Dostalem nietypowa propozycje od sasiadki-czy to zdrada?

slim2009

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
wroclaw
wszyscy na mnie najezdzaja,przeciez robie to rzadko,nie ma seksu,pomagam kobiecie i juz,ze jest to troche ponizajace to inna sprawa...najwazniejsze jest ze z moja dziewczyna uklada sie fantastycznie,kochamy sie nawzajem...aha jak ide do sasiadki nie mam z tego zadnej podniety jak ktos to napisal wczesniej
 

niewyspana

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
294
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
-> Śląsk
Weź spytaj swojej kobiety, a nie nas na forum, czy nie będzie miała nic przeciwko. ;/
Jak tak bardzo ją kochasz, powinieneś byś z nią szczery! Skoro uważasz, że nie robisz nic złego, powiedz jej, jak spędzasz wolny czas. Ciekawe czy będzie zadowolona? Jakbyś ty się poczuł, gdyby ona robiła to samo z sąsiadem? ;/;/
Jejku, jak mi jej żal, że trafiła na takiego typa. Możesz jej to ode mnie przekazać.
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
No a już myślałem że na tym forum nic mnie więcej nie zadziwi.
Chłopie, kochasz swoją kobietę ale chcesz być w ukryciu poniżany przed inną? Może powinieneś się przenieść do średniowiecza? Wtedy takie zachowanie było raczej na porządku dziennym. W ogóle to cie nie rozumiem, wypytujesz tutaj na forum ludzi co sądzą o tych twoich fetyszach. Rób co tylko dusza zapragnie, ale musisz wiedzieć że jest to złe i nie fair wobec twojej dziewczyny. Powinieneś choć raz zachować się jak facet i skończyć te chore zabawy i powiedzieć dziewczynie prawdę, no chyba że jej nie kochasz to rzuć dziewczynę i daj się zeszmacić do końca.

Powodzenia.
 
Do góry