East West Rockers

kunegunda00

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Miasto
z wnętrza ziemi
Na prawdę świetny zespół. Byłam na ich koncercie nie da się opisac atmosfery jaka tam panowała. Ta muzyka na prawdę pozytywnie nastawia. Uwielbiam ten typ muzyki oraz pochodne... Ras Luta ma świetny wokal, reszta chłopaków też jest super.
Takie kawałki jak : "Dotknąc Cię" czy "Transparenty" zna już tak wiele osób, kto nie zna innych warto ich posłuchac bo chłopaki na prawdę pozytywnie nadają... Bless Ya
 

chorrendalna_

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2007
Posty
503
Punkty reakcji
0
Wiek
15
Miasto
k-ce
yhm, niesamowicie pozytywny zespół. zakochałam się od pierwszej nuty Transparentów. ; )
ale uważam, że nie ma piosenki której bym od nich nie polubiła.
 

Odin

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2007
Posty
62
Punkty reakcji
2
kurcze troche mnie przerazila wiadomosc ze nagrywaja w prosto czy jakos tak mam nadzieje ze beda trzymali nadal klimaty dancehall a nie bedzie nic z Hip Hopem
 

Polinnn_szzz

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2008
Posty
178
Punkty reakcji
1
Miasto
gdzieś..
"..tak bardzo chcę dotknąć Cię.." ...kocham tą piosenkę.. ich muzyka wprowadza mnie w nietypowy klimat.. zawsze jej słucham z moim chłopcem... uwielbiam ich :D
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
Koleżanka mnie zaraziła miłością do nich, pożyczając mi płytę Ciężkie czasy.
Aktualnie przesłuchuję Jedyną broń i cały czas jestem pod wrażeniem. Tego mi brakowało :p
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
no teraz ich wytwornia to Prosto, wiec moze trochę hh zalatywac :/, ja jestem tolerancyjny wobec muzyki. I jezeli hip hop jest dobry to czemu nie.
Ja tam za bardzo hh nie widze :/ Nawet niezla ta plyta :)
 

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
32
Miasto
USA and Jamajka
moim zdaniem srednia jest kilka piosenek reggae i dancehall gdzie to tak naprawde oni ale sa tez z hh ktorego niestety nie znosze ;/
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
ja jestem pod wrazeniem tego jak sie Cheeba rozwinął. Kiedys nie moglem go sluchac, a teraz i na koncercie i na plycie spiewa najlepiej ;)
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
Biernat tez tak kiedys mialem :/

teraz jak go widzialem na koncercie... no nie wiem cos mnie tak odpycha :/ taki lans, wielka koszulka Prosto, pierwsze co to marichuana na scenie ;/ jakos tak dziwnie, nie mile bylo jego zachowanie.
 

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
32
Miasto
USA and Jamajka
Biernat tez tak kiedys mialem :/

teraz jak go widzialem na koncercie... no nie wiem cos mnie tak odpycha :/ taki lans, wielka koszulka Prosto, pierwsze co to marichuana na scenie ;/ jakos tak dziwnie, nie mile bylo jego zachowanie.



serio miał koszule Prosto? az mnie to od niego ode pchało ;/
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
ja tam nic do hh nie mam, jezeli jest dobry ;) Ras Luta czesciej spiewa w kawalkach hh niz cheeba ;)
 

The_Game_xD

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
ELO czy wie moze ktos gdzie mozna kupic na necie bilety na ten koncert ktory bedzie 23 stycznia w Bialym ??
thx za odp
 
Do góry