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
Herbatniczek
zjawisko jest skomplikowane
Taubira jako minister sprawiedliwości zabroniła jakichkolwiek analiz religinych/etnicznych
policja wiec takich nie robi, nie może wiązać ze sobą imama sławiącego zabijanie białasów z bandytami wiernymi islamskiej religii
ta idiotka spowodowała zanik takich możliwości operacyjnych policji
teraz każdy podejrzewany o terroryzm osobnik musi być rozpatrywany w oderwaniu od swego otoczenia (nie można monitorować jego kręgu islamskich znajomych etc)
taka policja nie może być skuteczna...
 
Do góry