czy Rihanna, Lady Gada to marionetki sekty iluminatów

luk1407

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
223
Punkty reakcji
7
Wiek
37
jest różnica między zniszczeniem zwykłeś rzeczy a zniszczeniem czyichś symboli religijnych

czym innym jest stłuc swój prywatny kubek, a co innego profanować czyjeś symbole religijne

są rzeczy którym się należy szczególny szacunek i to dotyczy symboli religijnych oraz państwowych

to że taki nergal kupi sobie flagę polski czy inne symbole państwowe za swoje pieniądze, nie daje mu prawa do ich publicznego niszczenia czy profanowania bo to jest karalne

w krajach islamskich za takie coś został by skazany na śmierć albo zlinczowany na miejscu

u nas za takie coś grozi więzienie

nie możesz porównywać Pisma Świętego do zwykłych rzeczy

to jest symbol religijny, a niszczenie go godzi w moje uczucia religijne
 

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
to że taki nergal kupi sobie flagę polski czy inne symbole państwowe za swoje pieniądze, nie daje mu prawa do ich publicznego niszczenia czy profanowania bo to jest karalne

Lolek ja nie zgodzę się z twoim tokiem myślenia
Gdy jesteśmy w kościele chodzą z tacą
Chcesz to dasz
Chcesz to nie dasz
Nie ma obowiązku
Zatem dlaczego mamy płacić za symbole
Czy państwowe czy religijne

w krajach islamskich za takie coś został by skazany na śmierć albo zlinczowany na miejscu

Nie jesteśmy Islamem

u nas za takie coś grozi więzienie

Szczerzy mówiąc nie słyszałem może tak i jest
Nie wiem

nie możesz porównywać Pisma Świętego do zwykłych rzeczy to jest symbol religijny, a niszczenie go godzi w moje uczucia religijne

Autorzy książek też to wykorzystują
Ich za to do paki nie wsadzają
Ale racja twoja że w muzycy to jest bardziej widoczne niż u autorów książek

Lolek uważam że z artystami przesadzasz
Ale jedno trzeba przyznać że używają symboli religijne
Ale ja nie traktowałem by to poważnie
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Dokładnie tak, nie jesteśmy w kraju islamskim ale świeckim z przewagą katolików wedle statystyk.

Po za tym jak ktoś kupił flagę na euro, które teraz jest to nie ma prawa jej np, wyrzucić bo jest stara i zużyta? Gdy ją wywali wedle tego toku myślenia, powinien zostać ukarany bo profanuje flagę i godło.

chfisch.gif
rybka-darwina.jpg

Kolejny przykład profanacji?
 

luk1407

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
223
Punkty reakcji
7
Wiek
37
co innego jest wyrzucić flagę starą flagę prywatnie, a co innego publicznie ją palić

nie widzisz różnicy ?

publiczne znieważanie manifestując coś w ten sposób, lub porostu obrażanie innych to jest coś innego niż wyrzucenie zniszczonej flagi


po co Nergal spalił Biblie ? Po to żeby obrazić i sprowokować katolików, spropagować publicznie Pismo Święte, propagując przy tym satanizm, nie trzeba być jakoś szczególnie mądrym żeby odczytać jego intencje

a to co on mówił to jest cwaniackie "tłumaczenie się" a i tak wszyscy wiedzą po co on tak naprawdę to zrobił

chciał obrazić katolików, zrobił to publicznie, i powinno być to karalne

nie można bezkarnie obrażać milionów ludzi wierzących, godzić w ich uczucia religijne bezkarnie, a przy tym proponować satanizm

on tego może nie bierze poważnie, ale jego niektórzy fani jak najbardziej

a to jest pierwszy krok do piekła

jakie są niebezpieczeństwa satanizmu, oprócz bluźnierstw i różnych okropności których się ci ludzie dopuszczają, świadomie wybierają bycie złym, chcą być źli i służyć diabłu, a to prowadzi do zbrodni, do krzywdzenia innych ludzi

dlatego to jest tak bardzo niebezpieczne i powinno być zakazane


już za same bluźnierstwa i wielbienie diabła tacy ludzie mogą trafić na wieczne potępienie


a w piekle, u szatana któremu oddają pokłony na ziemi i wielbią go, czeka ich tylko męka i cierpienie

to szatan robi z duszami w piekle
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Satanizm nie ma nic wspólnego z piekłem, diabłami i innymi bajkami pochodzącymi od katolików, sterta symboli ukradzionych różnym religiom przed chrześcijaństwem. Tak jak np, czerwony lub czarny kolor skóry waszego diabła, czyli Szatana pochodzi od Arymana z perskiej mitologii. Ale pomińmy kradzieże i wypaczenia jakich dopuścili się chrześcijanie na przełomie wieków by tylko straszyć ludzi bredniami o Złym i jego piekielnym królestwie.

Nergal nie jest Satanistą, deklarował to publicznie więc nie jest uważany za Satanistę, ponieważ musiał by się do tego otwarcie przyznać by mógł być za takiego uznany.

Flaga która była podana jako przykład, nie może znaleźć się w kontenerze na śmieci, które stoją przed blokami np, bo znajdzie się w miejscu PUBLICZNYM do wyrzucania śmieci, następnie jest zabierana na wysypisko np, tam jest oglądana przez osoby trzecie itd.

Gdy się coś wyrzuca to jest często zabierane za śmietnika nawet, prezentuję paranoję jaka temu towarzyszy.

Reedukacja na temat Satanizmu, nie mówimy tu o jakiejś zabawie w celowe niszczenie katolickich symboli rzez ludzi którzy się do nas nie przyznają tak jak my do nich, więc nie obrażaj moich uczuć religijnych takimi bzdetami jak Szatan, pokłony, siarka itp, pierdoły (za przeproszeniem).
Oraz porównywaniem do Satanistów teistycznych.

Ps. Nergal podarł biblię czyli książkę, Manson ją palił jako symbol przełamania granic rządów katolickich, ich zasad i reguł narzucanym wszystkim pozostałym przez wieki. Obrazę powinni czuć rodzimowiercy za niszczenie ich miejsc kultu, "nawracania" siłą i agresją.
 

max242

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2012
Posty
368
Punkty reakcji
16
Promowanie Satanizmu, ale tego prawdziwego nie jest niczym złym.

Nie licząc szkodliwości społecznej z tym związanej, we wszystkich rejonach Świata, a także cierpienia wszystkich osób obracających się w jego kręgu...
Tego "nieprawdziwego" satanizmu jest tak dużo, że egzorcystom już nie starcza czasu na zajmowanie się tym "prawdziwym".
Chyba jednak doczekam czasów, że odmian satanizmu będzie tyle samo ilu przyszłych ciężko zniewolonych wyznawców, oczywiście tylko tych prawdziwych...
Wszyscy pośrednicy "złej nowiny" zawsze mają swój jedyny i niepowtarzalny, certyfikat jakości posług diabelskich. I Rzeczywiście świadomie lub nieświadomie działają w różnych sektorach tej machiny.
Mimo to organizacja, jako twór pozornych różnic, nie ma ochoty spowolnić tempa rozwoju. Wygląda to całkiem dziwacznie, bo choć fizycznie, a często nawet ideologicznie nie są związani ze sobą, to ostatecznie zmierzają w tym samym kierunku. Azymut Piekło...
Po drodze wpadają w te same sidła, i jak świat stary zawsze zapadają na tę samą chorobę, dlatego leczenie ich zniewolenia jest zawsze tak samo skuteczne. Oczywiście zjawisko satanizmu nie uznaje żadnych granic, a niektóre jego działania nie muszą być nad wyraz spektakularne.
Mogą nawet czasem mylnie kojarzyć się z walką o wolność.
Spotykam czasem byłego znajomego, który chyba wywalczył już sobie "wolność" i inne przywileje, odkrywając w pojedynkę "nieprawdziwy" satanizm. Wspominałem już wcześniej o tym, wykonał On eksperyment profanowania i przechwalał się potem, że go nie spaliło żywcem z tego powodu. Paradoksalnie przestał wierzyć w diabła, jednak skutków swojego postępowania zdaje się nie zauważać. Może kilka wymienię, bo są dość nietypowe:
Pierwsze: Doskonała izolacja od otoczenia.
Drugie: Samodyscyplina w wąskim zakresie wykonywanych czynności, głównie gromadzenie "artefaktów" zła...
Trzecie: za wszelką cenę, chęć zniszczenia własnego głosu sumienia(to chyba już nieaktualne).
Czwarte:nieufność do wszystkiego i wszystkich(wrogi świat)
Piąte: gotowość odwetu i zemsty bez odwołania, wykonywanej w sposób mechaniczny.
Szóste, najważniejsze: przeświadczenie, że zaistniała sytuacja jest rezultatem tylko i wyłącznie Jego świadomych wyborów(zgodziłbym się, gdyby dostrzegał wszystkie zmiany).

Ktoś powie, że skoro jest mu z tym wszystkim dobrze, i dopóki nie szkodzi innym to żaden problem nie istnieje. Dla mnie sprawa jest prosta, potrzebny jest tu psychiatra i egzorcysta jednocześnie.
Takich przypadków są tysiące, ale jeżeli Kościół będzie chował egzorcystów "do szafy", to świadomość społeczna też zaniknie. To utrudnia pomoc potencjalnym ofiarom...

Nawet jak to symbol czyjejś religii, oni obrażają co dzień pokazywaniem innych symboli lub po prostu poniżaniem innych. Przykład :Takie że te piosenkarki używają ukrytej symboliki satanistycznej, posługują się okultyzmem w swoich teledyskach Nadmieniona symbolika Satanistyczna to jest morderstwo każdego słuchacza... Pomijam że to wyssane z palca brednie, szukajcie a znajdziecie kolejną sensację.

Niestety nadchodzą ciężkie czasy dla satanistów, muszę Cię przestrzec.
Doszły mnie słuchy , że część symboliki maso-satanistycznej ma przejąć
tuż po reaktywacji, disco-polowy zespół Bayer Full...
Ich nowym znakiem rozpoznawczym ma być "pentagramik" z dwóch serduszek, oczywiście w kropeczki... (żarty, żarciki...)".

(bajki i bajeczki kończą się tam gdzie zaczynają się fakty...dziwnym trafem, osobobom zniewolonym lub opętanym nie są obce następujące symbole: LINK: http://novi-prophetha.bloog.pl/id,6187526,title,Niebezpieczne-znaki-satanistyczne,index.html?ticaid=6e9dd)
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Dziwnym trafem nic co napisane zostało nie tyczy się satanizmu.
Szkodliwość satanizmu, taki jak w latach 70-tych w stanach zjednoczonych, czyli masa świadków i "dowodów" na domniemane porwania dzieci przez Satanistów została obalona i udowodniona nie prawda tych wszystkich "niecnych czynów".

Dobra, kolejny temat poruszony w poście wyżej (nie jest to temat o satanizmie ani opętaniu ale skoro już o tym mowa), jak słyszałem to nie ma przypadków by "opętany" był satanistą bo wasz diabeł nie sprowadza cierpień i nie odsuwa od waszego boga osoby i tak już potępionej, nie cierpiącej lub nie wierzącej w waszego boga - chyba że ten wasz diabeł jest tak bezsensowny w działaniu.
Katolik, to cel waszego diabła dlatego pisanie o tym jak to "zły" satanista został opętany przez coś czego dla jego osoby nie ma na tym ani innym świecie, po egzorcyzmach staje się pokornym i dobrym sługą czegoś innego jest dla mnie zdrowo przekombinowany.

Znam satanistów którzy okultyzmem i magią zajmują się od dawna i żaden nie wspomina by cokolwiek mu mieszało w głowie czy duszy.
 

max242

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2012
Posty
368
Punkty reakcji
16
Mam prośbę...Pozwólmy ludziom którzy czytają to forum, poszperać trochę w potężnym internecie. Niech ocenią, który z naszych postów jest bardziej kłamliwy. Może zachęci to kogoś z zewnątrz, aby zająć jakieś stanowisko. Dobrze byłoby, aby osoba nie była przekonana o jakiejkolwiek racji, to moglibyśmy zobaczyć jej przemianę w czasie poznawania faktów. Jeżeli do tego nie dojdzie, to możesz liczyć na rychły odzew z mojej strony, przygotuję też arsenał 10 tysięcy linków który ułatwi wskazywanie pewnych faktów. Aha, pierwszy już nadchodzi:cyt"Sataniści oddają mu cześć, ale na ogół nie są świadomi konsekwencji tego kultu. Pewnie nigdy by tego nie zrobili, gdyby mieli choć odrobinę szacunku dla własnej duszy. Często skazują się na wieloletnie męczarnie, bo ich nowy pan ma ich za nic"
LINK: http://www.opoka.org.pl/biblioteka/T/TD/chory_opetanie.html
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Dobrze, stronniczość nie wskazana ale mam pytanie, czy poznanie Satanizmu i jego reguł (tych prawdziwych jak i durnych stereotypów) jest już pewnym rodzajem stronniczości czy nie wpływającym czynnikiem na ocenę?

Chętnie obejrzę i przeczytam to co i wyślesz bo cechę satanistów jest chęć samorozwoju i poznawania by być lepszym człowiekiem.

Każdy według jakichś księży czy egzorcystów jest satanistą - wiccanin, ateista, muzułmanin bo to poganin czyli innowierca.
Zdanie księdza jest nic nie warte - mam o nich niskie mniemanie (zauważ ich stronniczość w danej kwestii).
 

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
Katolik, to cel waszego diabła dlatego pisanie o tym jak to "zły" satanista został opętany przez coś czego dla jego osoby nie ma na tym ani innym świecie, po egzorcyzmach staje się pokornym i dobrym sługą czegoś innego jest dla mnie zdrowo przekombinowany.

Nie mieszaj wiary z katolikami (czyli historii)
Są też w religii rytualne obyczaje nie są to związane z Satanistycznymi obrzędami
Jest magia biała i magia czarna
 

max242

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2012
Posty
368
Punkty reakcji
16
Szkodliwość satanizmu, taki jak w latach 70-tych w stanach zjednoczonych, czyli masa świadków i "dowodów" na domniemane porwania dzieci przez Satanistów została obalona i udowodniona nie prawda tych wszystkich "niecnych czynów".

Podobnie było z opętaniami, po wyświetleniu filmu Egzorcysta nastąpił atak histerii i ludzie zaczęli wmawiać sobie chorobę. Ale czy to znaczy, że prawdziwe zjawisko przestało być dokuczliwe?
Satanizm jest już rozpoznawalny w Watykanie, a ewoluuje sobie już od wieków...

Dobra, kolejny temat poruszony w poście wyżej (nie jest to temat o satanizmie ani opętaniu ale skoro już o tym mowa), jak słyszałem to nie ma przypadków by "opętany" był satanistą bo wasz diabeł nie sprowadza cierpień i nie odsuwa od waszego boga osoby i tak już potępionej, nie cierpiącej lub nie wierzącej w waszego boga - chyba że ten wasz diabeł jest tak bezsensowny w działaniu.

Jeżeli jest mowa o symbolach satanistycznych, to naturalne chyba jest łączenie ich z satanizmem, a w konsekwencji z tym, do czego on doprowadza, czyli opętania...

Katolik, to cel waszego diabła dlatego pisanie o tym jak to "zły" satanista został opętany przez coś czego dla jego osoby nie ma na tym ani innym świecie, po egzorcyzmach staje się pokornym i dobrym sługą czegoś innego jest dla mnie zdrowo przekombinowany.

Katolik czy niekatolik, diabłu to bez różnicy. Jeżeli któryś z nich świadomie przekroczy pewną granicę, lub nieopatrznie wpadnie w pułapkę
sprowokowaną przez inne złe osoby, to już po nim...
To jest jak pole minowe, człowiek widzi tabliczkę, że nie wolno się zbliżać, a jednak idzie na oślep bo to go na przykład podnieca. Jeżeli robi to świadomie, to do kogo może mieć pretensje?

Znam satanistów którzy okultyzmem i magią zajmują się od dawna i żaden nie wspomina by cokolwiek mu mieszało w głowie czy duszy.

Łączenie się z Szatanem jest grzechem makabrycznym, to spisek przeciwko Bogu. Filozoficzne dyrdymały nie uratują nikogo przed odtrąceniem...

Dobrze, stronniczość nie wskazana ale mam pytanie, czy poznanie Satanizmu i jego reguł (tych prawdziwych jak i durnych stereotypów) jest już pewnym rodzajem stronniczości czy nie wpływającym czynnikiem na ocenę?

Jest sobie satanizm i różne jego odnogi, a TY zakładasz, że akurat trafiłeś w "dziesiątkę" ze swoim wyborem, i już jest ten Twój wymarzony, prawdziwy. Ty nie jesteś satanista tylko Optymista...
Jak wreszcie pokażesz program swojej jedynej słusznej organizacji, lub
wyjawisz zestaw obowiązków należących do członkostwa(jedno czy wieloosobowego), to będzie można precyzyjnie określić, czy są w nim jakieś zagrożenia dla Ciebie.

Chętnie obejrzę i przeczytam to co i wyślesz bo cechę satanistów jest chęć samorozwoju i poznawania by być lepszym człowiekiem.

Musimy to jeszcze połączyć z tematem symboli, to nie takie proste.

Zdanie księdza jest nic nie warte - mam o nich niskie mniemanie (zauważ ich stronniczość w danej kwestii).

Egzorcyści muszą stać przy swoim, bo wierzą całym sobą, że postępują słusznie. Nie wyobrażam sobie jakichkolwiek ustępstw, i schodzenia diabłu "z drogi". To od nas zależy, czy ich ciężką pracę docenimy i wyciągniemy z tego jakąś lekcję...

PS. Zauważ, że oni nie narzucają się. To ludzie do nich przychodzą i znajdują pomoc. Musisz jednak oddzielić Księży od Egzorcystów, bo w kwestii opętań nie zawsze potrafią się porozumieć.
 

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
co innego jest wyrzucić flagę starą flagę prywatnie, a co innego publicznie ją palić

Jestem innego zdania
Włosy były obcinane według starego ludu
Bo uważali że włosy to też życie
Obcinali tym którzy złe postąpiły
Z ogniem było nieco inaczej
Zatem nie widzę powodu żeby tym tokiem myślenia iść

„Z prochu powstałeś w proch się obrócisz „
po co Nergal spalił Biblie ? Po to żeby obrazić i sprowokować katolików, spropagować publicznie Pismo Święte, propagując przy tym satanizm, nie trzeba być jakoś szczególnie mądrym żeby odczytać jego intencje a to co on mówił to jest cwaniackie "tłumaczenie się" a i tak wszyscy wiedzą po co on tak naprawdę to zrobił chciał obrazić katolików, zrobił to publicznie, i powinno być to karalne

Zagalopowałeś się
Prawosławie historycznie katolicy to samo robili
Zatem nie jest katolik (przy Władzi nie przy wierze taki sam)

nie można bezkarnie obrażać milionów ludzi wierzących, godzić w ich uczucia religijne bezkarnie, a przy tym proponować satanizm

A można rozpiąć Jezusa nie fizycznie a duchowo
Co zrobiliśmy po przez nie wiadomo liczbę wiar ?

już za same bluźnierstwa i wielbienie diabła tacy ludzie mogą trafić na wieczne potępienie

A czym jest bluźnierstwo ?
Czy w normalnym życiu nie bluźnimy?

a w piekle, u szatana któremu oddają pokłony na ziemi i wielbią go, czeka ich tylko męka i cierpienie to szatan robi z duszami w piekle

Bóg piekła jak i Bóg nieba według starego ludu
Został stworzony przez Stwórcę
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Podobnie było z opętaniami, po wyświetleniu filmu Egzorcysta nastąpił atak histerii i ludzie zaczęli wmawiać sobie chorobę. Ale czy to znaczy, że prawdziwe zjawisko przestało być dokuczliwe? Satanizm jest już rozpoznawalny w Watykanie, a ewoluuje sobie już od wieków...
Wmawiali sobie, czyli to ich decyzja że zachorowali. Watykan to kupa chłopów w sukienkach twierdzących, że są namiestnikami jakiegoś bożka.
Dla mnie to jest stek bzdur - ich twierdzenie na temat Satanizmu jest takie jak wasze, Szatan i piekło. Pierdoły, nie istnieje nic takiego.
Jeżeli jest mowa o symbolach satanistycznych, to naturalne chyba jest łączenie ich z satanizmem, a w konsekwencji z tym, do czego on doprowadza, czyli opętania...
Symbole Satanistyczne, czyli pentagram np. Opętania nie istnieją bo logika wskazuje na taki tok myślenia. Nie ma Szatana = nie ma opętań.
Katolik czy niekatolik, diabłu to bez różnicy. Jeżeli któryś z nich świadomie przekroczy pewną granicę, lub nieopatrznie wpadnie w pułapkę sprowokowaną przez inne złe osoby, to już po nim... To jest jak pole minowe, człowiek widzi tabliczkę, że nie wolno się zbliżać, a jednak idzie na oślep bo to go na przykład podnieca.
Każdy jest sam sobie bogiem to czy się czegoś podejmuje czy nie zależy od niego, nic nie ryzykuje gdy modli się do Szatana tak jak nic nie zyska modląc się do bożka - oni nie istnieją.
Łączenie się z Szatanem jest grzechem makabrycznym, to spisek przeciwko Bogu. Filozoficzne dyrdymały nie uratują nikogo przed odtrąceniem...
Nie ma czegoś takiego jak grzech, Satanista nie zna grzechów. Boga i Szatana nie ma.
Jest sobie satanizm i różne jego odnogi, a TY zakładasz, że akurat trafiłeś w "dziesiątkę" ze swoim wyborem, i już jest ten Twój wymarzony, prawdziwy. Ty nie jesteś satanista tylko Optymista...
Satanizm to indywidualny rozwój człowieka więc jasne że są jego odłamy po za tym ja mam swój i nie interesują mnie zasady innych Satanistów, szanuję ich indywidualność. Osądzi mnie mój bóg a nie Ty.
Jak wreszcie pokażesz program swojej jedynej słusznej organizacji, lub wyjawisz zestaw obowiązków należących do członkostwa(jedno czy wieloosobowego), to będzie można precyzyjnie określić, czy są w nim jakieś zagrożenia dla Ciebie.
Zagrożenie jest jedno, więzienie za morderstwo - gdy mój system działań pokarze mi że to jedyny sposób zakończenia czyjegoś nawracania mnie na byle gó**o
Egzorcyści muszą stać przy swoim, bo wierzą całym sobą, że postępują słusznie
Mówiliśmy o Satanizmie, w nim nie ma czegoś takiego jak egzorcyzm, czemu? Bo nie ma co wypędzać.
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Zmierzam do tego że są rytuały religijne Które nie są satanistycznymi Sam osobiście jeden taki rytuał znam
Aha, teraz już załapałem. Też znam rytuały pochodzące od rodzimowierców lub wiccan, nie mają nic wspólnego z Satanizmem a są rytuałami magicznymi czy jak to częściej słyszę - okultystycznymi.

Tak na marginesie post 32 i 34 jest zdecydowanie przesadnym że tak powiem łagodnie
A czemu to?
 

max242

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2012
Posty
368
Punkty reakcji
16
Zagrożenie jest jedno, więzienie za morderstwo - gdy mój system działań pokarze mi że to jedyny sposób zakończenia czyjegoś nawracania mnie na byle gó**o

A więc taaak wygląda Twój kompromis!!!

To teraz zwracam się do WSZYSTKICH, aby poprosili prof.Google żeby odpowiedział na proste pytanie:
-----------------------------------------------------
CO TO JEST PRAWDZIWY SATANIZM
-----------------------------------------------------
Nie podaję żadnych linków aby niczego nie sugerować, odciągnijcie Swoje dzieci od monitorów na czas tej lektury, i brońcie je!

Nie przechowujcie w domu żadnych treści i rzeczy, które wzbudzają Wasz strach! Żadnych bluźnierczych ksiąg...
To droga do Zniewolenia i Przyjęcia Darów od samego Diabła...
Nie wchodźcie w układ z tym Oprawcą bo odbierze Wam szansę na WIECZNE ŻYCIE!!!


"Widziałem obraz Twojego Pana, a podobny On do czynów swych.
Bezkształtne Oko wpatrzone we mnie, i zaciśnięta w nienawiści pięść..."
 

max242

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2012
Posty
368
Punkty reakcji
16
Zagrożenie jest jedno, więzienie za morderstwo - gdy mój system działań pokarze mi że to jedyny sposób zakończenia czyjegoś nawracania mnie na byle gó**o

Zapytam wprost: Czy groźby karalne są tolerowane na tym forum?

Tu przecież jest wyraźnie powiedziane przez autora, że jeżeli ktoś ośmieli się go "nawracać", to musi się liczyć z utratą własnego życia.

Czyli, jeżeli ktoś będzie komentował jego wypowiedzi, lub zwracał się do niego bezpośrednio, to może zostać również zamordowany, ponieważ nie wiemy , w którym momencie autor tej wypowiedzi uzna, że proces nawracania już się rozpoczął.

Trochę jaśniej: Czyli, jeżeli nie zamknę buźki, to Czapa...

Proszę o natychmiastową reakcję ze strony Prowadzącego to Forum.
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
To jest wasza interpretacja? Nikomu nie groziłem bo wiem że wywalili by mnie z forum, mówię o świecie realnym a nie pisaniem z fanatykami sądzącymi że Satanizm prowadzi do piekła.

Kolejna rzecz, prawdziwy Satanizm nie jest w google, jest w każdym człowieku i w was też "bracia z nazaretu".

Satanizm ma zawszę jedną rękę zaciśniętą bo nikt nim sterować nie będzie.
Mi systemu działań nie narzuca żadna książeczka napisana przez nie wiadomo kogo, tylko po to by stworzyć nową sektę. Ja kieruję sobą sam i puki tacy ludzie istnieją to ja muszę reagować bo jak żydzi mi tak ja żydom.

Wyjęliście cytat jeden i płaczecie już "mamo on mnie straszy!" jak nawet to nie było do was..
 

luk1407

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
223
Punkty reakcji
7
Wiek
37
Nie napisałem że Nargal jest satanistą, promuje satanizm i używa symboli satanistycznych, nie można zapominać że taka osoba też wywiera wpływ na innych ludzi, swoich fanów, to jest największe zagrożenie. A co on ma w głowie to mnie nie interesuje, ważne jest jaki styl życia pokazuje młodym ludziom

Piekło istnieje naprawdę, o tym również naucza Kościół Katolicki

jest to miejsce gdzie się cierpi tortury w ogniu przez wieczność

co o piekle mówi pierwsza tajemnica fatimska, oficjalnie uznana przez Kościół za prawdziwą

"Pani Nasza pokazała nam morze ognia, które wydawało się znajdować w głębi ziemi; widzieliśmy zanurzone w tym morzu demony i dusze niczym przezroczyste, płonące węgle, czarne lub brunatne, mające ludzką postać, pływające w pożarze, unoszone przez płomienie, które z nich wydobywały się wraz z kłębami dymu, padając na wszystkie strony jak iskry w czasie wielkich pożarów, pozbawione ciężaru i równowagi, wśród bolesnego wycia i jęków rozpaczy, tak że byliśmy przerażeni i drżeliśmy ze strachu.
Demony miały straszne i obrzydliwe kształty wstrętnych, nieznanych zwierząt, lecz i one były przejrzyste i czarne. Ten widok trwał tylko chwilę. Dzięki niech będą naszej dobrej Matce Najświętszej, która nas przedtem uspokoiła obietnicą, że nas zabierze do nieba (w pierwszym widzeniu). Bo gdyby tak nie było, sądzę, że bylibyśmy umarli z lęku i przerażenia."

polecam też każdemu który nie wierzy w istnienie piekła, wysłuchanie świadectwa dziewczyny, która przeżyła śmierć kliniczną i miała wizje piekła

http://www.youtube.com/watch?v=L-9qFW1CA0s

nie każdy zostaje zbawiony

a za 1 błąd popełniony tutaj za życia, można cierpieć najgorszy, nie wyobrażalny horror w okropnych mękach przez całą wieczność

satanizm promuje bycie złym, a to już jest pierwszy stopień do piekła, ludzie nie są bezkarni, po śmierci każdego czeka Sąd Boży i nic się przed nim nie ukryje
 
Do góry