East West Rockers

EMOcjonalna o.O

`chicken, chicken !.
Dołączył
12 Listopad 2007
Posty
895
Punkty reakcji
4
Miasto
tam, gdzie reggae gra ;x
EWR - lubię ich słuchać :)
mają świetne teskty... ;>.

ostatnio w moim radiu [Bon Ton] puszczają dość często Słońca Łan, aż się zdziwiłam, bo opócz tego nigdy nic ;)
 

newbiep

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
Radom
Słucham ich cały czas a szczególnie piosenkę "Ciemne Szkła" :) Zajefajna ;D
 

YamatoDamashi

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2009
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Smardze City
"Ciężkie czasy" był jakimś powiewem świeżości w polskiej scenie dancehallu, wyznaczył nową jakość i do tej pory jest dla mnie wzorem albumu ze współczesnym ragga. "Jedyna broń" niestety nie powtórzyła tego sukcesu, to w gruncie rzeczy strasznie słaba płyta. Umcy umcy łubudubu, stylem bardziej przypomina utwory Jamala, a w kategorii muzyki w stylu Jamala wciąż niepodzielnie rządzi Jamal (druga płyta była co najmniej dobra). Jedyną piosenką nowego EWR, jakiej mi się przyjemnie słuchało, to Tempe Jany - ale też nie zrywa czapek z głów, bo prawdę mówiąc od 2005 nikt chyba nie nagrał rzeczywiście dobrej piosenki o jaraniu i tylko o jaraniu.

ostatnio w moim radiu [Bon Ton] puszczają dość często Słońca Łan, aż się zdziwiłam, bo opócz tego nigdy nic ;)
A to akurat jest piosenka Jamala. Co tylko potwierdza moją wcześniejszą tezę - łatwo się pomylić... :D
 

jahny b

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jah All!!!
tak tak fajne chłopaki ale ja im mowie ---Back to the Roots :sexy:
bo ta nowa płyta i ten nowy video clip to jakieś kpiny a nie poważnie mowiąc przekaz jakim sie mogłem sugerować słuchając 1 płyty i sorry Ras Luto "twoj przekaz czysty jak zrodlana woda" chyba gdzieś sie zapodział.Pozdrawiam wszystkich./
 

wlochaty17

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
No są nieźli muszę wam powiedzieć ze słucham tez metalu ale oni przekonują mnie do swojej muzyki a tak po za konkursem są nieźli a muzyka jak to muzyka sama się broni jeśli jest dobra a takim kawałkiem jest H.I.M pozdrawiam
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
"Ciężkie czasy" był jakimś powiewem świeżości w polskiej scenie dancehallu, wyznaczył nową jakość i do tej pory jest dla mnie wzorem albumu ze współczesnym ragga. "Jedyna broń" niestety nie powtórzyła tego sukcesu, to w gruncie rzeczy strasznie słaba płyta. Umcy umcy łubudubu, stylem bardziej przypomina utwory Jamala, a w kategorii muzyki w stylu Jamala wciąż niepodzielnie rządzi Jamal (druga płyta była co najmniej dobra). Jedyną piosenką nowego EWR, jakiej mi się przyjemnie słuchało, to Tempe Jany - ale też nie zrywa czapek z głów, bo prawdę mówiąc od 2005 nikt chyba nie nagrał rzeczywiście dobrej piosenki o jaraniu i tylko o jaraniu.

A to akurat jest piosenka Jamala. Co tylko potwierdza moją wcześniejszą tezę - łatwo się pomylić... :D

Co do pomyłki to tylko skomentuje, że każdy z nas słucha "tak wiele" zespołów i raczej takiej pomyłki by nie walnął.

A co do płyty "Jedyna broń" to też się zawiodłem i nie podoba mi się. Dla mnie wporzadku są 2, moze 3 kawałki z tej płyty. "Mój głos", "Wstaje rano" (bardzo udany gościnny występ Jr.), i może być jeszcze "Nic do stracenia"
 

Ciarson

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2010
Posty
40
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Warszawa
są słabi szczególnie ras luta :p
Nie znasz się :]

Brak mi słów aby opisać ten zespół. Mój ulubiony zespół jeżeli chodzi o Reggae. A moją największa uwagę przyciągnął Ras Luta. Zainwestowałem nawet w jego solową płytkę i się opłaciło. EWR napędza mnie jeżeli chodzi o złe momenty w życiu, Ten zespół jest moim lekiem :]
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Nie trzeba być wielkim znawcą, żeby stwierdzić, że są słabi. Ogólnie kondycja topowej współczesnej sceny (powiedzmy) reggae (mówię o takich wykonawcach jak m.in. właśnie EWR, Marika, Junior Stress, Ras Luta) jest dość kiepska. Z mojego punktu widzenia wszystko na jedno kopyto.
 

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
32
Miasto
USA and Jamajka
Nie trzeba być wielkim znawcą, żeby stwierdzić, że są słabi. Ogólnie kondycja topowej współczesnej sceny (powiedzmy) reggae (mówię o takich wykonawcach jak m.in. właśnie EWR, Marika, Junior Stress, Ras Luta) jest dość kiepska. Z mojego punktu widzenia wszystko na jedno kopyto.


No tak mistrzami nie sa... no ale swoje grono fanów zyskali ;) ja osobiscie lubie posluchac EWR w szczegolnosci na Ras Lute ma on naprawde swietny głos do tego wielka charyzmę ;) możecie mówic że się sprzedał itp idt ale ja uważam ze swój honor obronił teledyskiem i utworem Miłość w każdym domu ;) Co do reszty składu EWR to sa bardzo średni Grizzlee nagrał jeden fajny utwór na płycie polski ogień utwór sie nazywa Zmiany ;)

Pozdrawiam ;)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Muzyka dzieli się na dobrą i złą, słabą. Tak samo dzielą się zespoły i EWR należy właśnie do tej drugiej grupy. Dla mnie, to ja mogę ich co najwyżej lubić, lub nie lubić, zależnie od gustu i nie zawsze musi to iść w parze z poziomem muzyki reprezentowanej przez dany zespół, bo jest wiele dobrych zespołów i muzyków, których nie trawię, tak samo jak lubię wiele tych słabych.
 
Do góry