czy Rihanna, Lady Gada to marionetki sekty iluminatów

max242

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2012
Posty
368
Punkty reakcji
16
Odpowiedź na pytanie, ratuję dziecko bo życie istoty bezbronnej w danej sytuacji jest rzeczą dla mnie priorytetową.

Nie mam nic przeciwko temu, abyś odchodził delikatnie od sztywnej ideologii. Uważam, że w Twoim przypadku satanizm rzeczywiście może się bardzo różnić od tego przedstawianego przez większość Chrześcijan, satanistów również.
Przewiduję, że w danych sytuacjach nie będziesz się kierował rachunkiem prawdopodobieństwa i prostym przelicznikiem strat i zysków.
Działanie dla dobra ogółu często może przynieść wymierne korzyści, ale tu dokonujesz wyraźnego poświęcenia i myślę, że wielu satanistów dążących do perfekcji(albo tacy jak mój znajomy-ma identyczne podejście), może patrzeć na Twoje stanowisko w tej sprawie z niesmakiem. Jeżeli Twój nowo rodzący się kodeks praw dopuszcza ignorowanie totalnego egoizmu, to może warto się zastanowić, czy nazwa satanizm na pewno będzie adekwatna do Twoich działań w przyszłości. Nie liczyłbym na zrozumienie i okazywanie szacunku ze strony nowo powstających formacji satanistycznych. Szczególnie ludzi działających w pojedynkę, którzy dobrze wiedzą czym jest "zimna krew". To jest związane z honorem, i nie będą ryzykować kontaktów z człowiekiem niezdecydowanym. Czy tam zamierzasz ukrywać swoje stanowisko? Znam ludzi, którzy czerpią olbrzymie korzyści z życia i nie działają w sposób jawny. Do czego zatem jest potrzebny satanizm...

Wiem, że każdy nie katolik to "poganin" nie zasługujący na łaskę waszego boga, dlatego jestem dumny że należę do tego zacnego grona i miłego "życia w waszym raju" bo ja idę do grobu i tam po śmierci spędzę wieczność.

Na co Ci duma w grobie, jeżeli myślisz długofalowo to pomyśl. Sam nie mam pewności jak to jest, ale włażenie do grobu "dla szpanu", to lekka przesada...

Słyszałem wypowiedź Satanisty która brzmiała tak "czemu jak ktoś strzeli sobie w głowę w mieszkaniu gdzie jest krzyż na ścianie to nie mówi się o samobójstwie w imię chrześcijaństwa a gdy to samo stanie się w mieszkaniu gdzie jest Biblia Szatana od razu jest mowa o morderstwie w imię Szatana"?

W Chrześcijaństwie są niedopuszczalne takie ofiary, a w "sataniźmie" nie do końca wiadomo o co chodzi. Ludzie tak to widzą...

Egzorcyści, słyszałem wywody już kilku w swoim życiu i najgorsze jest to, że te barany serio wierzą w te pierdoły.


Zgadza się, gdybyś zapytał jeszcze kolejne kilka tysięcy "tych baranów" o zdanie, to okazałoby się, że się nieźle ZMÓWILI. Wręcz telepatycznie łączą się Oni podczas wygłaszania swoich opini w wywiadach. Że też im się nie znudzi tak przez całe życie kłamać, ale to przecież łatwiutka praca jest. Poza tym opętani też się zmówili, a Ci są bardzo cierpliwi...
A sataniści zawsze mówią prawdę, tylko jakoś nie mogą się zmówić co do kwestii diabła.
 

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
człowieku nie zdajesz sobie sprawy z tego co robisz. Satanizm to pierwszy krok do piekła. Jak można czytać takie bzdury, które napisał człowiek pod natchnieniem diabła

a wiesz po co jest stworzona ta cała filozofia "satanistyczna"?

żeby ludzie żyjąc w przeświadczeniu że po śmierci nic niema, robili co chcieli niczym się nie przejmując, grzeszyli tylko po to żeby zaspakajać swoje pragnienia nie zważając na to czy krzywdzą przy tym innych, dbając tylko o siebie, a przy okazji bluźnili przeciwko Bogu,


tylko po śmierci spotyka ich przykra niespodzianka

okaże się że żyją, i są w piekle z którego nie ma odwrotu, są skazani na wieczne męki, tortury


W tej książce spisanej z natchnienia diabła, jest przedstawione wszystko to co prowadzi człowieka na wieczne potępienie z wyjątkiem jednej prawdy, takiej że człowiek jednak żyje po śmierci, trafia do piekła i staje się kolejną zabawką najgorszego psychopaty i mordercy jaki tylko może być diabła, który dla swoich wyznawców ma tylko jedną rzecz do zaoferowania "tortury"

a człowiek który napisał tą książkę teraz już nie żyje, a najprawdopodobniej teraz płaczę, skręca się w agonii i błaga o pomoc w piekle, z którego nie wyjdzie nigdy

polecam Ci obejrzeć film który przedstawia to jak wygląda piekło, to jest świadectwo nastoletniej dziewczyny która przeżyła śmierć kliniczną i miała jego wizje, obejrzyj ten film żebyś miał świadomość tego co to jest piekło, i po myśl sobie "a co jeśli ono faktycznie istnieje"


od 10:50 min zaczyna się opis piekła

No ja trochę odbiegam od tematu
No ale ty to już kosmos
Przecież to był założony temat przez ciebie
Teraz się dziwisz że jest poruszona tematyka Satanizmu
Gadaj do rzeczy i przestań czytać morały
Po dobremu nie dochodzi
To trzeba po złemu :angry:

Max242 twoja wypowiedź jest dość uniwersalna
Ale pytałeś się żeby ktoś postronny powiedział kto ma rację
Twoje wypowiedzi uważam bardziej odpowiadają Satanizmu

Pozdrawiam
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Więc tak, Max - mój kodeks działań najczęściej wynika z tego co zyska gdy coś zrobię i na ile będzie dobre to dla mnie. Ratowanie dziecka jest musi wynikać akurat z mojego kodeksu ale z podstaw tej ścieżki, gdzie wbrew wszystkim pogłoskom ceni się życie. Satanizm jest potrzeby by wiedzieć że nie ma czegoś ponad człowiekiem i nikt rozkazywać mu nie będzie, tylko własny kodeks pozwala na wytyczenie granic ale tak naznaczone granice nie są narzucone jak chrześcijaństwie więc nie ma mowy o ograniczaniu.

Nie wiem kto włazi do grobu "dla szpanu" ale tu takich nie widziałem, ja nie boje się śmierci więc czemu mam jej tak unikać by nawet nie wspomnieć o tym w poście?

W Chrześcijaństwie są niedopuszczalne takie ofiary, a w "sataniźmie" nie do końca wiadomo o co chodzi. Ludzie tak to widzą...
I tu już mamy rozjazd w tym o czym gadamy - nie dotykaj teistycznej części Satanizmu. Gadasz z kimś kto nie jest czcicielem Szatana i jego postaci więc czemu gadasz ze mną jak bym był?
To tak jak bym zaczął rozmawiać z Tobą jak z terrorystą islamskim bo nie skupiam się na Twoim wyznaniu..

Zgadza się, gdybyś zapytał jeszcze kolejne kilka tysięcy "tych baranów" o zdanie, to okazałoby się, że się nieźle ZMÓWILI. Wręcz telepatycznie łączą się Oni podczas wygłaszania swoich opini w wywiadach. Że też im się nie znudzi tak przez całe życie kłamać, ale to przecież łatwiutka praca jest.
Łatwiutka, to akurat prawda. Opętani są chorzy i nie mam zamiaru zmieniać zdania, co do egzorcystów - uczą się tego samego i mają swój tok pracy, jak każdy robią coś na okrągło. Ich zasada działania musi być identyczna by ten cały "egzorcyzm" się udał, to tak jak z nauką czytania - wiesz że jak widzisz C to czytasz C a nie np, X bo by zdanie wyszło do bani i wreszcie by się ludzie zorientowali że nie umiesz czytać np.
 

max242

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2012
Posty
368
Punkty reakcji
16
Łatwiutka, to akurat prawda. Opętani są chorzy i nie mam zamiaru zmieniać zdania, co do egzorcystów - uczą się tego samego i mają swój tok pracy, jak każdy robią coś na okrągło. Ich zasada działania musi być identyczna by ten cały "egzorcyzm" się udał, to tak jak z nauką czytania - wiesz że jak widzisz C to czytasz C a nie np, X bo by zdanie wyszło do bani i wreszcie by się ludzie zorientowali że nie umiesz czytać np.

Ale dlaczego nie udowadniasz kłamstwa wszystkich egzorcystów?-tego, że z ludzi honoru stali się obłudnikami. Bo tak nie jest...
A dlaczego nie zauważają, i nie biorą pod uwagę tłumaczeń tak prostych jak to Twoje?-Bo to nie jest żadne tłumaczenie...
No wybacz, nawet psychiatrzy przechodzą na ich stronę. Jeżeli prawda zawsze jest prosta, to dlaczego jej nie zauważają. Nazywając ich tylko wspólnikami egzorcystów, wybijasz sobie wszystkie argumenty z rąk...
To zjawisko zawiera w sobie setki, tysiące powtarzających zachowań, także niesamowitych efektów, których przecież nie dostrzegamy na codzień.
Jasnowidzenie, zaglądanie w przeszłość i przyszłość, obnażanie grzechów osób postronnych, a nawet coś co możnaby nazwać telekinezą. To wszystko to nieustanne komplikowanie i utrudnianie prowadzonego rytuału(!). Jest jeszcze wiele innych...
Do tego dochodzą kwestie czysto duchowe, ale tu już trzeba zapoznać się z całym procesem uzdrawiania. Czemu żaden sceptyk nie tłumaczy tego w szerszym kontekście, tylko woła o pomoc psychiatrów.
To, że w innych religiach występują podobne zjawiska, nie umniejsza moim zdaniem wagi problemu. Dla wielu może to być dodatkowy dowód na to, że zjawisko jest prawdziwe.
Może nawet nie podobać się historia Kościoła i Jego błędy, do których się przyznaje, ale nie może mieć to wpływu na ocenę samego zjawiska. A niestety ma, i widać to w wielu wypowiedziach. Czekam na jakieś słuszne wątpliwości, bo chciałbym pogłębić ten problem. Chyba jednak nie prędko się ich doczekam...
Póki co, strzałka pewności zmierza w kierunku potwierdzenia, że egzorcyści mają rację.

"Teraz już tylko potrzeba nam sił, aby uwierzyć w to co widzimy..."
 

Hanadai

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
801
Punkty reakcji
15
MaraksGhash napisał:
Satanizm jest potrzeby by wiedzieć że nie ma czegoś ponad człowiekiem i nikt rozkazywać mu nie będzie, tylko własny kodeks pozwala na wytyczenie granic
A skąd pewność, że gdzieś tam w innej galaktyce nie ma istot mądrzejszych i o wiele lepiej rozwiniętych od nas?
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Ale dlaczego nie udowadniasz kłamstwa wszystkich egzorcystów?-
Dlaczego egzorcyści nie udowodnią istnienia Szatana i demonów, ja nie widziałem filmu gdzie osoba niby opętana ma nad ludzką moc, biega po ścianach i turla się gdy tamci wypowiadają swoje formułki, skoro mają rację to czemu nie publikują tego na ogólnym forum - temu że nie ma takich zachowań.

A skąd pewność, że gdzieś tam w innej galaktyce nie ma istot mądrzejszych i o wiele lepiej rozwiniętych od nas?
A skąd pewność że jest coś takiego, widziałem ludzi co przytulali się do drzew i słuchali co do nich mówi np, oni mają wiarę w naturę więc czemu ktoś ma im wmawiać że drzewa nie gadają do ludzi? Tak samo, skoro jednostka twierdzi że jest jedyna i nie ma nad nią władzy nikt to w takim przekonaniu powinna umrzeć.
 

luk1407

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
223
Punkty reakcji
7
Wiek
37
satanizm to pierwszy krok do piekła

ta cała filozofia o której piszesz jest zainspirowana przez diabła

który przekazał ją naiwnym ludziom, nie mówiąc najważniejszego

do czego to prowadzi, do piekła

szatan to przede wszystkim oszust, kłamca i zwodziciel, który robi wszystko żeby jak najwięcej ludzi trafiało do piekła gdzie stają się jego własnością


każdy człowiek po śmierci staje przed Sądem Bożym i jest rozliczany ze swojego całego życia


a wieczne potępienie to największy koszmar jaki kogoś może spotkać, który trwa bez końca przez całą wieczność

satanizm, podobnie jak ideologia nazistów, pochodzi od diabła


wiesz co się stało z tymi wszystkimi zbrodniarzami takimi jak Hitler, Stalin?

palą się w piekle, bez szansy na powrót


wyznając światopogląd który jest zainspirowany przez diabła, stoisz nad przepaścią, a wielu do niej spadnie, bez szansy na powrót


ludzie na ziemi myślą że są bez karni, że jeżeli uda im się oszukać wszystkich nic im się nie stanie, ale po śmierci i tak każdego spotka sprawiedliwość


dlaczego trzeba się pilnować i nie popełniać takiego błędu jak ludzie którzy kiedyś żyli pośród nas, a teraz są w piekle i cierpią męki
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Szatan to oskarżyciel i jest wolny bo nie słuchał rozkazów rozkapryszonego i bez względnego bozka.
Nie wiem skąd takie brednie wyciągasz ale wierz ślepo dalej w zabobony o bogu, diable i piekle.
Szatan to nie diabeł i czyta się posty pisane na takie tematy bo kiedyś już o tym było - pisał to Brave, jeśli dobrze pamiętam, że nie uosabia się zła diabła w osobie Szatana.

Satanizm to wolność jednostki a nie kiszenie własnego zdania pod jarzmem zabobonu.

Za nie tolerancję i siłowe nawracanie wielu pseudo klechów gryzie ziemie, od początku tej zbędnej i chorej chrystianizacji - prawidłowo.

Żydzi wierzą w piekło a Sataniści nie i to czyni ludzi wolnymi - rozsądek.
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Nie prawda żydzi przejęli to od wcześniejszego ludu
Zgadzam się, tak jak uosobienie zła w jednej osobie (mam na myśli Arymana) lub wygląd Szatana (połączenie Setha, Satyra i Arymana), dużo jest podebrane innym, wiem o tym ale pisząc z kimś wyrażającym typowo fanatyczne i katolickie zasady, piszę do niego właśnie w ten sposób.

Wiesz Fan-Fan, czasami fanatyzm potrafi bardzo wkurzyć, zwłaszcza taki "wmuszany" w kogoś. Ogólnie staram się go zwalczać na wszelkie sposoby.

Tak w ogóle to piszemy obok tematu, Iluminaci a sataniści to nie to samo, więc może wrócimy na tor a nie będziemy dalej mnie "nawracać"?
 

luk1407

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
223
Punkty reakcji
7
Wiek
37
Szatan to oskarżyciel i jest wolny bo nie słuchał rozkazów rozkapryszonego i bez względnego bozka.
Nie wiem skąd takie brednie wyciągasz ale wierz ślepo dalej w zabobony o bogu, diable i piekle.
Szatan to nie diabeł i czyta się posty pisane na takie tematy bo kiedyś już o tym było - pisał to Brave, jeśli dobrze pamiętam, że nie uosabia się zła diabła w osobie Szatana.

Satanizm to wolność jednostki a nie kiszenie własnego zdania pod jarzmem zabobonu.

Za nie tolerancję i siłowe nawracanie wielu pseudo klechów gryzie ziemie, od początku tej zbędnej i chorej chrystianizacji - prawidłowo.

Żydzi wierzą w piekło a Sataniści nie i to czyni ludzi wolnymi - rozsądek.

tak właśnie diabeł chce żebyś myślał

żebyś obrażał Boga, żebyś żył w grzechu i wcale się tym nie przejmował, żebyś budował w sobie pychę, że ty jesteś najmądrzejszy, ty wiesz najlepiej jak się zachowywać, co jest dobre a co złe, a do tego wpaja ci jeszcze samo zło, poprzez satanizm, tak żebyś chciał być zły,

że bycie złym to sposób na życie, i tak się opłaca, mam z tego same korzyści, ale tak nie jest

szatan to jest upadły anioł, oszust i kłamca, który od wieków zwodzi ludzi,

jak potrafi kłamać najlepiej widać na tej odmianie satanizmu którą głosisz, wszystko w niej zawarł co może podobać się ludziom, oprócz jednej prawdy, że jednak istnieje życie po śmierci, a droga którą on pokazał poprzez satanizm, prowadzi prosto do piekła

szatan to jest demon, a jaki jest naprawdę możesz zobaczyć na przykładzie opętań

on nie nawiedzi Boga, ludzi

Szatan to nie oskarżyciel, on chce żebyś tak o nim myślał

to morderca, i największy zbrodniarz wszech czasów

sadysta, który się znęca nad ludźmi dotkniętymi opętaniem

który robi wszystko żeby jak najwięcej ludzi trafiało do piekła, po to żeby móc ich torturować

pamiętaj, jaki byś nie miał światopogląd, bądź dobrym człowiekiem, nie krzywdź innych, nie łam przykazań i nie obrażaj Boga, bo każdy z nas bez względu na to czy jest wierzący czy nie kiedyś stanie na Sądzie Bożym gdzie będzie rozliczany za całe swoje życie
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Nie ma boga, nie mam czegoś takiego co Ty Luk opisujesz. Pisz tak do nie grzecznych chrześcijan a nie do mnie bo nie jestem już w waszym zborze a duchowo nie byłem nigdy.

Nie przereklamowałeś tego swojego diabła, Szatana czy jak go tam chcesz nazywać?
Sadystą był wasz bóg gdy dla czystej chęć sprawdzenia i zabawy dotykał Hioba okrucieństwami.
Sadystami byli księża skazujący setki tysięcy kobiet na stos za inną wiarę, byli psychicznymi głupcami którzy powinni cierpieć nie wyobrażalnie zanim umrą i umierać powoli.

jak potrafi kłamać najlepiej widać na tej odmianie satanizmu którą głosisz
Widzę tu kolejną wpadkę, chciał bym argumentów a nie pustej żydowskiej nawracanki.
Szatan stworzył laveyańską odmianę Satanizmu dopiero w latach 60 - tych XX wieku. Czemu nie zaczął wcześniej, skoro według sprzedajnych i nie moralnych księży maił tylu wyznawców.

Oby rodzime wierzenia odradzały się i wypleniły chwasty, oni są nie szkodliwi bo trzymają łapy przy d**ie a nie wyciągają ich do innych.
Hail Satan!
żebyś obrażał Boga, żebyś żył w grzechu i wcale się tym nie przejmował, żebyś budował w sobie pychę, że ty jesteś najmądrzejszy, ty wiesz najlepiej jak się zachowywać, co jest dobre a co złe, a do tego wpaja ci jeszcze samo zło, poprzez satanizm, tak żebyś chciał być zły
Nie mam grzechu, bo nie ma czegoś takiego dla mnie, obrażałem waszego boga najróżniej jak umiałem bo przestawałem dawać się zwodzić tym bredniom a ludzie (prorocy nie widzialnego bożka) chcieli mi nakazywać i dawać polecenia co i jak mam czynić.

Unieważniłem sakramenty chrześcijan, nie mają do mnie żadnego "dostępu duchowego". Jestem wolny i sam sobie Bogiem.
 

luk1407

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
223
Punkty reakcji
7
Wiek
37
jesteś zwiedzony przez szatana

Bóg istnieje naprawdę, czy to Ci się będzie podobać czy nie

a każdy człowiek stanie przed Sądem Bożym po śmierci, bez względu na to czy jest ateistą, czy wierzącym

jak zostałeś oszukany przez diabła? wpoił w ciebie całą ideologie która prowadzi tylko w jedną stronę, do piekła, oraz wmówił Ci że on nie istnieje. Że on nie istnieje

to jest największe, perfidne kłamstwo

a później zamiast tej wolności, są tylko płacz i ogromne cierpienie w piekle

wielu z satanistów myśli że jak będą źli i oraz będą służyć szatanowi za życia spotka ich jakaś nagroda, sprzedają duszę diabłu, składają ofiary, bluźnią przeciwko Bogu któremu zależy na tym żeby zostali zbawieni

a wiesz co ich spotka po śmierci?

trafią na sale tortur, będą płakać i błagać o przebaczenie, ale już z stamtąd nie ma powrotu, to jest piekło

ten satanizm który głosisz został spisany przez człowieka który był opętany przez diabła

jak myślisz po co diabeł to przekazał ludziom ? bo jest dla nich dobry, bo ich lubi? a może po to żeby jak najwięcej ludzi zostało wiecznie potępionych, trafiało do jego świata, i stawało się jego kolejną zabawką

nie jesteś wolny, ponieważ nie myślisz sam tylko przyjmujesz ideologie która jest pułapka wymyśloną przez diabła żeby skraść twoją duszę

zastanów się

za co nienawidzisz Boga? Dlaczego go obrażasz?

Za co uwielbiasz tak szatana?

Kto chce żebyś żył wiecznie, i trafił do nieba, gdzie nie ma zła, przemocy, a ludzie żyją w zgodzie i pokoju, szatan czy Bóg?

Szatan to nie jest pozytywna postać, to demon, najbardziej zdegenerowany psychopata, morderca jaki kiedykolwiek istniał,

on będzie dla Ciebie dobry w piekle ? Nie, on cię będzie torturował

Kto jest twórcą całego zła na świecie? Szatan, który robi wszystko żeby jak najwięcej ludzi zostało potępionych

Bóg czego nas uczy? Żebyś my byli dobrzy dla siebie, szanowali się i nie krzywdzili innych

całe zło to jest dzieło szatana, który kiedyś oddziaływał na świat poprzez opętanie takich ludzi jak królowie, ludzie posiadający władzę, pisarzy, w ten sposób mógł wywierać wpływ na całe narody

Jak myślisz, gdzie był szatan w czasie II Wojny Światowej? Przy Hitlerze, w ten sposób ten demon oddziaływuje na całe narody

przez opętanie jednego człowieka który pierwszy głosił satanizm, oddziaływuje na miliony ludzi, takich jak ty prowadząc ich na wieczne potępienie

nie musi Ciebie bez pośrednio kusić , wystarczy że opęta osobę która ma wpływ na miliony, w ten sposób ten demon działa przez wieki
 

max242

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2012
Posty
368
Punkty reakcji
16
Niestety, musimy wrócić kilka pięter niżej i wyjaśnić jedną rzecz.
Dlaczego egzorcyści nie udowodnią istnienia Szatana i demonów, ja nie widziałem filmu gdzie osoba niby opętana ma nad ludzką moc, biega po ścianach i turla się gdy tamci wypowiadają swoje formułki, skoro mają rację to czemu nie publikują tego na ogólnym forum - temu że nie ma takich zachowań.

Filmy z Hollywood utrudniają zdrowe podejście do tego tematu. Ja sam łapię się na tym, że czytając informacje o świeżych wydarzeniach na temat egzorcyzmów, czuję czasami spory niedosyt. Twoje wyobrażenie tego zjawiska jest bezpośrednim przykładem tego, jak filmy sterują naszymi emocjami. Wydaje się wtedy, że takie opisy powinny być punktem wyjścia w rozmowie o egzorcyzmach. Niestety takie rzeczy się nie zdarzają, nie są w ten sposób przedstawiane przez Księży. Wierzę, że jesteś dobrze zorientowany w produkcjach nowych horrorów, ale błagam Maraks, nie przedstawiaj klatek z fikcyjnego filmu, jako wzorca do poszukiwań w świecie realnym. Przecież sam oburzasz się ceremonialnie,
kiedy wrzuca się do jednego worka cały satanizm, i musisz tłumaczyć się za niedoinformowaną większość tego podłego klanu...
Te "chore" filmy i nasze wyobrażenia, oraz wymuszanie faktów, są jednym z powodów, dlaczego brakuje na forach poważnych rozmówców. Są straszeni nonsensami, od ufologów wymaga się
doprowadzenia na smyczy zielonych ludków, a egzorcystom karze się fruwać przed kamerami.
W świecie rzeczywistym, w bardziej skromnym wydaniu zdarzają się takie wypadki-lewitacja przedmiotów podczas rytuału, uważam, że to bardzo skromny pokaz jak na diabła, i wynika pewnie z Jego ograniczeń. Ale nikt tego nie będzie filmował, jest ustanowiona bariera w tej sprawie, i nie ma oficjalnego zezwolenia.
Może pojawić się zagrożenie "rozpłynięcia się zła", moim zdaniem to całkiem prawdopodobne. Nie powinienem tego chyba mówić, ale są nagrania foniczne, które zostawiają ślad w człowieku zupełnie inny, niż zwykły lęk. Jest wyraźnie powiedziane, aby bez modlitwy, nie dotykać takich materiałów(lepiej tego nie robić tylko z ciekawości). Ja szedłem sobie na skróty, wyłuskiwałem niesprawdzone informacje pochodzące z rytuałów, i drążyłem je pod kątem historycznym. Nie radzę tego robić, w moim przypadku internet "odmówił współpracy", nie byłem w stanie niczego poskładać, a jeżeli się udawało to pojawiały się problemy absurdalnie śmieszne. Internet zachowywał się jak "zły duszek". Doszły poważne problemy w interpretowaniu rzeczywistości...(To były "jazdy" popularnie mówiąc, jeżeli ktoś prywatnie przedstawi mi swój przypadek, a okaże się zbieżny z moim, to ogłoszę oficjalne zagrożenie z tym związane, będzie widoczne na co dzień).
Po zniszczeniu wszystkiego co przechowywałem, problem zniknął. Miałem już świadomość, że trzeba Boga prosić o pomoc. Tak jest do dziś...
Prawdopodobnie tego obawia się Kościół(Jakiekolwiek oglądanie zła i przemocy tylko dla przyjemności, też jest poważnym problemem-chodzi mi tu o filmy, w których bezwzględne zło jest traktowane, jako recepta na pojawiające się problemy głównych bohaterów).
Nie sądzę, aby coś się zmieniło w tej sprawie, to jest duża odpowiedzialność ze strony Kościoła.
Gdyby jednak udało się nagrać kilka takich materiałów, to prawdopodobnie stałoby się tak samo, jak z filmami UFO, czyli czym więcej tym mniej. W dzisiejszych czasach to już nie jest dowód.
Nikt normalny nie uwierzyłby w samoistnie przesuwające się meble, czy materializację przedmiotów, czy też inne jakieś anomalia.
Może one są stanem nacisku psychicznego u Księży, kto wie...
Spójrzcie na pośrednie dowody, rozmowy rozpoznawcze prowadzone przez egzorcystów, czyli badanie przyczyn. Ciągle ta sama śpiewka, schemat widać jak na dłoni, do tego wszystkie czynniki pojawiające się równolegle. Nie zapominajcie czego boją się ofiary, nawet tego nie widząc. Jest przyczyna i skutek...
W sądzie wystarczy jeden świadek, a tutaj tysiąc będzie Wam za mało. Macie pod nosem, w swoich miastach po kilku takich świadków. Są nagrania z wywiadów, wszystko jest objaśnione. Jeżeli wolicie słuchać jednego satanisty, zamiast niezliczonej ilości prawdziwych świadków to ja już Wam nie pomogę. Jakich czasów trzeba doczekać, aby ludzie zaczęli traktować tę sprawę poważnie.
Morderstwa w naszym sąsiedztwie stają się już "nudne", a jeszcze niedawno odbywały się poważne rozmowy w mediach na ten temat.
Ja obserwuję przyspieszenie działania zła, a nie widzę "racjonalnych powodów" dla takich zachowań w społeczeństwie.
Czarna modliszka połyka nas, a my tego nie widzimy...

To jedno z wymienianych zagrożeń:
LINK:

http://novi-prophetha.bloog.pl/id,6187526,title,Niebezpieczne-znaki-satanistyczne,index.html?ticaid=6eb2f
 

Hanadai

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
801
Punkty reakcji
15
luk1407 napisał:
jesteś zwiedzony przez szatana

Bóg istnieje naprawdę, czy to Ci się będzie podobać czy nie
Pozwól, że się wtrącę. Ta rozmowa nie ma sensu ze względu na różnicę wierzeń i przekonań. Ty sądzisz, że szatan istnieje i, jakkolwiek to brzmi, opętał MaraksGhasha, w którego on nie wierzy. Wasza przepychanka prowadzi donikąd.

Druga sprawa, że tak naprawdę pojęcia nie masz, jakim MaraksGhash jest człowiekiem, więc jakim prawem go oceniasz? Na podstawie jego poglądów?

max242 napisał:
w bardziej skromnym wydaniu zdarzają się takie wypadki-lewitacja przedmiotów podczas rytuału
Zostało to udokumentowane przez jakiegoś neutralnego, świeckiego wydawcę czy może sam widziałeś to zjawisko, że tak twierdzisz?
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
:sleep: Hanadai, czy jesteś pewna, że piekło nie istnieje?
Tak by wynikało z Twojej obrony uprawnienia Maraksa do niewiary w nieistnienie sztana.
Jeśli kto wierzy w Boga, jako chrześcijanin, to i w istnienie piekła wierzyć musi.
Stałaś się deistką lub ateistką?
Nie mam zapędów misyjnych, tylko poddaję Ci pod rozwagę.
 

luk1407

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
223
Punkty reakcji
7
Wiek
37
nikogo nie oceniam, tylko ostrzegam

nie twierdze że MaraksGhasha jest opętany, mówię tylko że dał się zwieść ideologii napisanej przez pod natchnieniem diabła

to jest pułapka zastawiona na ludzi

szatan wcale nie musi opętać MaraksGhasha, czy innych ludzi którzy są satanistami

wystarczy że opętał jedną osobę który stworzyła tą ideologie, a dzięki temu oddziaływuje na miliony, tak działa szatan

myślisz że jesteś wolny dzięki temu, tylko zwróć uwagę co wpoił ci ten satanizm

nienawidzisz Boga, bluźnisz przeciw niemu

a zachwalasz diabła, skąd taka sympatia do niego?

nie wydaje ci się to dziwne/? tak właśnie szatan pierze mózgi młodym ludziom, poprzez te różne brednie które wydają się wspaniałym sposobem na życie, a pchają wprost do piekła
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
jesteś zwiedzony przez szatana
nie twierdze że MaraksGhasha jest opętany
Kłamiesz synu a ojciec Twój Cię za ten kłam skarci i strąci do nas w piekielną otchłań! :021: A tak poważnie, nie oceniamy ludzi po wyznaniu, bo bym musiał napisać rozprawkę na temat tego jak jesteś popsuty i nawiedzony przez wytwory wyobraźni, że mnie śmiesz nawracać na coś co nie istnieje.

Bóg istnieje naprawdę, czy to Ci się będzie podobać czy nie
Dodam za Ciebie, "bog istnieje według mnie" - tak powinieneś napisać bo muszę się powtarzać, a więc nie ma boga ponad własną wolę.

jak zostałeś oszukany przez diabła?
Nie istnieje diabeł bo nie widziałem go nigdy np, nie istnieje Szatan bo to chrześcijański wytwór złego bohatera pewnej książki.

a później zamiast tej wolności, są tylko płacz i ogromne cierpienie w piekle
Byłeś tam i wiesz? Lucjan - to Ty?!

wielu z satanistów myśli że jak będą źli i oraz będą służyć szatanowi za życia spotka ich jakaś nagroda
Wielu Satanistów, więc ilu znasz że tak opowiadasz? Odpowiem za Ciebie, nie znasz żadnego a karmisz ten post tonami bredni wyssanymi z gazet i telewizji. Szatan to symbol, obudź się.

za co nienawidzisz Boga? Dlaczego go obrażasz?
Personifikuję boga chrześcijan z ich osobanmi, fanatycznymi kłamcami co śpiewają o miłości i dobroci w imię swego boga a są jak ten biblijny wasz judasz, sprzedajni i chcący jedynie zysków - fałszywi i trzymający nóż za plecami aby wbić go każdemu który ich nie traktuje poważnie.

Bóg czego nas uczy? Żebyś my byli dobrzy dla siebie, szanowali się i nie krzywdzili innych
Uszanuj ludzi za to czy czynią wedle reguł spójnych z Twoimi a nie za wyznanie.Łamiesz własne zasady i wcinasz się między mnie a moje zasady i masz czelność pisać o tym że Twoim nakazem jest czynić dobrze? To kłamstwo na potrzeby innych a nie zaspokojenia ducha katoliku.

Max, pokaż mi film z uwalnianiem od demona albo nie karm mnie takimi opisami. Tak bym wolał. Co Ty na to Max?

Ta rozmowa nie ma sensu ze względu na różnicę wierzeń i przekonań
Dokładnie tak samo uważam ale jak zarzuca mi się że jestem nie czułą pozbawioną skrupułów istotą, wypraną z uczuć ludzkich i nabitą demoniczną i Szatańską mocą "maszkarą" moralną z powodu nie wiary w to co oni wierzą to nie dam sobie włazić na łepetynę przez fanatycznego pochechłańca, przykro mi.

myślisz że jesteś wolny dzięki temu, tylko zwróć uwagę co wpoił ci ten satanizm
To Ty zwróć uwagę na zasady jakie są spisane i przestań siać chamowate teksty o jakimś aniołku strąconym z nieba przez starego dziada.
a zachwalasz diabła, skąd taka sympatia do niego?
Nauka czytania, nie zachwalam żadnego diabła (pokaż tekst gdzie to robię) - idź się pomódl bo Ci poziom many spada już....
 
Do góry