czy Rihanna, Lady Gada to marionetki sekty iluminatów

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
Czyli w skrócie, symbol Szatana to wolność bez boga, dekalogu i zasad (prócz moralnych) wedle mojego uznania.
Walka z przewagą masy zazwyczaj ślepej, nad wolną jednostką. Tak jak w tym temacie.

Czy do takiego poglądu jest potrzebny Symbol?
Jestem ateistką i jak widzę, mam bardzo podobne, a miejscami takie samo zdanie jak Ty. W moim przypadku jednak żaden Symbol nie znajduje zastosowania. Głownie o wyjaśnienie tej kwestii mi chodzi. Symboli wolności jest wiele - chociażby ten, który zwykło przypisywać się hipisom. Dlaczego akurat dla Ciebie jest to "Strącony Anioł". Chyba, że mam to rozpatrywać w kategorii buntu na zasadzie symboli przeciwstawnych?

Nie ma sensu - zaraz wyjdzie że jesteś zwiedziona/opętana przez Szatana.

Luzik :D Dla większości Katolików piszących na tym forum właśnie taka jestem - nie omieszkali napisać tego parokrotnie :)
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Czy do takiego poglądu jest potrzebny Symbol?
No właśnie, ateizm nie wymaga symbolu ponieważ nie jest zbieżny z religią chrześcijańską aż tak jak Satanizm, wiem że ateizm z tym co jest nazywane Satanizmem racjonalnym ma wile wspólnego. Satanizm według mojego uznania powinien mieć wyraźny symbol jakim nie wątpliwie jest Szatan dla katolików, jedyny który postawił się ich "mistrzowi" i powiedział "wystarczy, ja mam dość".

Ateizm nie ma zwalczać katolickiej wiary tak jak zamiaruje to Satanizm, indywidualna ocena każdego Satanisty mówi czy warto i czy chce to robić oraz jakimi środkami lub czy nie chce tego dotykać i pomijać tych ludzi.

Luzik :D Dla większości Katolików piszących na tym forum właśnie taka jestem - nie omieszkali napisać tego parokrotnie :)
Tylko piszę, ostrzegawczo. Sam doświadczyłem pewnej pogardy/poniżenia w pisaniu z fanatykami.
 

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
No właśnie, ateizm nie wymaga symbolu ponieważ nie jest zbieżny z religią chrześcijańską aż tak jak Satanizm, wiem że ateizm z tym co jest nazywane Satanizmem racjonalnym ma wile wspólnego. Satanizm według mojego uznania powinien mieć wyraźny symbol jakim nie wątpliwie jest Szatan dla katolików, jedyny który postawił się ich "mistrzowi" i powiedział "wystarczy, ja mam dość".

Ateizm nie ma zwalczać katolickiej wiary tak jak zamiaruje to Satanizm, indywidualna ocena każdego Satanisty mówi czy warto i czy chce to robić oraz jakimi środkami lub czy nie chce tego dotykać i pomijać tych ludzi.

Tylko piszę, ostrzegawczo. Sam doświadczyłem pewnej pogardy/poniżenia w pisaniu z fanatykami.

Dziękuję za wyjaśnienie - teraz rozumiem, co masz na myśli. :)

Chciałabym powrócić do filmiku, który został zamieszczony na jednaj z pierwszych stron tematu. Jest to wypowiedź człowieka, który podobno był wysoko postawiony w hierarchii, tak? Otóż chciałam zmartwić z tego miejsca najgłośniej krzyczącego człowieka w tym temacie - To, co opisujesz (O Szatanie, seksie, wymyślnych pozach etc) nie ma nic wspólnego z ideologią Iluminatów.
 

luk1407

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
223
Punkty reakcji
7
Wiek
37
dlaczego szatan nie nagradza swoich wyznawców w piekle ?

dlatego bo on nienawidzi Boga i każdego człowieka

jedyne co może zgotował takim ludziom to wieczne tortury

diabeł to nie jest romantyczna postać tak jak go nazywają tacy ludzie jak MaraksGhash, to potwór, największy psychopata i morderca jaki mógłby kiedykolwiek istnieć,

to jak on potrafi znęcać się nad niewinnym człowiekiem najlepiej widać na przykładzie opętań


co do satanistów, świadomie czy nie świadomie jesteście sługami szatana

nie zdając sobie nawet z tego sprawy, zwodzicie innych ludzi przekazując im tą ideologie, powtarzacie bluźnierstwa które mają ośmieszyć Pismo Święte i Boga, przedstawiacie go w złym świetle i wychwalacie szatana

ta ideologia pochodzi od diabła, zapamiętaj to sobie


co diabeł potrafi zrobić z ludźmi za pomocą ideologii najlepiej widać na przykładzie nazistów


jak z was zakpił za pomocą satanizmu

z jednej strony mówicie że jesteście nie wierzący, a z drugiej strony, czcicie i wychwalacie diabła i oraz bluźnicie przeciwko Bogu


miej własne zdanie, a nie wyznawaj ideologii pochodzącej od samego diabła, bo to prowadzi Cię wprost do piekła

ta ideologia ma wzbudzić w ludziach pychę, samozachwyt, a jednocześnie tłumaczy każdy możliwy grzech jako coś normalnego

usprawiedliwia wam każdą dewiacje seksualną, morderstwa, patologie

a człowiek porównywany jest w niej do zwierzęcia


po co?> żebyście brnęli wprost do piekła

pomyśl z pokorą, a co jeżeli Bóg istnieje/? Z tego względu wyrażaj się o nim z szacunkiem, nie dawaj sobie wmówić nienawiści do Boga

czym innym jest nie wierzyć a czym innym jest zostać bluźniercą, do czego zachęca satanizm


nie daj się nabrać na tą diabelską "ideologie" tak jak to zrobili naziści, który teraz za to smażą się w piekle

nie popełniaj tego samego błędu, po zamiast cieszyć się życiem wiecznym w raju, będziesz się smażył w piekle, bez szansy na powrót
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
diabeł to nie jest romantyczna postać tak jak go nazywają tacy ludzie jak MaraksGhash, to potwór, największy psychopata i morderca jaki mógłby kiedykolwiek istnieć,
Dobra, skoro tak to kogo zabił Szatan i kogo kazał zabić. Proszę o przykład.
Resztę Twojej wypowiedzi pominę bo to stek bzdur, jakie stękania starowinki po mszy o nie dobrych ludziach i tymi co nimi niby kieruje.

Jeżeli tak chcesz koniecznie ględzić to ględź. Mi to obojętne.
A tak w ogóle to "HAIL SATAN! and death for You're God!"
Lubisz takie pierdoły to mogę tak pisać. :021:
 

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
dlaczego szatan nie nagradza swoich wyznawców w piekle ?
dlatego bo on nienawidzi Boga i każdego człowieka
jedyne co może zgotował takim ludziom to wieczne tortury
diabeł to nie jest romantyczna postać tak jak go nazywają tacy ludzie jak MaraksGhash, to potwór, największy psychopata i morderca jaki mógłby kiedykolwiek istnieć,
to jak on potrafi znęcać się nad niewinnym człowiekiem najlepiej widać na przykładzie opętań
co do satanistów, świadomie czy nie świadomie jesteście sługami szatana
nie zdając sobie nawet z tego sprawy, zwodzicie innych ludzi przekazując im tą ideologie, powtarzacie bluźnierstwa które mają ośmieszyć Pismo Święte i Boga, przedstawiacie go w złym świetle i wychwalacie szatana
ta ideologia pochodzi od diabła, zapamiętaj to sobie
co diabeł potrafi zrobić z ludźmi za pomocą ideologii najlepiej widać na przykładzie nazistów
jak z was zakpił za pomocą satanizmu
z jednej strony mówicie że jesteście nie wierzący, a z drugiej strony, czcicie i wychwalacie diabła i oraz bluźnicie przeciwko Bogu
miej własne zdanie, a nie wyznawaj ideologii pochodzącej od samego diabła, bo to prowadzi Cię wprost do piekła
ta ideologia ma wzbudzić w ludziach pychę, samozachwyt, a jednocześnie tłumaczy każdy możliwy grzech jako coś normalnego
usprawiedliwia wam każdą dewiacje seksualną, morderstwa, patologie
a człowiek porównywany jest w niej do zwierzęcia
po co?> żebyście brnęli wprost do piekła
pomyśl z pokorą, a co jeżeli Bóg istnieje/? Z tego względu wyrażaj się o nim z szacunkiem, nie dawaj sobie wmówić nienawiści do Boga
czym innym jest nie wierzyć a czym innym jest zostać bluźniercą, do czego zachęca satanizm
nie daj się nabrać na tą diabelską "ideologie" tak jak to zrobili naziści, który teraz za to smażą się w piekle
nie popełniaj tego samego błędu, po zamiast cieszyć się życiem wiecznym w raju, będziesz się smażył w piekle, bez szansy na powrót

Skąd wiesz, że Diabeł nie nagradza?
Skąd wiesz, że nienawidzi Boga i ludzi?
Skąd ta pewność, że ma do zaoferowania jedynie tortury?
Skąd wziął Ci się Diabeł Morderca, skoro w całym Piśmie Świętym to właśnie Bóg zamordował niezliczoną ilość ludzi?

Co Bóg potrafi zrobić za pomocą swojej ideologii widać dokładnie na Twoim przykładzie.

Ja nie wierzę ani w jedno ani w drugie - Posługując się terminologią Bóg/Szatan mam nadzieję, iż zrozumiesz, co mam na myśli. Dla mnie liczy się rozum - Cholibka, jestem Iluminatką!
Mam swoje zdanie i między innymi dlatego się z Ciebie śmieję (przepraszam, ale naprawdę jest to dla mnie zabawne).

Skąd Ty możesz wiedzieć czy poddaję się dewiacjom seksualnym, czy morduję, czy żyję w patologii? Powiem więcej - zostawił mnie żarliwy ewangelik z brzuchem. Mogłam dokonać aborcji, ale nie. Owszem będzie to swego rodzaju obecnie powszechna patologia - syn będzie wychowywał się bez ojca. Kto tutaj jest bardziej zbliżony do szatana - ja czy on?

Co do człowieka - Jest jednym z gatunków zamieszkującym Ziemię czyli siłą rzeczy należy do fauny.

Cóż... Nie dam sobie wmówić niczego, co w mojej opinii nie istnieje. Nie martw się o moją duszę - nawet gdybym trafiła do Piekła, dogadam się z Luckiem ;)

A tak na poważnie, powracając do tematu - Co Ty wiesz chłopcze o Iluminatach?
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
kąd wiesz, że Diabeł nie nagradza? Skąd wiesz, że nienawidzi Boga i ludzi? Skąd ta pewność, że ma do zaoferowania jedynie tortury? Skąd wziął Ci się Diabeł Morderca, skoro w całym Piśmie Świętym to właśnie Bóg zamordował niezliczoną ilość ludzi?
Ehh.. Nie oczekuj tylko logicznej odpowiedzi. Pytałem o to sam a dostałem fanatyczny bełkot w zamian sensownej odpowiedzi.
 

max242

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2012
Posty
368
Punkty reakcji
16
Tak, z bardzo prostego powodu - myślenie a pisanie to co innego, sami postawiliście to na równi ale wolicie gierki słowne i kłamstwa jak to katolicy w większości mają w zwyczaju.

Nikt nie stawiał tych słów na równi, oprócz Ciebie. To było zwykłe niedopatrzenie z Twojej strony w poście nr.81. Teraz swój definitywny błąd próbujesz przerzucić na barki Luka i moje.
Ja już nie chciałem do tego wracać, ale sam przywołujesz wilka. Nie potrafisz się przyznać do błędu, to chociaż nie brnij w kolejne kłamstwa...

Byś Satanistą oznacza być Satanistą a nie "być zwiedzionym pzrez Szatana". Takie określenie godzi też w ateistów - czemu? A już odpowiadam, Sataniści (tacy jak ja) i ateiści mają podstawową zasadę zbierzną - brak boga i Szatana.

W takim razie satanizm też godzi w ateistów, po co wyznawać nie pasującą do niczego ideologię. Gdybym był rasowym ateistą to bawiliby mnie tacy sataniści jak Ty, i taką myśl wtedy widzę:"śmieją się z Chrześcijan a sami religie sobie wymyślają".
Religię opartą na sobie samym i ewentualnie psychopatycznym zwyrodnialcu...

Skoro macie inne wyznanie to czego się czepiacie nie wierzących i innych religii? Pilnujcie swoich spraw i nie wmawiajcie nikomu tego co nie należy nawet do waszej wiary. Chrześcijaństwo to dyktat, który atakuje pobliskie religie by je zabić a my nie mamy zamiaru siedzieć cicho. Jedni palą kościoły lub je niszczą a inni merytorycznie wykładają swoją ścieżkę i brak wstępu do niej nie potrzebnym.

Każdy ma prawo poznać Słowo Boże, zanim zadecyduje o swojej przyszłości, a Ty nie masz prawa odbierać tej szansy nikomu.
Rozumiem, że byłbyś gotów połączyć się z wyznawcami innych religii, żeby tylko zniszczyć Chrześcijaństwo. Obrońca innych religii nagle się znalał...
Czy Ty przypadkiem nie nawołujesz części społeczeństwa do czystej agresji wobec Katolików?

Skoro Diabeł działa przeciw Bogu, a na swoich usługach ma swoje 'Czarne Owieczki', po co miałby ich karać, skoro działają z Nim ramię w ramię?

Wiesz jak działa mafia? to już znasz odpowiedź. Idą ramię w ramię, ale
czy ktoś żałuje tam bosa albo innego żołnierza? Nie, ponieważ nie ma ludzi niezastąpionych. Jeśli ktoś z nich ma nawet jakieś trudne zadanie do wykonania, i wykonuje je z poświęceniem, to i tak nie jest on w stanie uciec przed zachłannością jego zwierzchników.
To są jego narzędzia i dzięki nim osiąga swoje diaboliczne cele.
Nie ma litości, i nie ma zasług...
A kary on żadnej nie ustanawia, bo ona należy do Boga.

Chciałabym jeszcze zahaczyć o temat mszy z udziałem ofiar... Czy mi się tylko wydaje czy to właśnie Bogu Ojcu składano ofiary w Starym Testamencie? Czy mnie się zdaje czy to krwią baranka nakazano naznaczyć drzwi, aby uniknąć śmierci pierworodnego? W końcu, kto jak nie sam Pan Bóg wystawił na próbę pewnego biedaka, który miał w ofierze złożyć własnego syna? Kto zesłał na ziemię własnego syna, aby zbawił ludzkość umierając w mękach na krzyżu? Ile ofiar kazał sobie składać domniemany Szatan? Ile ludzi w całej swej, naznaczoną domniemaną brutalnością, historii Szatan zgładził ludzi? Kto zsyłał kataklizmy, potopy, plagi?

Ten czas już się skończył, bo przyszedł Zbawiciel i Nowe Prawo...
Pouczasz Boga?! Przecież nawet nie znasz wagi swojego grzechu, to jak Ty chcesz ocenić Jego sprawiedliwość.
Masz prawo wątpić, ale nie możesz narzucać Bogu swoich reguł.

A co do tematu wyjściowego: Muzyka rzeczywiście uzależnia lecz nie tylko jest to muzyka rockowa. W muzyce zawarte jest człowieczeństwo - pragnienia, upadki, radości, wzloty, smutki, obojętność, a krócej emocje, które tak bardzo czynią nas ludźmi. Doszukiwanie się w tym wszystkim znaków jakiś sekt, czarów i innych ingerencji nadprzyrodzonych jest jedynie dowodem na płyciznę i wyjałowienie emocjonalne. Wsłuchajcie się w harmonię dźwięków i emocje zawarte w muzyce, a żaden teledysk z golizną i debilnymi symbolami, do szczęścia nie będzie wam potrzebny.

Sam tworzę czasem, ale nigdy nie składam jej na ołtarzu szatana, w przeciwieństwie do ludzi, dla których jest ona głównym podarunkiem dla niego, a także sposobem komunikowania się z nim.
Harmonia dźwięków tutaj nie ma nic do tego, jeżeli dzięki niej chcesz odejść od Boga, to tak się stanie.
Jeżeli chcesz tylko wchodzić w głąb siebie, i uwielbiać tylko siebie, to też od Niego odejdziesz, a On oddali się od Ciebie...

Walka z przewagą masy zazwyczaj ślepej, nad wolną jednostką. Tak jak w tym temacie.

Niebezpieczną jednostką...
Czym innym jest walka ze złym systemem i naprawianie go dla dobra ogółu, a czym innym tworzenie własnego systemu, który nigdy nie będzie pasował do reszty społeczeństwa.
Powiedzmy, że dziecko satanisty, przejdzie na stronę tatusia, czyli absolutnej dowolności w podejmowaniu decyzji.
Kto takiemu w przyszłości zabroni myśleć "po swojemu", lecz bardziej odkrywczo. Na przykład zapragnie być kimś więcej niż jego ojciec, i wytnie w pień wszystkich, którzy mu wadzą. Potem napisze swoją biblię,
stając się nowym LaVay`em i uzna, że już nadszedł czas na pewne modyfikacje. I jeszcze do tego parę milionów istot zwiedzie, bo banialuki czyta się łatwo i przyjemnie. Kto mu zabroni? zakopany w ogródku ojciec? (wiem..., wiem, sataniści wcale tacy nie są i nigdy nie będą, wszystkie kroniki policyjne są spreparowane przez fanatycznych Chrześcijan).

A teraz do Maxa i Luka - skoro personifikujecie całe zło z osobą Szatana i uosobicie Diabła w Szatanie to nakreślcie mi proszę kto był Złem zanim wasz Szatan został strącony z nieba.

Nie było żadnego Zła.

Luzik :D Dla większości Katolików piszących na tym forum właśnie taka jestem - nie omieszkali napisać tego parokrotnie :)
(W domyśle opętanie)

Jeżeli pochwalasz wypowiedzi satanistów, to możesz sprawiać takie wrażenie. Może, na domiar złego, zbyt często Katolików lub ludzi poszukujących Boga nazywasz tylko fanatykami, wtedy próbują znaleźć przyczynę Twojej agresji słownej. Nie zostawiasz im wyboru...
 

luk1407

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
223
Punkty reakcji
7
Wiek
37
skąd to wiem, ponieważ znam nauczanie Kościoła na ten temat oraz przeczytałem Pismo Święte


piekło istnieje naprawdę, jest to miejsce straszliwych tortur, do którego trafiają grzesznicy


władzę w tym miejscu ma właśnie szatan


Kogo zabił szatan ? Szatan jest odpowiedzialny za całe zło na świecie, to on nauczył ludzi zabijać, wywoływać wojny

ilu ludzi pod jego wpływem dokonywało zbrodni, popełniało samobójstwa

co jest w stanie zrobić z człowiekiem widać na przykładzie opętań

potrafi przejąć kontrolę nad ciałem i myśleniem człowieka, to potrafi ten demon

jeżeli to dla nie go nie jest problemem, to równie dobrze może wpływać na przywódców państw, ludzi od których decyzji zależy życie milionów

może poprzez opętanie wpływać na polityków, ludzi mediów, wystarczy że opęta przywódce państwa , np . takiego Hitlera i za jego pomocą jest w stanie wymordować miliony ludzi

opętanie nie zawszę wygląda tak jak przedstawiają to filmy, wiele ludzi może nawet nie zdawać sobie sprawy że jest opętanych przez diabła, a on zamiast znęcać się nad nimi i manifestować swoją obecność tak jak to robi w przypadkach w których przeprowadza się egzorcyzmy

może występować w ukryciu, tak jak to najprawdopodobniej było w sytuacji takich zbrodniarzy jak Hitler

jak myślicie, jeżeli diabeł istnieje, to gdzie on przebywał w czasie II wojny światowej, mi się wydaje że właśnie przy tym zbrodniarzu


on nie zajmuje się zwykłymi ludźmi, on pojawia się tam gdzie może wpływać na miliony, np. poprzez takiego twórce tej sekty satanistycznej, który teraz smaży się w piekle, którego opętał i przekazał mu tą całą ideologie z piekła rodem którą teraz powtarzasz


Szatan robi wszystko żeby ludzie trafili do piekła

a jak to miejsce wygląda, bardzo dokładnie opisuje Pismo Święte

tak wygląda nagroda którą diabeł przekazuje swoim wyznawcą

naiwni ludzie, zwiedzeni ideologią zainspirowaną przez samego diabła, nawet sobie nie zdają sprawy nad jaką przepaścią stoją


MaraksGhash pamiętaj że to ty możesz być w błędzie,


nie koncentruj się na walce z Kościołem i pomaganiu szatanowi w głoszeniu tej ideologi, przez którą ludzie trafiają do piekła

to jest pułapka zastawiona na ludzi przez diabła

taki właśnie jest jej cel żeby się podobać ludziom, zwabiać ich, usprawiedliwić im każdy grzech, tak właśnie działa szatan .......... a na samym końcu jest piekło



szczerze Ci radzę, lepiej zajmij się swoim życiem, staraj się być dobrym człowiekiem


jest tyle ciekawszych rzeczy niż satanizm


po co Ci to jest potrzebne do szczęścia?

nie bądź naiwny i zostaw tą pułapkę w spokoju

trzeba mieć swoje zdanie a nie brać wszystko co tylko na pozór brzmi przekonująco


to są sidła, nie daj się w nie złapać


ps.


NatashaM ten się śmieje kto się śmieje ostatni

pamiętaj że to właśnie ty możesz być w błędzie,

nie powtarzaj bredni które głoszą sataniści i zatwardziali antyklerykałowie, którzy z jednej strony sami nie wierzą, a przedstawiają Boga za pomocą kłamstw i manipulacji w złym świetle,

To właśnie m. in. po to Jezus Chrystus oddał swoje życie na krzyżu, żebyś ty teraz miała dostęp do Pisma Świętego, do jego nauczania które wskazuje drogę do zbawienia

wcześniej za sprawą szatana cały prawie cały świat był pogański, ludzie nawet nie wiedzieli o istnieniu Boga

Uważasz że miliony ludzi, uczeni którzy studiują teologie i Pismo Święte są w błędzie, mówiąc o tym że Bóg jest dobry

i powtarzasz te kłamstwa głoszone przez satanistów, które chcą udowodnić że to szatan jest dobry a nie Bóg ?

oraz mam nadzieje że pisząc o tym że jesteś iluminatką nie należysz do tej sekty satanistycznej iluminatów

co o nich wiem ?

wywodzą się z masonerii, czczą lucyfera, podstawowym celem jest przejęcie kontroli nad światem i wprowadzenie Nowego Porządku Świata

żeby osiągnąć swój cel nie zawahają się wywoływać wojny, dokonywać ludobójstwa (plan zmniejszenia populacji o 90%)

co dobrze opisuje ich diaboliczny plan

ILUMINACI - Zakon Iluminatów


W 1773r. Mayer Amscheld Rothschild zgromadził u siebie na tajnym spotkaniu, kilkunastu swoich najbardziej wpływowych przyjaciół (w większości pochodzenia żydowskiego) i zapoznał ich ze swoim Wielkim Planem: jeżeli wszyscy połączą swoje pieniądze , wpływy, mogą przejąć władzę nad światem. Mogą stworzyć Tajny Światowy Rząd. Spotkali się we Franfurcie w domu Rotschilda, przedtem nazywającego się "Bauer" , a wtedy już "Rotschild" - "Czerwona Tarcza". "Czerwony Szyld" - od Gwiazdy Dawida widniejącej nad frontem jego domu jako znaku graficznego zastępującego nazwisko.Na tym spotkaniu Rotschild zawiadomił ich, że znalazł idealnego kandydata do kierowania super - tajną organizacją, który podejmie dzieło konsolidacji tych wysiłków, tworząc sieć elity intelektualnej , która w pierwszej kolejności podporządkuje sobie tradycyjną masonerie, w większości stanowiąca stada użytecznych "durniów" dla masonerii najwyższych stopni wtajemniczenia.
Człowiekiem tym okazał się Adam Weishaupt (1748 - 1839) - który posługując się pseudonimem "Spartakus" i w pierwszy dzień maja 1776r, zakłada tajne stowarzyszenie i nazywa je "Zakonem Iluminatów" - "Oświeconych".
C:%5CDOCUME%7E1%5CUKASZ%7E1%5CUSTAWI%7E1%5CTemp%5Cmsohtml1%5C01%5Cclip_image004.jpg
Iluminaci zakładają sobie cel ostateczny - ustanowienie Nowego Porządku Świata, Rządu Światowego. Cel ten rozpisali na następujące kierunki totalnej destrukcji w świecie chrześcijańskim. Jest ich wszystkich siedem, lecz każdy zaczyna się od słów: "zniszczenie:, "likwidacja".
  • Zniszczenie wszystkich istniejących rządów.
  • Likwidacja postaw patriotycznych.
  • Likwidacja własności prywatnej (późniejszy komunizm Marksa).
  • Likwidacja prawa dziedziczenia własności.
  • Likwidacja rodziny jako podstawowej komórki ludzkiej.
  • Zniszczenie wszelkiej religii (poza judaizmem).
  • Stworzenie na gruzach tych sześciu fundamentach cywilizacji, wszechwładnego Rządu Światowego.
Te cele dokładnie pokrywające się z odwiecznym programem masonerii wszelkich rytów i programem rodzącego się wówczas teoretycznego komunizmu. Dzieło niszczenia zacząć należy od "nadbudowy", czyli kanonu wartości chrześcijańskich; etycznych, moralnych, solidaryzmu rodzinnego i narodowego. Dopiero potem nastąpi ostateczne uderzenie w państwo, własność prywatną itd. z zastosowaniem przemocy i terroru.

źródło : iluminaci.pl
 

max242

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2012
Posty
368
Punkty reakcji
16
Zło jest nienaturalnie wzniecone przez Niego, wiedzieli o tym ludzie uwięzieni w Auschwitz. Ludzie przeczuwają, że nie pochodzi ono tylko od człowieka, ale boją się nieraz o tym mówić. Setki zdrowych psychicznie ludzi zamieniło się nagle w potwory, mieli swoje kochające żony i kochali swoje dzieci, a mimo to znajdowali sposób na przekonanie samych siebie do czynienia zła. Byli świadomi, że to zło, ale coś im kazało deptać swoje ofiary.
To nie był Hitler...
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Nikt nie stawiał tych słów na równi, oprócz Ciebie.
Oczywiście, puki ktoś nie wejdzie wam do głów i nie wyciągnie bilingów myśli to sami nigdy nie przyznacie się do błędu lub tego co mieliście na myśli. Myśl ubrana w ładniejsze ubranko jest taka sama tyle że postrzegana jest inaczej. Ja swoje błędy umiem potwierdzić przyznaniem się, od was próżno tego oczekiwać.

W takim razie satanizm też godzi w ateistów, po co wyznawać nie pasującą do niczego ideologię.
Gadaj do słupa a słup...wiadomo. Nie godzi w ateistów, judaizm godzi w chrześcijan i protestantów bo ich podstawy są takie same a częścią się różnią. Pomyśl najpierw bo ten fanatyzm anty anty się mści na Tobie powoli.

Gdybym był rasowym ateistą to bawiliby mnie tacy sataniści jak Ty, i taką myśl wtedy widzę:"śmieją się z Chrześcijan a sami religie sobie wymyślają".
Puki co bawisz mnie Ty, nie kumasz ewidentnie o czym pisaliśmy z Natashą a pouczasz nas oboje, leć do konfesjonału i pogadaj z facetem podającym się za sługusa bożka bo grzeszysz "brakiem miłości do bliźnich" :icon_twisted: .
Ateizm i Satanizm mają podobne podstawy, nie wiara w boga i Szatana a nie obrażają się tym ani jedni ani drudzy ponieważ nie rywalizują ze sobą. Katole, zwłaszcza ci uparci i chcący popisać się tym "jacy to oni nie są pobożni" ciągle wcinają się między ateistów tak jak i Satanistów ze swoimi zabobonnymi "prawdami" wartymi dla nas jak zapewne dla ateistów tyle co zeszło roczne błoto.

Każdy ma prawo poznać Słowo Boże, zanim zadecyduje o swojej przyszłości, a Ty nie masz prawa odbierać tej szansy nikomu.
Każdy ma prawo do wolności, nie musi słuchać peplania fanatyucznych głupców o tym jaka to ich sekta jest wspaniała i ma "monopol na prawdę". Każdy wybierze to co jest bliskie jego sercu i nikt nie ma prawa włazić mu z buciorami w jego duchowość. Ani ja, ani żaden klecha bo to jednostka stanowi swoją wolę a nie banda...

Nie napisałem nigdzie o zabranianiu, trochę czytania ze zrozumieniem zanim "wsypiesz" mi do ust stek bzdur.

Rozumiem, że byłbyś gotów połączyć się z wyznawcami innych religii, żeby tylko zniszczyć Chrześcijaństwo. Obrońca innych religii nagle się znalał...
NIe bronię żadnej religii i nie stanę ramie w ramię z innymi religiami bo bronię tych co mają prawo pierwszeństwa a sa dyskryminowani przez innych bo jest ich więcej.. Rodzime wiary, to są wiary dla mnie prawdziwe.
Chrześcijaństwo jest mi potrzebne tyle co drzazga w oku ale są w tej religii ludzie godni i dobrzy a fanatyzm powinien być usunięty jak to robiła wasza inkwizycja.

Czy Ty przypadkiem nie nawołujesz części społeczeństwa do czystej agresji wobec Katolików?
Oczywiście, już nawet tego się doczytałeś? Brawo, wiesz więcej o tym co napisałem niż ja sam. Nie nawołuję, mam nadzieję że każdy sam zdecyduje co z tymi zabobonami robić. Tak jak ja - wyśmiewać i olewać fanatyzm, jak ateiści - pomijać i nie zwracać uwagi, jak katolicy - wierzyć w to i nie wadzić nikomu.

Ten czas już się skończył, bo przyszedł Zbawiciel i Nowe Prawo...
Jasne, jasne. Żyli długo i szczęśliwie. Jak to mówi Ferdynand Kiepski - "Srali muchy będzie wiosna!"
Kolejna ściema do udowodnienia swojego zdania. Nadszedł zbawiciel i potem nie umierali ludzie za wiarę a ich bóg nie kazał im wierzyć oraz propagować tego na otwartym forum - co wiązał się z wielkimi liczbami zabitych do dziś dzień. Tak?

Ludzie w fanatycznej wizji nie mordowali nie winnych za przykazami swojego boga, setek tysięcy ludzi ponieważ mieli podejrzenia że mogli przeczuwać, iż tamta osoba coś knuje przeciw nam i naszemu bogu - idiotyzm. Mordować z przeczucia.
Co tam innych, wyrżnęli w pień Templariuszy bo mieli wobec nich jakieś nie jasności, to byli ich ludzie - tępe barany.

A Szatan zabił no......tego, nie pamiętam........a tak kusił jezuska na pustyni. Prawdziwy morderca.
Jesteście czasami śmieszniejsi od biblii, z takimi oskarżeniami.

Masz prawo wątpić, ale nie możesz narzucać Bogu swoich reguł.
Masz prawo bo jesteś wolna i pouczasz postacie z filmów np. telenowele lub sensacyjne, tak samo i ich boga. Można pouczać każdy byt jakiemu nie daje się wiary, bez tego każdy zabobon czy idea - zdycha.

Oficjalnie pouczam boga!
- nie masz prawa karać nie winnych, jak czynisz!
- nie masz prawa, mordować dzieci głodem, jak czynisz!
- nie wolno ci dawać zgody na wojny i konflikty, jak czyniłeś!
- nie wolno ci kazać przez człowieka dawać w siebie wiary bez ŻADNEGO dowodu!
- nie masz prawa narzucać wolnym własnej woli bo dla wolnego, ciebie nie ma!
- nie masz prawa zrzucać na barki innych swoich przewin, jak czyniłeś!

Oto kilka tylko dowodów że jest co i można mu to zarzucać.

Powiedzmy, że dziecko satanisty, przejdzie na stronę tatusia, czyli absolutnej dowolności w podejmowaniu decyzji. Kto takiemu w przyszłości zabroni myśleć "po swojemu", lecz bardziej odkrywczo. Na przykład zapragnie być kimś więcej niż jego ojciec, i wytnie w pień wszystkich, którzy mu wadzą. Potem napisze swoją biblię, stając się nowym LaVay`em i uzna, że już nadszedł czas na pewne modyfikacje. I jeszcze do tego parę milionów istot zwiedzie, bo banialuki czyta się łatwo i przyjemnie. Kto mu zabroni? zakopany w ogródku ojciec?
Oczywiście, że nikt i to jest w tym najlepsze. Człowiek wychowany jak Satanista poszanuje innych bo wie jakim skarbem jest życie innych. A katolik powie taka wola boża by zginęły miliony i zwali winę na bajki i banialuki z biblii bo tam są takie nudne że musieli język pogmatwać. :021:

wiem..., wiem, sataniści wcale tacy nie są i nigdy nie będą, wszystkie kroniki policyjne są spreparowane przez fanatycznych Chrześcijan
Kroniki policyjne, nie wiem gdzie wyczytałeś że każdy podający się za judaistę nim jest. Nie każdy kto zabije człowieka w narysowanym pentagramie to satanista. Raczej parodysta holywoodzkich filmów.
Ciekawe czemu nie liczy się katolików morderców, ale nie każdy z nich to nawiedzony przez Szatana Satanista jak - Syn Sama, tego nawiedzał czarny labrador... komedia. Przykłady jak z anime, takie magiczne.
Podasz mi numer akt tych kronik Panie Aspirancie? Czy zasłonisz się tym, że w to nie uwierzę? :023:

Nie było żadnego Zła.
A no tak, dobrotliwy bożek - kat, zapomniał stworzyć...o bieda w tych argumentach.

Jeżeli pochwalasz wypowiedzi satanistów, to możesz sprawiać takie wrażenie.
Ha! Zabił mnie, skoro masz własne zdanie (problem - zbierzne ze mną) to jesteś opętana. Wydaje mi się że lepsze opętanie niż posr***e pod kopułą.
Agresja słowna, tak ich Natasha wyklełaś że mam same **** na monitorze. :021:

Luk kolejnego postu z identyczną zawartością co poprzednie nie skomętuje dokładnie, skupie się na jednym - Grow Up.
 
M

mariusz22

Guest
Lady Gaga czy Rihana to poprostu indywdualności jak każde z Nas i nie używał bym tu takich słów jak padają w temacie - ale to tylko moje zdanie ;)
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Lady Gaga czy Rihana to poprostu indywdualności jak każde z Nas i nie używał bym tu takich słów jak padają w temacie - ale to tylko moje zdanie ;)
Oczywiście, że tak jest - muzyka ma swoje prawa i jeśli ktoś chce przekazać jakiś problem to może to robić w kostiumie klowna na scenie.
A jak jakiś wokalista, zespół czy piosenkarka chce pisać o Iluminatach czy że jest jednym/jedną z nich - proszę bardzo. Normalnie, każdy posłucha i oceni utwór a ci którym się nudzi lub mający klapy na oczach będą drążyć aż zajdą do d**y bo nie ma w tym nic prócz podania słuchaczowi tego co nie słyszał lub co zna, by go zaskoczyć świerzyzną.

Paktofonika w kawałku "Jestem Bogiem" utożsamia na pierwszy rzut oka postać człowieka z bogiem, tylko na pierwszy rzut, skarcić za tą zwrotkę pewnie trzeba Maga Magika. :icon_twisted:
 

max242

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2012
Posty
368
Punkty reakcji
16
Przychodzi ateista do satanisty...
Czy do takiego poglądu jest potrzebny Symbol?

No właśnie, ateizm nie wymaga symbolu ponieważ nie jest zbieżny z religią chrześcijańską aż tak jak Satanizm, wiem że ateizm z tym co jest nazywane Satanizmem racjonalnym ma wile wspólnego. Satanizm według mojego uznania powinien mieć wyraźny symbol jakim nie wątpliwie jest Szatan dla katolików, jedyny który postawił się ich "mistrzowi" i powiedział "wystarczy, ja mam dość". Ateizm nie ma zwalczać katolickiej wiary tak jak zamiaruje to Satanizm, indywidualna ocena każdego Satanisty mówi czy warto i czy chce to robić oraz jakimi środkami lub czy nie chce tego dotykać i pomijać tych ludzi.

Dziękuję za wyjaśnienie - teraz rozumiem, co masz na myśli. :)

Właśnie dlatego satanizm ma się dobrze...

(Szatan nie pomyślał "wystarczy, ja mam dość", tylko raczej "zagarnę wszystko")

Dlaczego wielu niedowierzących czuje zadowolenie po takich wypowiedziach?
Może to tylko demonstracja nienawiści w stosunku do Chrześcijan, za to, że tamtym udało się uwierzyć.
A może ateizm już ich uwiera i zamierzają coś z nim zrobić?
Jeżeli tak, to satanizm niestety spełnia swoją rolę...

Nie wiem, jakim cudem satanizm nie jest traktowany jak inne organizacje terrorystyczne. Według mnie jest on nawet groźniejszy(utrata wiecznego życia to o wiele gorsze niż oberwanie granatem), no ale na szczęście istnieją oddziały do walki z sektami i ludźmi nawołującymi do buntów i nienawiści.
No i co z Twojej wypowiedzi wyczytałem? -dowiedziałem się z niej, że Twój satanizm powinien mieć wyraźny symbol, tylko dalej nie wiem do czego...........?
Chcesz być jakimś guru? no to się raczej nie ziści bo wyżej wymienione służby nawrócą Cię szybciej niż Chrześcijaństwo, i jeszcze będziesz im dziękował.
Nie łudź się Maraks, satanizm może działać tylko w podziemiu i ewentualnie jeszcze na tym forum. Żadne z jego skrzydeł nie rozwinie się na tyle silnie, aby poważnie zaszkodzić społeczeństwu czy konkretnym Kościołom, wynika to z tego, że poszczególne jednostki za bardzo skupiają się tylko na sobie. Oczywiście bezsilne zło będzie się panoszyć w dalszym ciągu dzięki takim "głosicielom wolności", "sprzedajnym ateistom" i "satanistom" jak Wy...

Wmawiasz też wszystkim i sobie, że przyjęcie symbolu to tylko czysta formalność i uzupełnienie dla Twojej niby to nowej filozofii życia, a jednocześnie trąbisz dookoła nagłaśniając wszystkie cele Szatana.

Jak to jest, to był Twój wybór, czy może Jego...
Jeśli to tylko symbol to poddaj go próbie i odejdź od niego, choćby na jakiś czas.
Sprawdź czy możesz, a jeśli nie to zapytaj Siebie dlaczego?
Wiem, że jesteś dumny ze swojej niewiary, i tej dumy może być Ci żal, ale w końcu jesteś dla siebie największym autorytetem, to dlaczego nie chcesz upewnić się ponad wszelką wątpliwość czy nie przeglądasz się w krzywym zwierciadle.


"On sam nigdy nie odchodzi, bo nie ma niczego poza Tobą. Jesteś całym Światem, który utracił z własnej winy..."


Co do człowieka - Jest jednym z gatunków zamieszkującym Ziemię czyli siłą rzeczy należy do fauny. Cóż... Nie dam sobie wmówić niczego, co w mojej opinii nie istnieje. Nie martw się o moją duszę - nawet gdybym trafiła do Piekła, dogadam się z Luckiem ;)

Czy ja dobrze rozumiem, to jest argument na porzucenie wiary?
No tak, to ja chyba w przedszkolu powinienem stać się rasowym ateistą, bo tam już miałem pewne podejrzenia co do tego, że człowiek żyje w tym samym środowisku co inne zwierzątka i roślinki. Na szczęście tak się nie stało i cieszę się, że byłem wytrwały i zamiast udowadniać sobie na siłę, że "Boga nie ma", zacząłem sobie zadawać mało popularne pytania jak na dzieciaka. Na przykład "gdzie jest Bóg", albo "czy jesteśmy sami", czy też dziwne "jak daleko jest do Księżyca".
Jako nastolatek już wiedziałem, że trzeba znaleźć sens istnienia na "własną rękę", bo w szkole tylko "głupoty opowiadali". Upatrywałem szansę w kosmitach, duchach, wszelkich dziwach natury, parapsychologii, i chociaż odpowiedzi jasnej wtedy nie dostałem, to jednak pojawiła się jedna ważna wskazówka. Nasz świat jest zupełnie inny niż nam się wydaje!
Wiedziałem, że to już nie jest tylko świat fizyczny, czy widzialny, tylko za tym wysokim murem, do którego nasza wyobraźnia nawet nie sięga, musi kryć się coś jeszcze. W tym świecie nagle zrobiło się bardzo dużo wolnego miejsca i nareszcie mógł w nim zamieszkać Bóg.
Dzisiaj po prostu mnie przerażają ateiści, są dla mnie jak krety. Popisują się tą skromną wiedzą złożoną z kilku książek, jako przeciwwagi dla świata nieograniczonych możliwości. Gdzie się podziała ich wyobraźnia, przecież widać jak na dłoni, że nowe odkrycia naukowe, czy też te ważniejsze dla mnie z pogranicza nauki, rodzą coraz większą ilość pytań, których nawet nie umiemy zadać? Świat można interpretować na nieskończoną ilość sposobów, ale oni zdają się tego nie widzieć. Ludzkie oko i cała wiedza jest nic nie warta wobec tajemnicy tego świata, zrozumcie to wreszcie. Poznanie natury czasu, ilości wymiarów czasoprzestrzennych, poznanie wszystkich kodów genetycznych, zbliżenia się do prędkości świetlnej, czy stworzenie uniwersalnej inteligencji nic tu też nie pomoże. Powstanie miliard kolejnych pytań i tak bez końca. Uważam, że nauka coraz bardziej zwiększa szanse na istnienie Boga, ponieważ pokazuje nieskończoną liczbę elementów występujących we Wszechświecie. Parapsychologia i podobne dziedziny, które dopiero powstaną, ułatwią spojrzenie na problem istnienia Boga. Możliwe, że ludzki mózg działa poza czasem, i stąd pojawiają się wizje i przeczucia u jasnowidzów. Dla nich to naturalne, ale nauka jeszcze tego nie pojmuje. Mam niestety przeczucia, że takie poszukiwania mogą stać się niebezpieczne i nie tęsknię do takich czasów.
Na szczęście, już teraz dzieją się wokół nas rzeczy niezwykłe, które nie czekają na rozwój nauki. Objawienia, Wizje, Opętania to mogą być odpowiedzi bezpośrednie dotyczące naszego sensu istnienia...
Dlatego Cuda są tak ważne, to jedyne koło ratunkowe rzucone przez samego Boga. Jeżeli na naszych oczach choćby jeden taki Cud okazuje się prawdziwy, to bądźmy pewni, że żył w przeszłości Człowiek, a na imię miał Jezus.


Jn 6:14
14. A kiedy ci ludzie spostrzegli, jaki cud uczynił Jezus, mówili: Ten prawdziwie jest prorokiem, który miał przyjść na świat.
(BT)

A skąd ta pewność, że nie nagradza ? To, że nic nie pisze o tym w Biblii jest akurat oczywiste, w końcu ta książka stoi niejako w opozycji do niego i w interesie jej autorów było oczernienie jego postaci :D

To ciekawe po co w ogóle o nim Biblia wspomina, czy nie wygodniej byłoby zatrzeć wszystkie ślady jego istnienia?
A skoro diabeł jest niby ten "lepszy i silniejszy", to dlaczego nie wpłynął na "autorów" w taki sposób, aby to jego wychwalali? Ale coś mi się zdaje, że chyba nie miał takiej mocy. Nie twierdzę, że żadnej nie posiada, bo jednak opętywać trochę jeszcze potrafi, i o kilku jeszcze sztuczkach z lat młodości też nie zapomniał.

2 Kor 2:11
11. ażeby nie uwiódł nas szatan, którego knowania dobrze są nam znane.
(BT)
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
O wszech wiedzący! Korze się przed Tobą... A nie, bo nic tym nowego nie wniosłeś.

No i co z Twojej wypowiedzi wyczytałem? -dowiedziałem się z niej, że Twój satanizm powinien mieć wyraźny symbol, tylko dalej nie wiem do czego...........?
Symbol ma pokazywać wzorzec działań i tego jak dany symbol jest potrzebny. Was symbol jest od dawna nie potrzebny, po co takim wszech wiedzącym ludziom jakiś jezus - dziad co oddaje ludziom to co ma i doradza jak być dobrym, skoro możecie pokrzyczeć "veto!" na wszystko co wam nie leży i obnosić się z katolicyzmem na 100%.

Szatan nie pomyślał "wystarczy, ja mam dość", tylko raczej "zagarnę wszystko"
Szatan pomyślał - "miałem być symbolem zła i nienawiści? ten bóg jest taki okrutny i dwulicowy że nie mam co z nim stawać w szranki. Karze wiernych i pozwala by się wyniszczali - to psychopatyczny sadysta!"

Dlaczego wielu niedowierzących czuje zadowolenie po takich wypowiedziach?
To wymiana zdań i myśli pomiędzy ludźmi którzy szanują swoją wolę na wzajem ponieważ nie narzucamy jej sobie. ale co wy wiecie o nie narzucaniu wiary i szacunku do innych - nic.

A może ateizm już ich uwiera i zamierzają coś z nim zrobić?
Przestań bredzić bo czasami przeginasz. Uwiera ich spokój i wolność? czy ten bożek im tak "truje sumienie"?

Według mnie jest on nawet groźniejszy(utrata wiecznego życia to o wiele gorsze niż oberwanie granatem), no ale na szczęście istnieją oddziały do walki z sektami i ludźmi nawołującymi do buntów i nienawiści.
Według Ciebie - nie wszyscy to fanatycy. Okropnie lękam się moherów krzyczących "dziecko diabła!"
Nie rozśmieszaj mnie bo w pracy jestem. :021:

Chcesz być jakimś guru? no to się raczej nie ziści bo wyżej wymienione służby nawrócą Cię szybciej niż Chrześcijaństwo, i jeszcze będziesz im dziękował.
Jasne, całe życie słuchać zabobonów i pierdół, ale mi frajda.

Jeśli to tylko symbol to poddaj go próbie i odejdź od niego, choćby na jakiś czas.
Jak rozumiem mam porzucić swoją drogę dla Twojego "widzi mi się" - tak?
Zapytam o powód bo nie zrobił byś tego samego zapewne.

Satanizm to nie Szatan czyli co mam porzucać?

Twoje zdanie to nie moje więc czemu mam je brać pod uwagę?
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
Judasz wydał Jezusa ale wydał go z polecenia Piotra
hm, oryginalna teza, trafiłem na nią kiedyś w pozycji któregoś z „kościołów nowej fali” tuż po informacji, że Jezus był inkarnacją 6 czy 7 demiurga (nie pamiętam już takich szczegółów), generalizując ruchy te nie traktują zbyt poważnie biblii, mając własne pisma, własne objawienia, taki new age'owski neognostycyzm

Luk1407 cos dla ciebie film/ciach.....
a wg człowieka z tego filmu „spinaczem” ma być Burnet Enterprises, trochę pechowo, bo jak widać
JimBurnet jest właścicielem tej mikrofiremki http://www.linkedin.com/in/jimburnet, jako że z tej mega korporacji trudno wyżyć to pracuje w Madison (stacja kolejowa), prowadząc centrum wypoczynku (39 akrowe)
http://www.rosenet.org/content/directory, można wysłać mu maila http://www.rosenet.org/gov/ilovemadison/contacts/1380/email czy pogadać przez telefon Phone(973) 593-8496 i dowiedzieć się czegoś o zarządzaniu światowym rynkiem muzycznym (o ile ma na ten temat cokolwiek do powiedzenia)
nawet w gazecie o nim napisali gdy zorganizował pokaz lotniczy dla 10 tys. osób...
kosztowało mnie to 5 min na google...
zapewne iluminanta 2538326293764326189009775 stopnia


luk te „tfurczości” pseudomuzyczne to jak sam napisałeś bluźnierstwa, to się zgadza, one mają być maksymalnie krzykliwe, to takie nasze disco polo – ale w formie bardziej krzykliwej i lepiej zaaranżowane


przykład z innej beczki tu masz link do zespołu oskarżanego o satanizm http://www.youtube.com/watch?v=uqLYjRn--GI
muzycznie mistrzostwo świata
teraz tekst: http://www.metrolyrics.com/the-rise-of-sodom-and-gomorrah-lyrics-therion.html
który za satanistyczny może uważać jedynie osoba nie znająca języka angielskiego

i to wszystko w sytuacji kiedy realnie istnieją tacy którzy się do Szatana odwołują (vide to co napisał Maraks)


Co mam robić, aby diabła nie spotkać na swojej drodze życia?
- awykonalne,chyba że nie wierzysz w jego istnienie...


Dżizys.... od kiedy piramida jest symbolem satanistów?
Kilkadziesiąt lat temu ktoś to wymyślił i jak widać, wielu w to uwierzyło


Bo to się sprzedaje. Witamy w XXI wieku :)
dostosowuje się do skretyniałej klienteli...


Tak jak np, czerwony lub czarny kolor skóry waszego diabła, czyli Szatana pochodzi od Arymana z perskiej mitologii
po raz pierwszy mnie miło zaskoczyłeś (chociaż nie do końca), ale do rzeczy: Aryman – przeciwnik „pana mądrego/dobrego” to protoplasta diabła (ale nie szatana, ten jest w religii żydowskiej pierwotny), diabeł pojawił się później (greckie diablos) i posiada cechy zła wcielonego i demoniczne (jak Aryman), których brakuje żydowskiemu Szatanowi, dalej Aryman skórę miał bardzo ciemną, lub czarną, skórę czerwoną miewał Agni (dobry bóg ognia), to jak jest postrzegane piekło jest produktem apokryfu Apokalipsy Piotra (będącego pod silnym wpływem gnostycyzmu w wydaniu syryjsko-perskim), prawdopodobnie Asmodeusz też ma pochodzenie perskie....
co więcej to starcie zła i dobra (tak widoczne u Augustyna) ma źródła również perskie (manicheizm), taką ostatnią z ostatnich form tegoż było utrzymywanie tego co ziemskie za złe i tego co dobre, za niebiańskie, diabeł staje się w pełni demoniczny dopiero w Apokalipsie Jana, to również dopiero tam staje w jego imieniu szwadron demonów (po persku dewów)


Manson ją palił jako symbol przełamania granic rządów katolickich
chodziło mu o omnipotencję protestantów ewangelicznych (chociaż w tym momencie to była już historia)


http://novi-prophetha.bloog.pl/id,6187526,title,Niebezpieczne-znaki-satanistyczne,index.html?ticaid=6ec09
taki drobny przykład „Pochodzi z pogańskich wierzeń germańskich i skandynawskich, gdzie pojawia się Thor, bóg-grom. Młot służył Thorowi do rozbijania przeszkód i wszelkich barier stających na drodze do szczęścia.
Pochodzi z pogańskich wierzeń germańskich i skandynawskich, gdzie pojawia się Thor, bóg-grom. Młot służył Thorowi do rozbijania przeszkód i wszelkich barier stających na drodze do szczęścia. Symbolikę amuletu można utożsamiać z hedonizmem, dążeniem do celu bez liczenia się z konsekwencjami” sam Mjölnir ma pochodzenie germańskie, jest własnością Thora, tyle jest zgodne z faktami w 1 zdaniu, gromowładnym był Thor, ale nie był bogiem-gromem, a tenże grom przydarzał się podczas uderzeń tłuczkiem (czym był w istocie) itd. itd. - cały tekst jest taki trochę prawdy, więcej bzdur – tak aby pasowało do koncepcji – ot marksizm metodologiczny w praktyce (antymarksistów o ironio)

Symbole Satanistyczne, czyli pentagram np. Opętania nie istnieją bo logika wskazuje na taki tok myślenia. Nie ma Szatana = nie ma opętań.
Błąd logiczny, logika skłania do dychotomiczne wniosku: Szatan istnieje lub Szatan nie istnieje, każdy inny jest wiarą, ergo luk wierzy, że Szatan istnieje, ty wierzysz że nie (w obrębie logiki tylko to jest pewne)

Każdy jest sam sobie bogiem to czy się czegoś podejmuje czy nie zależy od niego, nic nie ryzykuje gdy modli się do Szatana tak jak nic nie zyska modląc się do bożka - oni nie istnieją.
Nie ma czegoś takiego jak grzech, Satanista nie zna grzechów. Boga i Szatana nie ma.
Te zdania również zawierają błąd logiczny, domyślasz się jaki?


Satanizm to indywidualny rozwój człowieka więc jasne że są jego odłamy po za tym ja mam swój i nie interesują mnie zasady innych Satanistów, szanuję ich indywidualność. Osądzi mnie mój bóg a nie Ty
Zdanie zgodne z faktami brzmi: jeden z wariantów satanizmu uważa satanizm za indywidualny rozwój człowieka
zdanie „Osądzi mnie mój bóg a nie Ty.” powoduje iż to co napisałeś wcześniej w zestawieniu z tym ostatnim, iż nie doceniłem ilości błędów logicznych jaką możesz popełnić, jesteś nielogiczny i nieracjonalny, i konsekwentnie: nieobiektywny w swych wypowiedziach (materiał dowodowy sam załączyłeś w tym poście)


Zapytam wprost: Czy groźby karalne są tolerowane na tym forum?
To nie jest groźba karalna a niezbyt mądra wypowiedź Maraksa związana ze skutkami jego postępowania, nie przesadzajmy

Natomiast jeśli chodzi o czyste zło to jest nim według mnie satanizm (rytuały które polegają na ofiarę zwierzęta a później z kobiety bo to głownie satanistyczny obrzęd)
jeszcze trochę ponad 1,5 tys lat temu u Słowian, German i innych ludów indoeuropejskich ofiary ze zwierząt, a czasami i człowieka (w sytuacjach ekstremalnych), były normą, lub mówiąc inaczej, nie jest możliwe aby jakiś antyczny przodek kogokolwiek z nas nie uczestniczył w czymś takim


Sam nazwałeś Iluminatów satanistami, ale to u was norma nawet templariuszy wytępili chrześcijańscy schizole bo im odbiło na punkcie islamu i zbyt dużego kontaktu zakony z tamtymi ludźmi.
To, że historię masz w pogardzie, jak wszystko to akurat myślę userzy zdąrzyli zauważyć, ale nie musisz tym epatować na każdym kroku, król Filip skasował templariuszy (na co papież nie chciał się zgodzić), dopiero szantaż i sfabrykowane dowody skłoniły papieża do zmiany zdania, a sam Filip tak zadłużył się u templariuszy, że nie był w stanie obsługiwać długu (ten sam schemat zastosował notabene Hitler, zadłużył państwo w żydowskich bankach, po czym rozpętał histerię antyżydowską – likwidując wierzycieli)


Oczywiście, nazywaj to "upadkiem" bo nikt nie zabrania tego tak nazywać. Dla mnie upadkiem było czucie przynależności przez głupie i zabobonne rytuały do sekty, która nawet nie jest wiarą pochodzącą z tego kraju.
Od kiedy to satanizm jest polskiej produkcji? Która to już krowa w posiadaniu Kalego?


iluminaci, z tego co się dowiedziałem na ich temat, to sekta wywodząca się od masonerii,
bzdura, najpierw był ruch iluminatów w Niemczech, a masoneria to późniejsze dzieje
iluminanci od kilkuset lat nie istnieją (przynajmniej brak przesłanek aby uważać że przetrwali tyle lat), natomiast jest faktem istnienie całego szeregu, mniej lub bardziej tajnych organizacji, odniosę się do tego co napisałeś, a co wiadomo z przecieków o celach tychże:
„Zniszczenie wszystkich istniejących rządów.” - raczej podmianę składu osobowego, na wygodny sobie
„Likwidacja postaw patriotycznych.” - to akurat prawda, ale ponad 100 lat temu było odwrotnie, ruchy narodowowyzwoleńcze były ich domeną
„Likwidacja własności prywatnej (późniejszy komunizm Marksa).”-błąd, Marks zasadzał się na rewolucji i przejęciu środków produkcji, aby podbić umysły, teraz jest odwrotnie, nieustające pranie mózgów w każdym medium, ma doprowadzić (i czyni to) do zmian w postrzeganiu
„Likwidacja prawa dziedziczenia własności.”- kolejny błąd multimilionerzy, nadreprezentatywni w tych środowiskach, są zainteresowani tym aby to co posiadają im nie znikło, co więcej współpraca z politykami w ramach powszechnie budowanego socjalizmu demokratycznego – jest gwarantem nie naruszenia stanu posiadania
„Likwidacja rodziny jako podstawowej komórki ludzkiej.” - zepchnięcie jej na margines i w rolę jedynie reprodukcyjną
„Zniszczenie wszelkiej religii (poza judaizmem).”-kolejny błąd, uczestnicy tych „klubów” - fakt wielu pochodzenia żydowskiego, zerwali ze swymi korzeniami (religią) ich religią stały się: pieniądze i władza, religia (jakakolwiek) jest niepotrzebna, bo utrudnia pranie mózgów
„Stworzenie na gruzach tych sześciu fundamentach cywilizacji, wszechwładnego Rządu Światowego.” - prób było mnóstwo, żadnej udanej, myślę, że uświadomili oni sobie niemożliwość dokonania czegoś takiego i teraz skupiają się na zabezpieczeniu majątkowego stanu posiadania i rozbudowie wpływów

Tylko piszę, ostrzegawczo. Sam doświadczyłem pewnej pogardy/poniżenia w pisaniu z fanatykami.
Tylko w tym temacie napisałeś ponad pół setki razy pogardliwie o adwersarzach i ich wierze, nie rób sobie tutaj martyrologii jeśli łaska


Dodatkowo powiem temat nie jest o satanizmie
Tylko o Iluministach czyli ( Oświeceni )
w końcu

Maraks – doceniłem twe zachowanie – warn, na przyszłość postaraj się o mniej prymitywne wypowiedzi
ponadto luk, max maraks, fan fan,dork i haddai, a na koniec natashy powinniście dostać warny za offtop, aby nie było przesady (grupowy warn, a w przypadku maraksa były by to 2 warny za jednym podejściem), odstępuję od tego i proszę o nieoftopowanie, ale nie przyzwyczajajcie się do tak luźnego traktowania
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Zdanie zgodne z faktami brzmi: jeden z wariantów satanizmu uważa satanizm za indywidualny rozwój człowieka zdanie „Osądzi mnie mój bóg a nie Ty.”
Nie upatruję w tym błędu z prostego powodu - osądzam się sam więc kto, jak nie mój bóg mnie sądzi?

Od kiedy to satanizm jest polskiej produkcji? Która to już krowa w posiadaniu Kalego?
Ja nie pisałem o pochodzeniu Satanizmu i nie traktuję go jak rodzimej wiary - odniosłem się do tego co było nasuwane przez rozmówce.

Tylko w tym temacie napisałeś ponad pół setki razy pogardliwie o adwersarzach i ich wierze, nie rób sobie tutaj martyrologii jeśli łaska
Jak Kuba bogu tak... Nie znasz tego? :icon_twisted:
Nie podoba mi się siłowe nawracanie, więc staram się zaprezentować postawę na tyle solidną że pokapują że te ich starania są funta kłaków nie warte.

Dzięki za warna. Doceniam. :021:
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
od końca: Maraks warn był tylko jeden..., rozumiem jak Kuba ("katol" postęka parę prazy) to Bóg (Maraks) musi uderzyć 10 razy więcej razy, ok....
z kontekstu wynikało jakby satanizm miał coś wspólnego z polskim pochodzeniem
ten cytat z osądzeniem to cytat z ciebie, więc krytykujesz sam siebie... a wariantów satanizmu mnóstwo, odniosłem się do twego, aby zwrócić uwagę na wielowariantowośc pozostałym piszącym
a teraz prosze o nieofftopowanie: temat był o marnych piosenkarkach i iluminantach - temat dotyczący satanizmu istnieje...
 
Do góry