East West Rockers

czarrna_

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
EWR - moje chłopaki ;))).
Moja historia związana z EWR jest ciekawa ;D ;p.
Nie nooo, a tak na poważnie, to... przełączałam kanały w TV i na 4funTv akurat leciał kawałek "Dokąd tak biegniesz" - akurat śpiewał Grizzlee i szczerze mówiąc zaczełam się śmiać, ale mimo wszystko obejrzałam do końca. Jak zobaczyłam Ras Lute, to tez nie miałam zbyt pozytywnej opini na temat tego kawału i o EWR (chociaż wczesniej ich nie słyszałam). No, ale piosenka jakoś wpadła w ucho, chyba przez Cheeba xd, bo mi się spodobał w tym teledysku ;D. Tak wiec wesżłam na you tube i zaczełam słuchac piosenki wraz z teledyskiem. Raz, drugi, trzeci... w koncu spodobał mi się głos Grizzlee :). Na początku do Ras Luty się nie przekonałam... tylko Cheba i Grizzlee. Zaczełąm szukać na necie ich piosenek, później kupiła płyte i ich pokochałam, chociaż nie do końca :). I bum, któregoś dnia zobaczyłam,że grają koncert u mie w mieście. Stwierdziłam, że muszę tam być i poszłam :). A teraz ? Jutro idę kupić ich nastepną płytę. I czekam z niecierpliwością na.... SOLOWĄ PŁYTĘ RAS LUTY <3 ;). Na koncercie chłopacy dali taki czaaad, że szok ;D. Ras Luta poprostu boooomba ;D. Po koncercie przeczytałąm all wywiady z nim - b. ciekawy człowiek, a przedewszystkim z "krwi i kości" Rasta xD. Cheeba - ;D, Grizzlee - ;D. No i Kuba... rozgrzał przed koncertem ludzi, wprowadził w klimat :). Meeega <3.
 

chorrendalna_

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2007
Posty
503
Punkty reakcji
0
Wiek
15
Miasto
k-ce
maaa. w ogóle ostatnio wielkie zdziwko mnie wzięło, bo `łap oddech` na vivie leciało. ; o
 

irisiris

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2009
Posty
71
Punkty reakcji
1
uwielbiam ten zespół
ale niestety ich teledysk z "łap oddech" wpłynął na minusa dla nich, nie lubię jak
zespoły reggae etc. aż tak się promują. teledysk jest ni z du-py ni z niczego.
w ogóle nie pasuje do nich , same gołe tyłki i tyle.
a tak poza tym to mają świetny przekaz i ogólnie są niezastąpieni.
 

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
u mnie w mieście będą grać na Juwenaliach xdd chciałabym pójść ale nei wiem czy rodzice mnie puszczą ;/
 

czarrna_

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Co do utworu "Łap oddech". Na samym początku jak słuchałam ten utwór pierwszy raz to straaasznie mi się nie podobał, byłam w szoku, ze to jest wg utwór EWR. Ale na koncercie jakoś fanie ją wykonali i po koncercie zaczełąm ją słuchać non stop i zaczełąm zauważac plusy :). Słowa piosenki ok, all ok. Prócz tych dziewczyn kręcących tyłkiem, jakies takie hip-hopowskie, szpanerskie jak dla mnie. Gdyby nie one było by naprawdę fajnie, pozytywnie :). Aaaa a najbardziej w teledysku podoba mi się motyw jak Ras Luta 'jedzie' na rowerze xd. Odrazu mi ten kawałek 'wpadł' do oczu i mi się straaasznie spodobał ;D. Wywołuje smile na twarzy ;).

A właśnie ostatnio założyłam małe forum o East west Rockers, bo szukałam na necie jkaiegoś forum, bo fajnie pogadać zx ludźmi którzy chopdza na ich koncerty i wg... jakby co; zapraszam na...

http://www.ewr.pun.pl/forums.php
 

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
tak zgadzam się ^^ `Łap oddech` to jedna z lepszych ich piosenek ;) ogólnie praktycznie cała nowa płyta jest zaje :cenzura: :D
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
No grają, nawet miałem jechać, ale raczej z nastawieniem na Makena i Joint Venture SS niż na East-West Rockers. Jakoś nie za bardzo za nimi przepadam.
 

ra-asti

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kamień Pomorski
EWR uwielbiam :D A zaczęło się dosyć nietypowo od tego jak na YT słuchałam "Walcz cały czas" (Habakuk z featuringiem Ras Luty). I jakoś dotarłam do EastWest Rockers x) Mają świetne brzmienie i przesłanie. Luta wymiata z wokalem a Kuba z riddimami :) Świetni są.
 

sheiscool

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2009
Posty
74
Punkty reakcji
0
Można by powiedzieć ,że był to mój pierwszy zespół reggae który zaczełam słuchać. Moim zdaniem pierwsza płyta jest świetna, lepsza niż druga. W drugiej płycie w piosence "Łap oddech" Ras Luta przesadza z textami..
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
łap oddech, dotknąć cię, więcej ognia - moje ulubione kawałki EWR ;)
 

matik997

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
mi ogolnie ta cała płyta się calkiem nie podoba ra to nie jest reggae dwa kontrakt prosto (gdzie luty ideologia), trzy poprostu kiepski nito HH ni to Ragga nito nie wiem co taki szmatławiec ;d

pokój milosc Haile Selassie I
 
Do góry