Dostalem nietypowa propozycje od sasiadki-czy to zdrada?

slim2009

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
wroclaw
Na prawdę podoba Ci się to, że ktoś Cię poniża?
Jakoś nie umiem tego zrozumieć :p
tak,podoba mi sie,bycie niewolnikiem,sluga kobiety przez jakis czas jest ok,jak bylas zla na faceta albo ciebie wkurzyl albo jeszcze cos innego,nie mialas ochoty zeby jakis facet skamlal u twych stóp?nie myslalas nigdy zeby ponizyc mezczyzne,zeby tobie uslugiwal?jezeli czytalas wszystkie posty to tam bylo napisanie niektóre rzeczy które musialem robic,wiem ze to ponizajace moze jednak zrozumiesz ze dobrze jest miec niewolnika na smyczy choc raz na jakis czas?
 

Katarzyniak

Insza
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
763
Punkty reakcji
8
Wiek
36
Miasto
Rybnik
Nie. Nigdy nie pomyslalam o tym, zeby ponizyc mojego faceta, ja potrzebuje mezczyzny, a nie niewolnika.
Jakbys nie zauwazyl to udzielalam sie w tym temacie, wiec wiem co robiliscie
 

Katarzyniak

Insza
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
763
Punkty reakcji
8
Wiek
36
Miasto
Rybnik
W jakim sensie? Że robisz za niewolnika? Wiesz - ile ludzi, tyle zachowań i rodzajów podniet, jakbyś robił to ze swoją dziewczyną, to może bym to zrozumiała, ale nie z sąsiadka.
Jeżeli miałabym Cię krytykować, to nie za to, że lubisz takie zachowania, alre za to, że robisz to w sumie z obcą osobą. No i za to, że ukrywasz to
 

slim2009

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
wroclaw
W jakim sensie? Że robisz za niewolnika? Wiesz - ile ludzi, tyle zachowań i rodzajów podniet, jakbyś robił to ze swoją dziewczyną, to może bym to zrozumiała, ale nie z sąsiadka.
Jeżeli miałabym Cię krytykować, to nie za to, że lubisz takie zachowania, alre za to, że robisz to w sumie z obcą osobą. No i za to, że ukrywasz to
ale dziewczyna nie lubi tego bo nieraz rozmawialem na te tematy widzialem jej reakcje,sasiadka jeszcze sie fajnie ubierze(chodzi mi o strój )nic tylko sluzyc kobiecie na czworakach,powala mnie do swych stóp,wiem ze to nie fair ale co zrobic?
 

Katarzyniak

Insza
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
763
Punkty reakcji
8
Wiek
36
Miasto
Rybnik
Wiem, że Twoja dziewczyna nie lubi takich zabaw.
Też by mi się to nie podobało.
Widzę, że i tak dalje będziesz się w takie cxoś bawił z sąsiadką i jest to oszukiwanie Twojej dziewczyny.
Wiesz, jak Ty byś zareagował, gdybyś Ty zobaczył swoją dziewczynę w takiej sytuacji i nAdal nie potrafisz z tego zrezygnować ?
 

slim2009

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
wroclaw
Wiem, że Twoja dziewczyna nie lubi takich zabaw.
Też by mi się to nie podobało.
Widzę, że i tak dalje będziesz się w takie cxoś bawił z sąsiadką i jest to oszukiwanie Twojej dziewczyny.
Wiesz, jak Ty byś zareagował, gdybyś Ty zobaczył swoją dziewczynę w takiej sytuacji i nAdal nie potrafisz z tego zrezygnować ?
na razie nie chce rezygnowac,bo po prostu lubie to,jestem naprawde w trudnuej sytuacji,mam problem i juz
 

Katarzyniak

Insza
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
763
Punkty reakcji
8
Wiek
36
Miasto
Rybnik
Tylko?
Większości ludziom nie zdarza się to wcale, a jak już, to ze stałą partnerką.
Wiem, że Twoja dziewczyna tego nie toleruje, uszanuj to i nie rób takich rzeczy za jej plecami...
 

slim2009

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
wroclaw
Tylko?
Większości ludziom nie zdarza się to wcale, a jak już, to ze stałą partnerką.
Wiem, że Twoja dziewczyna tego nie toleruje, uszanuj to i nie rób takich rzeczy za jej plecami...
wiem ze ludziom to sie nie zdarza bo ta sa zapewne rzadkie przypadki,ale co jest tak naprawde zlego ze umyje jej podloge na czworakach,albo ze wyczyszcze jej buty?ta kobieta jest zadowolona z tego ze ma czasem sluge w domu i ze wyreczam ja z obowiazków i ze moze rozkazywac mi wiedzac ze zrobie to natychmiastowo.nie wiem co zrobic,sorry ze mam inne zdanie od ciebie w tej sprawie
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Czego Ty chcesz ? Piszesz temat jezeli chcesz znac opinie ludzi, sa one dosc jednoznaczne jakbys niezauwazyl, a Ty wyskakujesz ze masz inne zdanie, no to ok.. rob sobie jak chcesz przeciez. Rajcuje Ciebie uslugiwanie jakies panie no to zyc nie umierac, oklamuj dalej dziewczyne jak nic dla Ciebie ona nie znaczy, proste.

Albo rybka albo ptaszek, wiec skoncz te jalowe dyskusje.
 

Pajda23

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2009
Posty
326
Punkty reakcji
1
Wiek
113
Miasto
Gniezno
hmm...Co jest złego w tym , że umyjesz podłogę sąsiadce na czworakach , robiąc za niewolnika z własnej woli?
Jakbyś zobaczył kumpla , który na czworaka przy twojej obecności zanosi herbatkę na plecach i kapcie w buzi obcej osobie , co byś sobie o nim pomyślał?? Nie no gruba sytuacja.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
jaja se robisz czy masz klopoty z jaznia ?

A moze masz specyficzne podejscie do milosci z mozna kochac jedna kobiete a bawic sie w niewolnika dla innej ?

Grubo :D
 

slim2009

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
wroclaw
dobra,macie racje,poznalem opinie ludzi,o ile pamietam tylko 1 napisala ze to ok,reszta ze zdrada,dzieki za opinie,moze uda sie znalezc jakies wyjscie z tej sytuacji ale watpie.musze jakos z tym zyc,dla mnie jest to 100 razy mniejsza,gorsza rzecz niz jakby ktos mial romans z inna dziewczyna,kochal sie z nia co chwile,spotykal sie czesto itp,ale to jest tylko moje zdanie wiem ze inni nie koniecznie musza sie ze mna zgodzic.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Czasami trzeba sie poswiecic i isc na kompromis.

Jezeli cos jest dla twojej dziewczyny nie wpozadku to z tego rezygnujesz i robisz to dla NIEJ, proste ?
 

Katarzyniak

Insza
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
763
Punkty reakcji
8
Wiek
36
Miasto
Rybnik
dobra,macie racje,poznalem opinie ludzi,o ile pamietam tylko 1 napisala ze to ok,reszta ze zdrada,dzieki za opinie,moze uda sie znalezc jakies wyjscie z tej sytuacji ale watpie.musze jakos z tym zyc,dla mnie jest to 100 razy mniejsza,gorsza rzecz niz jakby ktos mial romans z inna dziewczyna,kochal sie z nia co chwile,spotykal sie czesto itp,ale to jest tylko moje zdanie wiem ze inni nie koniecznie musza sie ze mna zgodzic.

A dla niektórych jest to jedno, nie ma większej lub mniejszej zdrady
 
Do góry