Dostalem nietypowa propozycje od sasiadki-czy to zdrada?

W

wroneczki4

Guest
Ten temat to jakaś parodia... tak samo jak zboczenie założyciela tematu.
Lepiej niech założyciel tematu wmówi sobie, że ma fetysz na papier toaletowy.

Jak można chcieć być poniżanym?...
 

slim2009

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
wroclaw
w sobote znowu mnie zaprosila,tym razem byla z kolezanka,chyba chodzilo o to zeby jej pokazac jak sie tresuje faceta,no i bylem tresowany i to doslownie,trudno z tego zrezygnowac,byc u stóp kobiety i skamlec jak piesek to jest dla mnie fajne przezycie
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Miękka ci.pka z Ciebie, a nie facet. To jest choroba. Wiem, pojechałam po bandzie, ale taka jest prawda. Co prawda, nie jest to bezpośrednia zdrada, ale robisz to za plecami ukochanej kobiety. Nie chodzi o to, że nie chcesz jej ranić, tylko o to, że wiesz, że jakby się dowiedziała, to by Cię zostawiła. Żadna normalna kobieta nie chce wiązać się z kimś takim.
 

slim2009

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
wroclaw
Miękka ci.pka z Ciebie, a nie facet. To jest choroba. Wiem, pojechałam po bandzie, ale taka jest prawda. Co prawda, nie jest to bezpośrednia zdrada, ale robisz to za plecami ukochanej kobiety. Nie chodzi o to, że nie chcesz jej ranić, tylko o to, że wiesz, że jakby się dowiedziała, to by Cię zostawiła. Żadna normalna kobieta nie chce wiązać się z kimś takim.
dlaczego sadzisz ze to choroba?mysle ze jest wiele kobiet które chcialy by miec faceta u stóp

Miękka ci.pka z Ciebie, a nie facet. To jest choroba. Wiem, pojechałam po bandzie, ale taka jest prawda. Co prawda, nie jest to bezpośrednia zdrada, ale robisz to za plecami ukochanej kobiety. Nie chodzi o to, że nie chcesz jej ranić, tylko o to, że wiesz, że jakby się dowiedziała, to by Cię zostawiła. Żadna normalna kobieta nie chce wiązać się z kimś takim.
dlaczego sadzisz ze to choroba?mysle ze jest wiele kobiet które chcialy by miec faceta u stóp
 

slim2009

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
wroclaw
w niedziele równiez bylem,sasiaDKA POWIEDZIALA ZE JEJ KOLEZANCE SPODOBALO SIE MIEC ZA DARMO SLUGE I NIEWOLNIKA,I CHCE WUNAJAC MNIE OD SASIADKI NA 1 GODZ,W JAKIS DZIEN,PODOBNE RZECZY BEDE MUSIAL ROBIC CZYSZCZENIE PODLÓG NA CZWORAKACH,KAWA,POSILEK CZYSZCZENIE BUTÓW,PODNOZEK ITP,SADZE ZE PÓJDE,NIECH KOBIETA SOBIE ODPOCZNIE,MYSLE ZE ZA TE WSZYSTKIE OKRUTNE RZECZY KTÓRE SPOTKALY(I SPOTYKAJA)KOBIETY,ZASLUGUJA OD CZASU DO CZASU NA TO
 

Quality

Marzyciel realista
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
1 039
Punkty reakcji
8
Wiek
16
Miasto
Opole
Mam nadzieję , że to wszystko co robisz wyjdzie na jaw , a twoja "ukochana" (jak wiele cynizmu musisz używać tak ją nazywając..) potraktuje Cie jak parszywego kundla i to tak byś nie poczuł się "fajnie".
 

gazowana

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Napisano 30 październik 2009 - 21:40

Wyświetl postUżytkownik slim20092009 dnia 29 październik 2009 - 12:49 napisał
dlaczego sadzisz ze to choroba?mysle ze jest wiele kobiet które chcialy by miec faceta u stóp

Mylisz się i to grubo. Kobiety pragną mężczyzn posiadających godność, której nie masz. Jesteś marionetką w rękach tej kobiety. Nie masz jaj, ot co.

Czyli tłumacząc to na język mężczyzn - kobieta potrzebuje PANA a nie niewolnika :D:D

Już nikt nic na to nie poradzi że On tak lubi, dla jednego anal już jest nie do przyjęcia a inny będzie szukał partnera do do hard sesji BDSM . Tylko jedno mnie zirytowało , potrafił powiedzieć sąsiadce o swoich fantazjach a ukochanej dziewczynie już nie... Nawet nie spróbował jej przekonać żeby chociaż raz spróbowała, może akurat by jej się spodobało. Do tego on nie widzi nic w tym strasznego ale sam nie chciałby zobaczyć swojej dziewczyny w takiej sytuacji :D No i jeszcze znajoma sąsiadki taka biedna tyle w życiu wycierpiała oczywiście że trzeba jej pomóc, ciekawe czy do mamusi tak chętnie przychodzi sprzątać...
 

Pin a'la Colada

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2009
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
BYDGOSZCZ
Buahahahahahahaha :lol: :mruga:
Że hm? Ale o co chodzi?

Chłopie! Wróóóć... "Panienko" to Ty jesteś marionetką w jej rękach dajesz ze sobą zrobić co tylko ona chce!
W dzisiejszym dziwnym świecie takie zachowanie jak Twoje jest baaardzo podejrzane. Dlaczrgo? Bo:
- nie czerpiesz żadnych korzyści materialnych
- j.w / seksualnych !
A jak kopnie Cie w d.u.p.e to jej podziękujesz i pocałujesz w zadek???
Ludzie...Szaleniec...
Po co Ci to? No po co?

Chyba,że Ty lubisz jak się Tobą poniewiera... Wiesz to taki fetysz bardziej jest ;>
 

slim2009

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
wroclaw
[quote name='Pin a'la Colada' date='17 listopad 2009 - 19:05' timestamp='1258481110' post='2215641']
Buahahahahahahaha :lol: :mruga:
Że hm? Ale o co chodzi?

Chłopie! Wróóóć... "Panienko" to Ty jesteś marionetką w jej rękach dajesz ze sobą zrobić co tylko ona chce!
W dzisiejszym dziwnym świecie takie zachowanie jak Twoje jest baaardzo podejrzane. Dlaczrgo? Bo:
- nie czerpiesz żadnych korzyści materialnych
- j.w / seksualnych !
A jak kopnie Cie w d.u.p.e to jej podziękujesz i pocałujesz w zadek???
Ludzie...Szaleniec...
Po co Ci to? No po co?

Chyba,że Ty lubisz jak się Tobą poniewiera... Wiesz to taki fetysz bardziej jest ;>
[/quote]
po prostu lubie jej pomagac,to ze jest to troche ponizajece...trudno,sasiadka jest zadowolona ze ma sluge od czasu do czasu
 

Quality

Marzyciel realista
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
1 039
Punkty reakcji
8
Wiek
16
Miasto
Opole
Twoja dziewczyna chyba musiala być bardzo zdesperowana, że wybrała sobie takiego 'partnera' ><
 

slim2009

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
wroclaw
Twoja dziewczyna chyba musiala być bardzo zdesperowana, że wybrała sobie takiego 'partnera' ><
wcale nie,kochamy sie z dziewczyna bardzo mocno,wszystko jest ok,znajomi mowia ze jestesmy stworzeni dla siebie,tak widac po nas jak jest nam wspaniale razem...tylko ze nikt nie wie o sasiadce ze od czasu do casu(naprawde rzadko)jestem sluzacym i pomagam jej w domu np umyc podloge i juz
 

Katarzyniak

Insza
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
763
Punkty reakcji
8
Wiek
36
Miasto
Rybnik
wcale nie,kochamy sie z dziewczyna bardzo mocno,wszystko jest ok,znajomi mowia ze jestesmy stworzeni dla siebie,tak widac po nas jak jest nam wspaniale razem...tylko ze nikt nie wie o sasiadce ze od czasu do casu(naprawde rzadko)jestem sluzacym i pomagam jej w domu np umyc podloge i juz

Skoro tak rzadko to robiosz, to dlaczego tak trudno ci z tego zrezygnowac?
 

Tirell

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
45
Punkty reakcji
0
Przykro mi, ale jesteś idiotą. Totalnym idiotą.

Ci wcale na pomocy nie zależy, tylko na tym żeby odczuć tą "podniete". Twojej sąsiadce chodzi o to samo.

Tak Ci trudno z tego zrezygnować. Mam nadzieje że twoja dziewczyna prędzej czy później się o tym dowie.

Zdenerwowałem się czytając twoje wypowiedzi, ale nie rozumiem jak można coś takiego robić swojej dziewczynie. Idź się lecz.
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
dne jest to co robi autor tematu. Jak tak można. Dla mnie to jest w pewnym sensie zdrada. Tak jak pozostali, życzę aby jak najszybciej Twoja laska dowiedziała sie co lubisz robić w wolnym czasie.
 
Do góry