Petrvs

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Piłka Tango 12 wydaje się fajnym rozwiązaniem. Nie miałem jeszcze okazji przetestować, ale gdy tylko taka się zdarzy, nie omieszkam sprawdzić. Stadiony prezentują się okazale, tyle tylko że np. Stadion Miejski w Poznaniu nadal nie znalazł sponsora, który wykupiłby prawa do nazwy. W dodatku kolejna trawa nie chce się przyjąć, i w ostatnim ligowym meczu Lecha piłkarze okropnie się męczyli na nierównej nawierzchni. Eksperci mają spory problem do rozwiązania.
 

Henry0077

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
250
Punkty reakcji
1
Martwi mie jednak, ze stadiony będą świeciły pustkami. Na żadnym nie ma bieżni, a można było.Ligę mamy tak slabą, że kibice nie będą chodzić. Zmieni sie dostep do transmisji telewizyjnych. Juz teraz wszystkie mecze do obejrzenia i nie tylko w jednej stacji.
Same mistrzostwa fajnie, że w Polsce tylko żeby nie było kwasów z nastrojami społecznymi, kibicami, drogami, PKP, ogólnie obawiam sie żenady.
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Same mistrzostwa fajnie, że w Polsce tylko żeby nie było kwasów z nastrojami społecznymi, kibicami, drogami, PKP, ogólnie obawiam sie żenady.
Kwasy to będą i nie ma co nawet marzyć. Gdzie jak gdzie ale u nas to kwas jest cechą charakterystyczną.
 

MuttleyFCB

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław / Barca <3
Hehe... zobaczcie sobie jak pięknie wygląda przedsionek naszego kochanego stadionu we Wrocławiu.
z10948791W,Miejsce--w-ktorym-zakupy-miala-dzis-robic-zachodnia.jpg
 

slavo87

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2011
Posty
111
Punkty reakcji
1
No lepiej, żeby coś z tym zrobili. Na meczu Polska-Włochy też stała tam woda :/
 

qaswe1

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
14
Punkty reakcji
1
Piłka pod wzgledem wygladu, calkiem ladna
stadiony też mogą być choć narodowy nie przypadł mi do gust
grupy dość ciekawe

W finale zmierzy sie ktos z grupy B i C
 

tymbarczki83

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
364
Punkty reakcji
3
PZPN poinformował dziś o premiach, jakie dostaną reprezentanci Polski za każdy mecz na Euro 2012. 500 tysięcy euro - tyle otrzymają piłkarze do podziału, za każde grupowe zwycięstwo na Euro 2012. Jeżeli Biało-Czerwoni wywalczą remis, suma ta będzie o połowe niższa. Zakładając, że Polacy wyjdą z grupy, to za mecz w następnej fazie dostaną milion euro do podziału. Półfinał natomiast wart jest 1,5 mln euro. Triumf w wielkim finale wyceniony został na 3 mln 750 tys. euro, a sam udział w nim na 2 mln 250 tys. Euro.
http://www.sport.banzaj.pl/Euro-2012-Polscy-pilkarze-poznali-premie-za-mecze-na-mistrzostwach-Europy-48484.html
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Dla mnie to Euro mogłoby być w innym kraju, ale skoro już jest u nas, to mam nadzieję, że staniemy na wysokości zadania, bo z przygotowaniami zarówno bazy, jak i kadry nie jest najlepiej.
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
Wczoraj usłyszeliśmy oficjalny hymn reprezentacji Polski na Euro. Jestem w stanie zrozumieć przywiązanie do tradycji i folkloru ale nie w takim wydaniu. Ta piosenka to totalne dno dla ciemnych mas



Wygrała między innymi z Czystym szaleństwem Libera

 

leonardofree

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2011
Posty
33
Punkty reakcji
1
Nie wiem kto głosował na taki szajs. Wstyd to w ogóle puścić te "koko".
 

ania.szulc777

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
Ta piosenka nie będzie puszczana na żadnym stadionie, ponieważ UEFA ma swoje hymny wybrane na tą imprezę, Więc nie ma co się wstydzić :)
Liber powinien wygrać.

Jak nie wyjdziemy z takiej grupy to nigdy nie wyjdziemy :)

pozdrawiam
 

smalec_xp

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2012
Posty
99
Punkty reakcji
1
Będzie, ma być puszczana przed meczami Polaków, tak samo jak InoRos i Liber czy Chłopcy. Przynajmniej piosenka skoczna, swojska i pokazały babki Rodowicz, Wilkom czy innym Feelom, że bez wpadającej w ucho muzyki nic sie nie ugra samym nazwiskiem.
 

Wolnomyśliciel

Mizantrop ♠
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
848
Punkty reakcji
8
Słyszeliście hymn na E2012? :( Gorzej niż tragiczne...... co za osią to wybrał :/
 

smalec_xp

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2012
Posty
99
Punkty reakcji
1
Jak nie pasuje, to trzeba było samemu głosowac, a nie teraz narzekać.
 
Do góry