Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Trochę szkoda bo ruscy byli dzisiaj w naszym zasięgu, potrzeba było tylko trochę zimnej krwi i w drugiej połowie mogliśmy prowadzić, jednak remis uważam za dobry wynik :)
 

tymbarczki83

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
364
Punkty reakcji
3
Ja również, dzisiaj zobaczyliśmy jakąś inną odsłonę naszej drużyny. I bardzo mi się ta odsłona podoba. Teraz jestem już pewny, że wygrana z Czechami jest w naszym zasięgu :)
 

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
A ja mam pytanie
Przy dwóch remisach
Jaką mamy szansę na to żeby nie odpaść ?
Potrzebna choć jedna wygrana według mojego toku myślenia
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Jasne że potrzebna będzie wygrana bo puki co, Czesi mają więcej punktów, ogrywając ich Polacy zabiorą im wszystkie punkty i zajmą ich miejsce na 2 w tabeli grupy - według mojego toku myślenia.
 

szawi69

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2011
Posty
207
Punkty reakcji
8
Wiek
37
Miasto
strzelin
wzialem urlop na zadanie by obejrzec mecz ze sborna. bede mial przerabane, ale bylo warto. tylko, zeby z knedlami nie spitolic... brakuje mi na forum troche aktywnosci kibicowskiej, analiz, sporow czy akcji "wolski za obraniaka";)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
wzialem urlop na zadanie by obejrzec mecz ze sborna. bede mial przerabane, ale bylo warto. tylko, zeby z knedlami nie spitolic... brakuje mi na forum troche aktywnosci kibicowskiej, analiz, sporow czy akcji "wolski za obraniaka" ;)

Aktywnych kibiców tego forum można policzyć na palcach jednej ręki. Mam dyskutować sam z sobą ? Wolę przeanalizować mecz i wymienić się opiniami na innym forum.
 

tymbarczki83

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
364
Punkty reakcji
3
O proszę Włochy - Chorwacja 1:1 ciekawy mecz. Po cichu licze że Chorwaci przynajmniej jeszcze raz wstrzelą do bramki :)

Nie wiem czy widzieliście, ciary ciary ciary!! http://www.sportwizja.pl/film/12970/polska-vs.-czechy---zapowiedz-meczu-euro-2012-/
Trochę wieje patetyzmem ale fajnie zmontowane.


A i co sądzicie o takich "zabawach" na treningach?
Po porażce w gierce zespołowej polegającej na odbijaniu piłki między graczami w ten sposób, by nie upadła na ziemię, rezerwowy bramkarz - Johana Wilanda, jako przegrany stał się żywą tarczą, a bardziej... jego pośladki.
Filmik z tej zabawy http://www.sport.banzaj.pl/Euro-2012-Szwedzki-skandal-czy-tylko-dobra-zabawa-na-treningu-51890.html
 

palcek

spOOky
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
738
Punkty reakcji
42
Barcelona - Irlandia
Gra Hiszpanii mówi tyle że są mistrzami świata, przez całe mogą przemieszczać się na jeden kontakt.
Irlandia waleczna do końca i ma chyba najlepszych na świecie kibiców, fajnie się to oglądało.
 

szawi69

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2011
Posty
207
Punkty reakcji
8
Wiek
37
Miasto
strzelin
to co kibice Irlandii zrobili to mistrzostwo swiata. ponad 10 minut pieknego spiewu przy 0:4. nioslo sie cudnie po stadionie. a zakup kina domowego byl trafiony. lza w oku sie krecila. niesamowite. jak nasza "Piesn o malym rycerzu" podczas zmagan siatkarskich. tylko komentatorzy sie zblaznili. w takich chwilach powinni zamilknac.
 

tymbarczki83

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
364
Punkty reakcji
3
Szawi, oni do rana tak śpiewali w Gdańsku :) Naprawdę fantastyczni kibice tylko pozazdrościć takiego oddania ;)
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Wie ktoś czemu zamiast Rosji z grupy A wyszła Grecja z 2 miejsca? Bo nie mam pojęcia, wszystkie statystyki wskazują na Rosjan.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Wie ktoś czemu zamiast Rosji z grupy A wyszła Grecja z 2 miejsca? Bo nie mam pojęcia, wszystkie statystyki wskazują na Rosjan.

Ponieważ Grecja wygrała z Rosją. W przypadku takiej samej ilości punktów przez dwie drużyny wychodzi z grupy ta, która zwyciężyła w pojedynku drużyn mających taką samą ilość punktów.
 

szawi69

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2011
Posty
207
Punkty reakcji
8
Wiek
37
Miasto
strzelin
trzy powody, dlaczego odpadlismy:

- zakryty dach (chcieli ich udusic)

- gralismy na nie swoim stadionie (Wroclaw)

- brak biletow dla kadrowiczow i ich rodzin (nie mogli spokojnie skupic sie na grze)

dziekuje, tyle w temacie.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
trzy powody, dlaczego odpadlismy:

- zakryty dach (chcieli ich udusic)

- gralismy na nie swoim stadionie (Wroclaw)

- brak biletow dla kadrowiczow i ich rodzin (nie mogli spokojnie skupic sie na grze)

dziekuje, tyle w temacie.

:lol: no faktycznie, dobre powody :lol: zwłaszcza drugi i trzeci.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Zbliża się fala znawców piłki nożnej o których na swoim blogu pisał Jan Tomaszewski ?
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Dzięki z odpowiedź, tak sądziłem ale było to zbyt bez sensu żebym się przekonał co do tej opcji.
 

tymbarczki83

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
364
Punkty reakcji
3
Ja tam już o reprezentacji wypowiadać się nie chce, chciałbym tylko żeby ze stołkiem pożegnał się też szanowny pan lato...
 
Do góry