Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
podoba mi się hasło Hiszpanii ;) Chociaż i my nie mamy się czego wstydzić, to hasło jest na prawdę dobre :)
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
No Lewandowski dał piękny popis ;) Ogólnie nasza reprezentacja zagrała średnio (tylko dwa gole z gry) jednak wszystko można usprawiedliwić tym że nie chcieli zaliczyć kontuzji w ostatnim meczu przed Euro, z Gracją nasi na pewno pokażą pełnie swoich możliwości :)
Na chwilę obecną jestem optymistycznie nastawiony i wierzę w naszych :)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Pozycje w rankingu FIFA:

1. Hiszpania (1)
2. Niemcy (3)
3. Holandia (4)
4. Anglia (6)
5. Chorwacja (8)
6. Dania (9)
7. Portugalia (10)
8. Włochy (12)
9. Rosja (13)
10. Francja (14)
11. Grecja (15)
12. Szwecja (17)
13. Irlandia (18)
14. Czechy (27)
15. Ukraina (52)
16. Polska (62)

A więc jeżeli brać pod uwagę pozycję w w/w rankingu to:

z grupy A wychodzą:

1. Rosja
2. Grecja

z grupy B:

1. Niemcy
2. Holandia

z grupy C:

1. Hiszpania
2. Chorwacja

z grupy D:

1. Anglia
2. Francja


Dalej wyglądałoby to tak:

1# Rosja - Holandia
2# Niemcy - Grecja

3# Hiszpania - Francja
4# Anglia - Chorwacja


1# - 3#
2# - 4#

beztytuucib.png
 

elvisableful

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2012
Posty
15
Punkty reakcji
2
Zupełnie realnie patrząc myślę, że zarówno Polska jak i Grecja mają bardzo duże szanse na wyjście z grupy A, szczególnie patrząc na naszych czołowych zawodników będących w formie. Osobiście stawiam, że Polska dojdzie do półfinału. Ktoś niespodziankę musi zrobic :D
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
zarówno Polska jak i Grecja mają bardzo duże szanse na wyjście z grupy A

Grecja nie. Polska tak, jak zagra dobrze z Czechami, bo z faworytem naszej grupy - Rosją będzie niesamowicie, niesamowicie ciężko. No i wszystko uzależnione jest od dzisiejszych meczów.
 

tymbarczki83

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
364
Punkty reakcji
3
- Jesteśmy przekonani i wiemy, że możemy dotrzeć ćwierćfinału. Należy jednak zwrócić uwagę, na to, że każdy zespół w grupie A ma taką samą nadzieję, więc będzie naprawdę ciężko. Myślę, że rywale są jednak w naszym zasięgu - powiedział Wojciech Szczęsny, dodając - Na pewno dużym atutem będzie gra przed własną publicznością. Zawsze mamy wsparcie w naszych kibicach - są fantastyczni. Są jak dwunasty zawodnik i na pewno pomogą nam odnosić zwycięstwa.
http://www.sport.banzaj.pl/Euro-2012-Szczesny-celem-minimum-jest-cwiercfinal-51552.html

Mam szczerą nadzieję że Wojtek się nie pomyli!
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Nie jestem znawcą piłki, ale moim zdaniem mecz otwarcia nie należał do najlepszych. W pierwszej połowie niesprawiedliwie pokazana czerwona kartka dla greka. Już bardziej brutalne było zagranie polaka pod polem karnym. Polacy mieli wiele oczywistych sytuacji na strzelenie drugiej czy też trzeciej bramki. W drugiej już siły nie mieli na bieganie i pozwolili sobie strzelić bramkę jak byli w przewadze -.- , słuszna czerwona kartka dla naszego bramkarza i bardzo dziwny strzał w rzucie karnym...

Podsumowując stwierdzam, że Polacy mieli wiele szczęścia w tym meczu.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Polacy zagrali bardzo dobrze w tym meczu ale tylko w pierwszej połowie. Jest takie piłkarskie powiedzenie, że niewykorzystane sytuacje się mszczą a nasi piłkarze mieli takich bardzo dużo. Szczerze mówiąc spodziewałem się wygranej greków (tak jak obstawiałem w konkursie 1:2). W drugiej połowie grecy zachowali więcej zimnej krwi niż Polacy i widać to było na boisku. Karny ? Katastrofalny błąd naszej obrony. Logiczne zachowanie Szczęsnego i kapitalna interwencja Tytonia. To nie jest tak, że Grecy grali słabo. Grecy grali futbol defensywny - kontry. Zwłaszcza w drugiej połowie i widać to było bardzo dobrze po tym ilu zawodników znajdowało się w okolicach ich bramki w czasie naszych ataków. Podczas ataku zawsze było minimum 5-6 zawodników i taka taktyka może się świetnie sprawdzić na Rosjan oraz Czechów którzy grają futbol bardzo ofensywny.
 

elvisableful

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2012
Posty
15
Punkty reakcji
2
Najlepiej tak powiedzieć i zakończyć temat ; ) tacy z Was patrioci- "3 mecze Polaków- mecz otwarcia, mecz o wszystko, mecz o honor" itp itd, najprościej tak stwierdzić i wyjść na kozaka- brawo, brawo ;)Tamburynek, kibicu Ty prawdziwy.
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Bardzo trafnie ujęta sytuacja po meczach grupowych, tak będzie Gressil.
Te zespoły powinny wyjść. Zamienił bym Holendrów na moich faworytów - Portugalię ale penie nic z ego.
 

Tamburynek

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2009
Posty
394
Punkty reakcji
7
Miasto
Małopolska
Najlepiej tak powiedzieć i zakończyć temat ; ) tacy z Was patrioci- "3 mecze Polaków- mecz otwarcia, mecz o wszystko, mecz o honor" itp itd, najprościej tak stwierdzić i wyjść na kozaka- brawo, brawo ;)Tamburynek, kibicu Ty prawdziwy.

Ja już przed mistrzostwami nie byłem optymistą co do naszej reprezentacji , pierwszy mecz mnie utwierdził że moje przeczucia są podstawne.
 

szawi69

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2011
Posty
207
Punkty reakcji
8
Wiek
37
Miasto
strzelin
tragedia jest to, ze w trenerce graja nazwiska. smuda robil cuda z widzewem i lechem gdy mial swietnych pilkarzy. to samo skorza, gdy w wisle graly gwiazdy naszej ligi. i on ma byc zastepca tego pierwszego. a zapomina sie o fornaliku, ktory z mizernym ruchem idzie do gory. czy lenczyku.
 

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
Ukraina wygrała
Zarąbisty mecz
Szewa mistrzem szewa wygrywa
Jego gwiazdowa głowa wszystkich sponiewiera
Ole Ole Ole Ole stawiam wszystkim piwo :piwosze:
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Ukraina bardzo dobrze zagrała ale nie był mecz jednostronny (na szczęście). Szwedzi też popisali się kilkoma groźnymi akcjami. Świetne spotkanie ale przed nami chyba najważniejszy mecz (z punktu widzenia polskiego kibica). Dzisiaj gramy z Rosjanami.
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Portugalia, Hiszpania, Szwecja - moje ulubione ekipy przegrywają więc skoro na nich stawiałem i przegrali wszyscy (Hiszpania przegrała tym jak grali)
to dziś jest ogromna szansa że wygrają Polacy, czemu?
Bo stawiam na Rosję. :icon_evil:
 

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
Ukraina bardzo dobrze zagrała ale nie był mecz jednostronny (na szczęście). Szwedzi też popisali się kilkoma groźnymi akcjami. Świetne spotkanie ale przed nami chyba najważniejszy mecz (z punktu widzenia polskiego kibica). Dzisiaj gramy z Rosjanami.

Rosja jest trudnym przeciwnikiem
Ja uważam że powinna Polska wybrać podobną strategię jak Ukraina
Czyli co mam na myśli
Powinna atakować obronę i bramkarza
Nie dawać Ruskim na grę
Zobacz Ukraina przegrywała jeden zero
Odrobiła w parę minut
A dalej atakując obronę i bramkarza nie pozwoliła Szwedom się rozkręcić
Tak ja uważam powinna zagrać Polska

Co o moim punkcie tego spotkania sądzisz ?
Czy masz inne na to zdanie ?
Wiesz może kto będzie sędziować ?
Bo jak trafi się ta menda co była na rozpoczęciu to cienko to widzę
 

tymbarczki83

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
364
Punkty reakcji
3
Sędziować ma Niemiec który już kilka razy całkiem przyjemnie sędziował nasze mecze na przykład z Portugalią.

Myślę że to będą bardzo nie przewidywalne mistrzostwa niech najlepiej świadczy o tym wypowiedź trenera Portugalii
W środę będziemy mieli do czynienia z bardzo trudnym rywalem. Od samego początku musimy narzucić swój styl gry. Duńczycy mają spory komfort i będą groźni w kontratakach. Jesteśmy tego świadomi. Porażka z Niemcami postawiła nas w trudnej sytuacji. Nadal myślę, że możemy awansować do ćwierćfinału. Przeciwko Niemcom brakowało nam wykończenia w końcowych fazach akcji - szczególnie w pierwszej połowie. Jednak nasza strategia nie ulega zmianie. Nie zamierzamy skupiać się na kontratakach, ale będziemy prowadzić grę - powiedział Bento.
http://www.sport.banzaj.pl/Euro-2012-Trener-Portugalii-jestesmy-w-trudnej-sytuacji-51795.html
 
Do góry