czy Rihanna, Lady Gada to marionetki sekty iluminatów

luk1407

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
223
Punkty reakcji
7
Wiek
37
W wielu teledyskach tych artystek można znaleźć ukrytą symbolikę grup satanistycznych, a te gwiazdy wcale się z tym nie kryją.

w jednym ostatnio bardzo popularnym teledysku Rihanny, można zwrucić uwagę na tekst

"Rihanna Princes of the Illuminati SLUT" co znaczy w tłumaczeniu
"Rihanna Księżniczka Illuminati, dziw..."

artystka występuje w nim na początku klipu w takiej małej koronie, jak księżniczka, a w całym teledysku prezentowane są perwersje seksualne

dlaczego Rihanna w nim pozwoliła żeby ją nazwano Rihanna Księżniczka iluminatii, dziw.... ? Dlaczego poniża się w nim ubrana w perwersyjne stroje ?
może to jest teledysk robiony na zamówienie tej grupy satanistycznej, a ona nie ma nic do gadania?

może Rihanna to jest maskotka tej bardzo bogatej i wpływowej sekty ?

chodzi o teledysk pt. "Rihanna „S&M”"



39670547.jpg


33237154.jpg




52158647.jpg
widzicie na tym kadrze napis Illuminati? nie wierzycie? sprawdźcie sami teledysk można bez problemu znaleźć w internecie



Przeczytajcie artykuł o tych piosenkarkach na który natrafiłem na stronie

http://www.poznajpra...iluminatow.html



A tutaj tłumaczenie piosenki Lady Gady w którym śpiewa o Judaszu, bardzo znany teledysk który jest jawnym bluźnierstwem

ja odnoszę wrażenie że ten tekst jest żywcem ściągnięty z jakiś satanistycznych rytuałowy

[ INTRO]
Ohohohoh
Jestem zakochana w Judaaszu, Judaaszu
Ohohohoh
Jestem zakochana w Judaaszu, Judaaszu
Judasz, Judaasz Judasz, Judaasz
Judasz, Judaasz Judasz!
Judasz, Judaasz Judasz, Judaasz
Judasz, Judaasz Judasz! GaGa!
[ ZWROTKA 1 ]
Kiedy przychodzi do mnie, Jestem gotowa.
Umyję jego stopy moimi włosami, jeśli tego zechce
Wybaczam mu, gdy jego słowa mówią co innego niż myśli
Nawet,gdy wyprze się mnie trzy razy
Ahahahahahahaha...
Wprowadzę go w dół, wprowadzę w dół, w dół
Ahahahahahahaha..
Króla bez korony, króla bez korony.
[ REFREN]
Jestem tylko świętym głupcem
Och, kochanie, on jest taki okrutny
Ale wciąż jestem zakochana w Judaszu, kochanie
Jestem tylko świętym głupcem
Och, kochanie, on jest taki okrutny
Ale wciąż jestem zakochana w Judaszu, kochanie
Ohohohoh..
Jestem zakochana w Judaszu
Ohohohoh...
Jestem zakochana w Judaszu
Judasz, Judaasz Judasz, Judaasz
Judasz, Judaasz Judasz! GaGa!
[ ZWROTKA 2 ]
Nie mogłabym kochać mężczyzny tak czysto
Nawet otchłań przebaczyła mu złą drogę
Nauczyłam się, że nasza miłość jest jak cegła
Zbuduj dom, lub utop martwe ciało.
Ahaha...
Wprowadzę go w dół, wprowadzę w dół, w dół
Ahaha...
Króla bez korony, króla bez korony
[ REFREN ]
Jestem tylko świętym głupcem
Och, kochanie, on jest taki okrutny
Ale wciąż jestem zakochana w Judaszu, kochanie
Jestem tylko świętym głupcem

Och, kochanie, on jest taki okrutny
Ale wciąż jestem zakochana w Judaszu, kochanie
Ohohohoh...
Jestem zakochana w Judaszu
Ohohohoh..
Jestem zakochana w Judaszu
Fuj!
[ ZWROTKA 3 ]
Według najgłębszej biblijnej idei:
Nie zasługuję na pokutę
Sławna [CENZURA], zwyczajna prostytutka, ma obrzydliwe poglądy.
Ale według kultury:
Ja tylko mówię w czasie przyszłym
Judasz wyda mnie pocałunkiem
Albo następnym razem załóż prezerwatywę na ucho.
Chcę cię kochać
Ale coś odciąga mnie od ciebie
Jezus jest moją cnotą
Judasz jest demonem do którego przywarłam
przywarłam
[ REFREN ]
Jestem tylko świętym głupcem
Och, kochanie, on jest taki okrutny
Ale wciąż jestem zakochana w Judaszu, kochanie
Jestem tylko świętym głupcem
Och, kochanie, on jest taki okrutny
Ale wciąż jestem zakochana w Judaszu, kochanie
Ohohohoh...
Jestem zakochana w Judaszu
Ohohohoh...
Jestem zakochana w Judaszu
Judasz! Judaasz! Judasz! Judaasz!
Judasz! Judaasz! Judasz! GaGa!

W jej teledyskach też można wielokrotnie trafić na symbolikę satanistyczna






jedno oko symbol satanistyczny, sekty iluminatów
piramida, symbol sekty satanistycznej iluminatów



czy możliwe że te piosenkarki zostały wypromowane przez bardzo wpływową sektę satanistyczną iluminatów?
 

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
Rihanna nie uznałbym ją za iluministę po zatem nagrywała z Eminem pewnie ci to do głowy wpadło z youtube gdzie z Eminema zrobili iluministę

Lady Gaga przyznam że jest dla mnie bardziej prowokacyjną i kontrowersyjną osobą
Ale Madonna też to robi
Artystów by nie nazwał iluministami
Bo robią reklamę po-to żeby ichnie utwory się sprzedawały
 

luk1407

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
223
Punkty reakcji
7
Wiek
37
to w takim razie co oznacza ten napis w jej teledysku ? Czy to nie świadczy o tym że został on zrobiony na zamówienie tej sekty

"Rihanna Princes of the Illuminati SLUT"

39670547.jpg

33237154.jpg



52158647.jpg


tutaj jawnie widać napis Illuminati

w tym teledysku prezentowane przez nią perwersje seksualne, oraz jest nazwana "księżniczką iluminatów dziw... "


jaka normalna artystka pozwoliła by się nazwać w teledysku w ten sposób

no chyba że za jej karierą ktoś stał, a teraz musi się odwdzięczyć

jeżeli ktoś ma pieniądze to bez problemów może wylansować piosenkarkę,

a jaką mają korzyść z tego? pokazują swoim pozostałym członkom tej sekty jaki dużą mają władzę na świecie, ile mogą

dlatego w ich teledyskach są ukrywana symbolika tej sekty satanistycznej, piramida, jedno oko, ukryty, napis illuminati

to jest bardzo wpływowa sekta, skupiająca bardzo wpływowych ludzi, mają mnóstwo pieniędzy, poczytajcie sobie o iluminatach, co to jest za sekta
 

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
Luki ale zobacz
"Będę miał krótki spodni tak jak jedna z dziewcząt zdjęła tam swe pończochy
Polorze się na tej skali wszyscy już oddawana na mój występ czekali "
Symbol faktów Wiszącej skali
Ale odbiorca tego nie widzi
Przekaz symboliczny i przekaz zwykłych słowa które nie mają nic wspólnego z symbolami się rożni
I uzasadniać to symboliką nie ma sensu
Bo to doszukiwanie się sensu który nie ma nic wspólnego z wypowiedzianymi słowami
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Autor chyba raczy żartować ... Przecież wygląd oraz zachowanie takiej Rihanny i Lady Gagi to nic innego jak obmyślona strategia sztabu specjalistów od PR-u. Ten zabieg marketingowy jest skierowany do odpowiedniej grupy odbiorców, aby zwiększyć dochód ze sprzedaży płyt i biletów na koncerty.
 

luk1407

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
223
Punkty reakcji
7
Wiek
37
w teledyskach Rihanny i Lady Gagi jest ukryta symbolika okultystyczna

zwróć uwagę na zakrywanie jednego oka w ich teledyskach, prawie każdym, znak piramidy (symbol sekty iluminatów, wyznających lucyfera, satanistów)

następne? Dlaczego w teledysku Rihanny jest ona nazwana księżniczką Iluminatów Dziw....

występuje w poniżających strojach, przedstawia perwersje seksualne, a w teledysku pojawia się 2 albo 3 razy nazwa sekty iluminatów ?

jakiś chwyt? nie, ponieważ w każdym jej teledysku można znaleźć tą symbolikę, i to nie jest teoria spiskowa tylko fakt, te artystki się wcale z tym nie kryją

jak poczytacie o tej sekcie, dąży ona żeby do niej należały same elity, ludzie polityki, biznesu

co to za problem dla tak bogatych i wpływowych ludzi wykreować taką gwiazdę?

to że w teledyskach tych artystek jest ukryty dla przeciętnego widza okultyzm, i konkretne znaki używane przez sektę satanistyczną iluminatów jest faktem i występuje w każdym praktycznie teledysku


trójkąt, zakryte oko, znak piramidy


a co najważniejsze nie są one skierowane bezpośrednio do ludzi tylko po ukrywane w ich teledyskach

z wyjątkiem bluźnierstw które znajdują się w piosence gagi pt. "JudasZ"

Według najgłębszej biblijnej idei:
Nie zasługuję na pokutę
Sławna [CENZURA], zwyczajna prostytutka, ma obrzydliwe poglądy.
Ale według kultury:
Ja tylko mówię w czasie przyszłym
Judasz wyda mnie pocałunkiem
Albo następnym razem załóż prezerwatywę na ucho.



to jest jawne bluźnierstwo które wygląda że ma pochodzenie satanistyczne

przypominam że to Jezusa wydał Judasz pocałunkiem, to trzeba zastanowić się o kim jest to fragment

i taka piosenka pojawia się w telewizji, radiu, i nikt nic nie mówi

łącząc to z satanistycznymi znakami sekty iluminatów, używanymi przez gage praktycznie w każdym teledysku można dojść do wniosku że to nic innego jak maskotka tej sekty, wykreowana przez nich
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
i taka piosenka pojawia się w telewizji, radiu, i nikt nic nie mówi
Widocznie nie widziałeś co odstawiał choćby Arthur Brown albo Alice Cooper lata temu.
 

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
przypominam że to Jezusa wydał Judasz pocałunkiem, to trzeba zastanowić się o kim jest to fragment

Luk przestań artystów mieszać z iluministami
Judasz wydał Jezusa ale wydał go z polecenia Piotra

jak poczytacie o tej sekcie, dąży ona żeby do niej należały same elity, ludzie polityki, biznesu

Wyobraźmy sobie że chcę sprzedać płytę
Ale kiepściutka ta sprzedaż wygląda
Co robię ? stosuję reklamę no np. przykładowo walnę że jestem np pedałem
Za godzinę pedale rozkupili moją płytę :D
Gdzie tu luki widzisz Iluministów ?

"Judasz wyda mnie pocałunkiem "
To przenośnia mowa raczej o Lilith (kusicielka)
Nie ma tu nic wspólnego z Judaszem

"Albo następnym razem załóż prezerwatywę na ucho"
Mowa o tym żeby nie narobić sobie kłopotów czyli jak uprawiasz seks stosuj zabezpieczenia
Ale można też to zinterpretować jako wciskanie człowiekowi kitu

"i taka piosenka pojawia się w telewizji, radiu, i nikt nic nie mówi"
A co mają mówić ? Robić sensację ?
Skoro utwór jest po prostu propagandą
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Oczywiste, trudno nie zauważyć pro - satanistycznego przekazu przez stroje lub teksty piosenek.
Przy teledysku Rihanny, Nattefrost i jego kawałek w zespole Carpathian Forest - "Submit to Satan!!!" jest mało wymowny. :icon_twisted:

Dobra, a teraz poważnie. Symbole mają znaczenie często inne dla artysty i odbiorcy, każdy widzi co innego.

Teoria spiskowa zawsze się sprzeda.
 

max242

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2012
Posty
368
Punkty reakcji
16
Nie spodziewałem się takich tekstów, przy takich dźwiękach. To w założeniu ma być łatwa rozrywka, więc kierowanie takich treści do masowego odbiorcy jest cudaczne...
Gdybym został zmuszony do oglądania tego w innych okolicznościach, to na pewno nie zwróciłbym uwagi na ukryte znaczenia tekstów i symboli, o których mówisz. I nie pomogłoby mi to, że takie rzeczy staram się wychwytywać.
Jeżeli nagromadzenie tego jest tak duże jak pokazujesz, to dla mnie jest to bardziej niż dziwne.
Nie zgadzam się absolutnie z tym, że włączanie ukrytej symboliki do teledysków lub robienie podobnych zabiegów, może wpłynąć na zwiększenie popularności danego artysty.
Z jednym wyjątkiem, jeżeli jest on z tego wcześniej znany(niektóre zespoły promujące Zło), i sztucznie zostaje to nagłośnione. W takich warunkach, wypromowanie singla lub innego dzieła, może być realnie skuteczniejsze.
Ale tutaj nie ma chyba takiej sytuacji.
Nie przesyłałbym jeszcze tego materiału do Alexa Jonesa, ale sprawa jest ciekawa...
Druga rzecz, jeżeli tekstu nie zestawiamy z symboliką i napisem w obrazie, to można go jakoś usprawiedliwić. Na przykład jako przesłanie o "uzależnieniu od grzechu". Jest nadal bluźnierczy, ale przeciętny odbiorca chyba tak tego nie postrzega. Mam jednak przeczucie, że zestawienie tekstu z całą resztą nie było przypadkowe. Nie wiem, a może w ostatniej fazie produkcji tego materiału, jakaś grupa grafików odpowiedzialna za jego utworzenie miała ochotę się zabawić. Wpisywanie tekstu w tło jest prostą czynnością, a radość wielka...
Ale jeżeli odłożymy żarty na bok, to robi się ciekawie.
Uważam Luk, że pochodzenie tego napisu może być tutaj decydujące w rozwiązaniu zagadki. Po prostu trzeba spróbować odkryć w jakich warunkach został wykonany. Nie zdziw się, ale to może być trudniejsze niż się wydaje. Artystki oczywiście w to nie mieszamy, jest zajęta trenowaniem uśmiechu od rana do nocy i czeka na rozkaz aby użyć go w odpowiednim momencie...
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Każdy zobaczy to co chce widzieć, oglądałem wywiad z muzykiem norweskiego zespołu Immortal - Abbathem, trafnie stwierdził że są ludzie dla których Elvis był Szatanem i dlatego tacy ludzie mają poważny problem, do leczenia.
 

luk1407

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
223
Punkty reakcji
7
Wiek
37
ale jakie są fakty?

Takie że te piosenkarki używają ukrytej symboliki satanistycznej, posługują się okultyzmem w swoich teledyskach, gaga przebiera się w diabła na występach, obnaża się

a jej piosenka pt. "Judas" to jawne bluźnierstwo

to jest niebezpieczne dla dzieciaków które słuchają tych piosenkarek, są ich fanami i traktują je jako wzór



a teledysk Rihanny o którym pisałem wcześniej prezentuje perwersje seksualne i jakieś wynaturzenia, dlatego trzeba zwracać uwagę czego wasze dzieci słuchają
 

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
ale jakie są fakty?

Takie że te piosenkarki używają ukrytej symboliki satanistycznej, posługują się okultyzmem w swoich teledyskach, gaga przebiera się w diabła na występach, obnaża się

a jej piosenka pt. "Judas" to jawne bluźnierstwo

to jest niebezpieczne dla dzieciaków które słuchają tych piosenkarek, są ich fanami i traktują je jako wzór



a teledysk Rihanny o którym pisałem wcześniej prezentuje perwersje seksualne i jakieś wynaturzenia, dlatego trzeba zwracać uwagę czego wasze dzieci słuchają

Wypraszam sobie Rihanna nie całowała się w teledyskach jak Madonna z Britney Spears
Dzieciaki nie widzą symboli tylko muzykę
I wyrabiają pewną kulturę czyli modę na coś
A iluministę to bym bardziej nazwał Brauna
 

luk1407

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
223
Punkty reakcji
7
Wiek
37
A ta muzyka to jawne bluźnierstwo i profanacja symboli Katolickich

poza tym promuje satanizm, dla niej to może być tylko biznes, ale dziecko które ją ogląda może brać z niej przykład
 

max242

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2012
Posty
368
Punkty reakcji
16
Każdy zobaczy to co chce widzieć, oglądałem wywiad z muzykiem norweskiego zespołu Immortal - Abbathem, trafnie stwierdził że są ludzie dla których Elvis był Szatanem i dlatego tacy ludzie mają poważny problem, do leczenia.

Ludzie, którym udało się dostrzec diabła pod postacią Elvisa Presley`a, Myszki Miki, czy Fidela Castro, powinni mieć oczywiście pełne prawo do skorzystania z darmowej opieki psychiatrów. I nie należy się z nich śmiać, bo to może spotkać każdego...
Z kolei tzw. zdrowi psychicznie ludzie, powinni zauważyć inny problem i zadać sobie jedno pytanie. Co mam robić, aby diabła nie spotkać na swojej drodze życia?
Prawdopodobnie pierwszym, najważniejszym krokiem jaki trzeba wykonać jest dopuszczenie możliwości jego istnienia. Następnie, podjęcie próby zrozumienia jego niebezpiecznej natury. W innym wypadku możemy stać się ofiarą ataku, ale w odróżnieniu do chorych psychicznie, nie będzie on już tylko naszym wymysłem...

"Podstawową strategią Diabła, niestety skuteczną jest mataczenie."

A ta muzyka to jawne bluźnierstwo i profanacja symboli Katolickich poza tym promuje satanizm, dla niej to może być tylko biznes, ale dziecko które ją ogląda może brać z niej przykład

Trudna sprawa, wszystko można ukryć pod "płaszczykiem sztuki". To takie niewinne...

Dzieciaki nie widzą symboli tylko muzykę

Nie zgadzam się, dzieciaków pociąga wszystko co tajemnicze i nieodkryte(mi to zostało do dzisiaj). Zbyt wielu z nich interesuje się związkami i pochodzeniem tej symboliki(mam żywe przykłady tego). Wielu brnie jeszcze dalej...
 

djstonka

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2012
Posty
56
Punkty reakcji
3
Wiek
43
Miasto
Warszawa
Dżizys.... od kiedy piramida jest symbolem satanistów?

Ale ok, do rzeczy:
"Dlaczego w teledysku Rihanny jest ona nazwana księżniczką Iluminatów Dziw....
występuje w poniżających strojach, przedstawia perwersje seksualne, a w teledysku pojawia się 2 albo 3 razy nazwa sekty iluminatów?"

Bo to się sprzedaje. Witamy w XXI wieku :)
 

max242

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2012
Posty
368
Punkty reakcji
16
Naprawdę sądzisz, że włączanie nazwy Illuminati do teledysku jest chwytem czysto marketingowym, i po czymś takim fani tratując siebie nawzajem biegną do sklepów z komercyjną muzyką?
Ilu widziałeś fanów dławiących się własnym krzykiem:"Illuminati!!!, Illuminati!!!-chcę to mieć!!!".
 

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
Naprawdę sądzisz, że włączanie nazwy Illuminati do teledysku jest chwytem czysto marketingowym, i po czymś takim fani tratując siebie nawzajem biegną do sklepów z komercyjną muzyką?
Ilu widziałeś fanów dławiących się własnym krzykiem:"Illuminati!!!, Illuminati!!!-chcę to mieć!!!".

Odpowiadam tak

Ilominista oznacza Oświecony
Zatem morzymy nazwać artystów Iluministami czyli Oświeconymi
Bo mają pewną wizję na sztukę
A co do tych drugich Iluministów
Czyli tak jak ich nazwaliście sektą
To już wam temat rzuciłem
Sprawdźcie Brauna
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Promowanie Satanizmu, ale tego prawdziwego nie jest niczym złym. Były już podobne akcje i kończyły się w sądach, dziwne że Dee Snider z Twisted Sister, który był oskarżany że jego teksty promują okaleczanie i agresję wygrał swoją sprawę bo sąd uznał prawdę jaką głosił Dee, piosenka która była oskarżana to opis operacji gardła ich gitarzysty. Symbolika pozwoliła się doszukać kongresowi takich bredni jak okaleczanie - czemu, bo chcieli to znaleźć.
Nergal i biblia, podarł ją i była afera ale on jako inteligentny człowiek skwitował to krótko. Sam ją kupił, za swoje pieniądze i jako własność Nergala może zostać podarta bo to jest tylko rzecz, nic więcej. Baldaroh z Besatt, narzekał że często widuje symbole jego znienawidzonej katolickiej religii ale nie są jego więc ich nie rusza. Tutaj było tak, że miejsca publiczne obrażają Satanistów lub Ateistów więc Nergal jako część show dodatkowo, podarł własność w publicznym miejscu bo może to zrobić. Nawet jak to symbol czyjejś religii, oni obrażają co dzień pokazywaniem innych symboli lub po prostu poniżaniem innych.
Przykład :Takie że te piosenkarki używają ukrytej symboliki satanistycznej, posługują się okultyzmem w swoich teledyskach

Nadmieniona symbolika Satanistyczna to jest morderstwo każdego słuchacza... Pomijam że to wyssane z palca brednie, szukajcie a znajdziecie kolejną sensację.
 
Do góry