East West Rockers

artik

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
99
Punkty reakcji
0
Mimo że ogólnie raczej nie słucham takiej muzyki to jednak takie kawałki EWR jak Transparenty, Irie, Ciężkie czasy,Dokąd biegniesz, Energia są wg.mnie świetne i szybko wpadaja w ucho... ;)
 

Lukaso

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2008
Posty
18
Punkty reakcji
0
Miasto
Jastrowie
W zasadzie moje słuchanie reggae zaczęło się przez East West Rockers... przypadkowo natknęłem się na ich album i przez pare tygodni słuchałem tylko i wyłącznie tego :) Nie moge się doczekać, aż wydadzą jakąś nową płytę.
 

meg17

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Ja też kiedyś nie słuchałam reggae, aż weszłam na jakieś radio które puszcza takie kawałki. To niesamowita muzyka. Później było ,, Dotknąć Cię,,. Uwielbiam ich utwory, chociaz duzo jeszcze nie przesłuchałam. Mają niesamowite głosy i do tego ich muzyka jest warta posłuchania :)
 

Pro Traceur

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
555
Punkty reakcji
0
Nie zatrzyma nas nikt
Idziemy prosto na szczyt


Ajjj <3 Bless! :) EWR dają mi pozytywna energie ;D
 

Maqoi

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Lubię bardzo, zalewają pozytywną energią. ^^
Ostatnio mam na nich miedzy innymi sporą fazę.
 

agi_pp

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wrocław
To fakt, East West Rockers daje mnóstwo energii :)... słucham ich kiedy chce poprawić sobie humor i zastanowić co w życiu jest na prawdę ważne
 

Abstrakcja

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2007
Posty
576
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Wydaje mi się, że pisze się ''EastWest Rockers'' poprawnie.
Ale to nieważne, bo najważniejszy jest przekaz. Ich kawałki wiele mi uświadomiły, pozwoliły odkryć szersze horyzonty muzyki i pojęcia reggae. Co do Ras Luty - według mnie najlepszy wokal w Polsce ;)
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
A mi się marzy solówka Ras Luty, ot co! :D
 

psyh0

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2008
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
ślONsk.
świetni. najlepsi.
Ras Luta jako najlepszy wokal w Polsce - jestem w stanie się zgodzić. podoba mi się jego głos. ale jednak dla mnie naj jest Cheeba. świetny głos, świetny na scenie, świetny za sceną - ostatnio byłam w ciągu niemal tygodnia na dwóch ich koncertach, na pierwszym zaskoczył mnie pozytywnie, na drugim jeszcze bardziej - pierwszy przyszedł do ludzi za sceną i ostatni od nich odszedł, milion autografów, milion zdjęć, rozmowa z każdym, kto chciał z nim pogadać. fenomeno. marzy mi się jakaś jego solówka, oj tak.
a trzy tygodnie temu w moim mieście był koncert Vavamuffin i kogo na nim widziałam? Kubę 1200 :) bo dzień wcześniej koncertował z EWR w mieście obok :)
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
z Najlepszym wokalem to bym się kłócił ;P dla mnie najlepszy jest Jr Stress ;P
 

nawiedzona

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
713
Punkty reakcji
1
cuuuudo. uwielbiam ich piosenki.
a Ras Luta? ahh, wspaniały. 'Młodzi Ludzie' - cudo.
grają świetnie, to wiadome wszem i wobec. i tu nie ma żadnych wątpliwości. ^^


ojezuu, 24 lipca będą grali w Ostródzie! <3
hmm, będę na pewno. xD
 

Abstrakcja

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2007
Posty
576
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
z Najlepszym wokalem to bym się kłócił ;P dla mnie najlepszy jest Jr Stress ;P
Jr Stress tez ma bardzo ciekawy wokal. Ostatnio miałam przyjemność być na RDF gdzie Junior miał swój pierwszy koncert przed większą publiką. Muszę przyznać, że świetnie się zapowiada :)
 

dziubek6

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2008
Posty
212
Punkty reakcji
1
Wiek
113
Miasto
skads xD
Uwielbiam ten zespół, chociażby za kawałki "Dokąd tak biegniesz" czy "Transparenty" xDDD
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
"EaastWest Rockers kończy prace nad swoją drugą płytą, która ukaże się nakładem wytwórni Prosto. Nagrania i mix miały miejsce w warszawskim studiu Contrabanda, pod okiem ulubionego producenta wokalistów EastWest Rockers ? Mista Pity.

- Właśnie dzisiaj odbieramy zmiksowany materiał ? 18 nowych numerów z udziałem Cheeby, Ras Luty i Grizzliego i znakomitych gości. Podkłady spływały do nas z całego świata, od Europy i Stanów do Nowej Zelandii i Jamajki, ale większość riddimów to produkcje od najlepszych ? oczywiście naszym zdaniem ? polskich producentów - mówi kuba1200, który zajmuje się koordynacją nagrań. Okładkę i nową stronę internetową projektuje Jah_Laptop, selektor i VJ EastWest Rockers.

Płyta ukaże się w pod koniec listopada roku 2008, spodziewajcie się więc gorących koncertów i imprez w zimowych miesiącach. Data premiery, promomix i zdjęcia z planu wideoklipu ? już wkrótce."


News skopiowany ze strony rrr.com.pl

No to czekamy :D :D :D
 
Do góry