Dostalem nietypowa propozycje od sasiadki-czy to zdrada?

slim2009

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
wroclaw
Moja sasiadka zaproponowala mi "zabawe"w Pania i niewolnik,wie ze mam taki charakter,zgodzilem sie raz, ona chce i ja tez zebysmy,od czasu do czasu robili sobie takie sesje,czy waszym zdaniem to zdrada?oczywiscie nie bylo zadnego seksu oraz nie bedzie,ani ona ani ja tego niechcemy.co o tym sadzicie?Zaden sex
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
To po co te zabawy? W jakim charakterze? Dziwne... O co chodzi z tą panią i niewolnikiem? Bo mi się (jak większości zapewne) z jednym kojarzy :p
 

slim2009

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
wroclaw
To po co te zabawy? W jakim charakterze? Dziwne... O co chodzi z tą panią i niewolnikiem? Bo mi się (jak większości zapewne) z jednym kojarzy :p
po prostu ona jest PANI a ja jej niewolnikiem,nie ma zadnego seksu ani tym podobne,a z czym tobie sie to kojarzy?
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
Może po prostu nie mogła gosposi znaleźć i Cię wykorzystuje :p

Określenie "ona jest PANI a ja jej niewolnikiem" jednoznacznie kojarzy mi się z seksem. Ale skoro mówisz, że do zbliżeń nie dochodzi, to jak Wy się 'bawicie'?
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
No a z czym ma się kojarzyć? <_<. Chyba jasne.

To w takim razie ty jesteś 'wynieś przynieś pozamiataj'? Ja bym się w życiu na takie coś nie zgodził bo i po co? Zrobisz jak będziesz chciał.
 

Katarzyniak

Insza
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
763
Punkty reakcji
8
Wiek
36
Miasto
Rybnik
Pytasz się czy to zdrada, ale nie napisałeś, czy któreś z Was ma partnera itp.
Mi ( tak jak i innym) pani i niewolnik także kojarzy się tylko z seksem :)
 

slim2009

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
wroclaw
Może po prostu nie mogła gosposi znaleźć i Cię wykorzystuje :p

Określenie "ona jest PANI a ja jej niewolnikiem" jednoznacznie kojarzy mi się z seksem. Ale skoro mówisz, że do zbliżeń nie dochodzi, to jak Wy się 'bawicie'?
np.robie jej kawe i przynosze na kolanach,ona w tym czasie siedzi w fotelu,myje podloge na czworakach mam obroze a ona trzyma smycz,w taki sposób,jestem w pozycji na czworakach a ona oglada serial albo czyta cos majac nogi na moich plecach,albo pije ta kawe a ja jestem znowu na czworakach kladzie to na plecach,rozmawia z kolezanka przez tel a ja wtym czasie czyszcze jej buty które ma na sobie,rzuca mi kolo nóg na podloge kawalki jedzenia a ja jem ,bez pomocy rak itp
 

slim2009

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
wroclaw
Trudno mi powiedzieć, niby nie ma seksu, ale jednak masz kontakt z inną kobietą i najwyraźniej Cię to w jakiś sposób podnieca, skoro zgadzasz się na takie traktowanie
ale zadnego kontaktu seksualnego nie ma,nie wiem czy to mozna powiedziec podniecenie,lubie w taki sposób sluzyc jej
 

Katarzyniak

Insza
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
763
Punkty reakcji
8
Wiek
36
Miasto
Rybnik
ale zadnego kontaktu seksualnego nie ma,nie wiem czy to mozna powiedziec podniecenie,lubie w taki sposób sluzyc jej

Ile ludzi, tyle podejść do danej sytuacji.
Nie napisałeś, czy masz kogoś, ale jeżeli masz, to podejrzewam, że tewj osobie się to nie spodoba.
Ale to tylko moje zdanie
 

slim2009

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
wroclaw
Ile ludzi, tyle podejść do danej sytuacji.
Nie napisałeś, czy masz kogoś, ale jeżeli masz, to podejrzewam, że tewj osobie się to nie spodoba.
Ale to tylko moje zdanie
mam dziewczyne,ona na takie cos nie pojdzie,czasem podchodzilem z tym tematem,nic,z sasiadka mnie nic nie laczy!!!i nie bedzie po prostu od czasu do czasu chce zebymb byl jej niewolnikiem,sluga
 

Katarzyniak

Insza
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
763
Punkty reakcji
8
Wiek
36
Miasto
Rybnik
Takie zabawy powinny nas łączyć tylko i wyłącznie z partnerami, nie ze znajomymi.
Jakby tak odwrócić kota ogonem - jakbyś się poczuł, gdybyś wszedł do domu, a tu Tewoja partnerka przynosi sąsiadowi papcie w zębach?
 

slim2009

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
wroclaw
Takie zabawy powinny nas łączyć tylko i wyłącznie z partnerami, nie ze znajomymi.
Jakby tak odwrócić kota ogonem - jakbyś się poczuł, gdybyś wszedł do domu, a tu Tewoja partnerka przynosi sąsiadowi papcie w zębach?
rozumiem ciebie,czyli jest to zle i juz,tak?dzieki za opinie,chce sie dowiedziec co ludzie sadza o tym,papcie tez jej musialem w zebach przynies,to tak na uboczu,...bym chyba takiego za jaja powiesil,sadzisz ze te rzeczy sa zbyt ponizajace czy moze tylko niektóre z nich?tak tylko pytam
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Są poniżające i nie mają sensu. Jak widzisz, sam powiedziałeś że ubił byś sąsiada. Ja nie mam więcej pytań a ty nie powinieneś mieć już żadnych wątpliwości.
 

Katarzyniak

Insza
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
763
Punkty reakcji
8
Wiek
36
Miasto
Rybnik
Podejrzewam, że zdanie 99% forumowiczów będzie takie jak i moje.
Jak ma się ochotę na takie zabawy, to muszą je nas łączyć z partnerem/partnerką.
Skoro się w to bawiłeś, to oznacza, że w jakiś sposób Ci się to podobało, była to jakaś podnieta dla Ciebie.
Jestem stanowczo na nie :)
 

Pajda23

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2009
Posty
326
Punkty reakcji
1
Wiek
113
Miasto
Gniezno
Co to w ogóle za zabawa ? Jeżeli Cię to nie podnieca to o co chodzi ?
Jasne , że taka zabawa kojarzy się z jednym , ale jeżeli nie ma tutaj podtekstów erotycznych to o co chodzi??
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Zamiast pisac na forum powinienes najpier porozmiawac z dziewczyna co o tym sadzi, pewnie bylaby w niebo wzieta...

swoja drogoa fajne masz zabawy :eek:k:
 
Do góry